Ana sayfa Bursa Ne Yenir İçilir Mis Döner Bursa

Mis Döner Bursa

1502
0

Mis Döner efsanesi geriye dönüyor. Değerli takipçilerimiz sizler ile yılın gastronomi haberini paylaşıyoruz sıkı durun! Meşhur Sivas Döneri Mustafa Aksoy girişimi ve Mis Döner ismiyle artık Bursa‘da!

Mis Döner Bursa
Meşhur Sivas Döneri

Mis Kebap Sivas

Malumunuz gastronomi aşığı her insanın bildiği Sivas Mis Kebap kapanmış ve bu dönerin hastası olan bizler çok üzülmüştük. Hatta Sivas Mis Kebap’ın kapandığı haberini de sizlerle ilk biz paylaşmıştık. Bu dönerin tadını alanlar Adana‘dan, Antalya‘dan, İstanbul‘dan ve diğer çevre illerden çıkıp çıkıp Sivas’a bu Sivas dönerini yemeye gidiyorlardı. Yakın zamanda tekrar açıldı belki ama eski tadı ve havasının olmadığından sosyal platformlarda sıkça söz ediliyor.

Meşhur Mis Sivas Döneri

Sivas’ın köftesi meşhur fakat köfteden daha meşhur bir şey varsa o da kesinlikle döneriydi. Köfte Sivas’a mal edilebilir lakin dönerdeki başarının tek sahibi Mis Kebap’tı. Sivas döneri müdavimleri alternatif olarak artık kendilerini Bursa yollarına vurabilir. Ve benzer kalite, benzer lezzet ile Bursa’da en iyi yaprak döner bundan sonra Mis Döner’de yenir!

Mis Döner Bursa
Mis Döner Bursa

Sivas Döneri Bursa

Bursalılar bence gerçekten çok şanslı. Farklı işletme olsa bile yine Aksoy kardeşlerden biri olan Mustafa Aksoy’un girişimi ile aynı kalite ve aynı lezzetin Bursa’ya gelmesi harika bir olay. Hatta bizim gibi lezzet müptelaları için yılın gastronomi haberi bile diyebiliriz.

Bursa'da yaprak döner

Mevlüt ve Mehmet Aksoy kardeşlerin en küçük ferdi Mustafa Aksoy Mis Sivas Döneri çok sevdiği şehir Bursa’ya taşıdı. Bazı takipçilerimiz zaman zaman neden İstanbul değilde Bursa diye soruyorlar. Bunun sebebini Mustafa Aksoy’a sorduk ve cevabı kesinlikle ticari bir kaygı değil, Bursa’yı ailece çok sevmelerinden dolayı bu işi Bursa’da yapma kararı almışlar.

Tırnak pide Bursa
Tırnak Pide

Gurmex farkıyla tüm Mis dönerin sevenlerine duyurulur. Döner dananın yağsız etlerinden yapılıyor ve masaya sıcak sıcak servis ediliyor. 1 porsiyon safi et Sivas döneri 25 TL. Yanında ikram edilen Tırnak pide ise yumuşak, sıcak ve lezzetli.

Meşhur Sivas mis kebap

Bundan böyle artık Bursa’da en iyi yaprak döner nerede yenir diye soranlara vereceğimiz cevap belli. Bursa’nın en iyi yaprak dönerini Mis Döner yapıyor. Çünkü dönercide temizlik, hizmet ve müşteri memnuniyeti bir zorunluluk değil gelenek.

Mis Döner Bursa adres telefon

Mis Döner’de paket servis var. Kredi kartı geçiyor.

Uğrarsanız bizi hatırlayın.

Sevgiyle ve afiyetle kalın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer Bursa Restoranları için linke tıklayın.

Mis Döner Bursa İletişim

Adres: Dikkaldırım Mahallesi, Herkül Sokak No: 1/A Osmangazi / Bursa
Telefon: 0532 732 77 14

Gurmex Navigasyonu şimdi ÜCRETSİZ indirin!
Gurmex'i Instagramda takip edin!
GURMEX DEĞERLENDİRME
Temizlik
Lezzet
Servis Hizmet
Atmosfer
Fiyat Performans
Önceki makaleHacıbey Kebapçısı Bursa
Sonraki makaleSelçuk Restaurant Kültürpark
blank
Gurmex.com kurucusu. Uluslararası bir Catering şirketinde IT uzmanı. Koyu bir Bursaspor taraftarı ve kongre üyesi. Yemelere ve gezmelere doyamıyor. Hayatının özeti 4 kelime de saklı. Gez, Ye, Dua Et, Sev...

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here