Ana sayfa Serbest Kürsü Hakkında

Hakkında

721
0

Nerede ne yenir iyi biliriz!

Hakkında: 2011 yılında temelleri atılan Gurmex.com ne yenir ve yemek nerede yenir sorularının cevaplarını araştırırken gezi deneyimlerini gezilecek yerler halinde takipçilerine sunan Türkiye’nin en kapsamlı gurme gezi sitesidir.

Gurmex; Gurmex.com’un tescilli markasıdır.

Gurme Gezi ve Gezilecek Yerler

Gurmex olarak Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren restoranları ve otelleri yerinde ziyaret ederek tadımlar gerçekleştiriyoruz. Son olarak tüm bu Kalacak Yerler ve Lezzet Durakları şehir şehir derlenerek sitede tek çatı altında buluşuyor. Amacımız internet dünyasına ve gıda sektörüne kaliteli, özgün bir kaynak oluşturabilmektir. Ayrıca öğrenirken öğretmek, faydalı işlere imza atmanın verdiği mutluluğu birlikte yaşamak için bir araya gelmiş 10 kişilik çekirdek bir ekibe sahibiz. Konuk yazarlar ile birlikte ise tam 27 kişilik bir ekibiz.

Türkiye Gurme Rehberi: Gurmex yeme içme blog

Piyasada restoran rehberi ve yeme içme blog deneyimlerini paylaşan çok sayıda site bulunuyor. Fakat Gurmex sadece yedim, içtim, resmini çektim bilgisini vermiyor. Asıl gözden kaçan ve uzmanlık gerektiren bir konu hijyen ve gıda güvenliğini ön plana alarak sektörde farkımızı gösteriyoruz. Beslenme ve Sağlık konularının üzerine bina ettiğimiz mekan ve gurme deneyimlerinden sonra madem karnımız doydu gelmişken şuraları da gezelim şeklinde devam eden gezi rehberi ise en eğlenceli artımız…

Gurmex Sosyal Medya Hesapları Hakkında

Gurmex.com hakkında daha fazla bilgi için sosyal medya hesaplarımıza bakabilirsiniz. Özellikle Instagram ve Facebook’ta oldukça aktifiz.

Facebook ve Instagram hesaplarımızdan fotoğrafları ve hikayeleri takip edin.

Facebook.com/Gurmex sayfamızda 84 bin takipçi ve yüzlerce post yer alıyor. Facebook sosyal medya hesabımızda Gastronomi konusunu bütünüyle ele alarak eğlenceli içerikler üretmeye çalışıyoruz. Yemek Videoları, Gezi yazıları, Otel önerileri, Gurme Gezi post paylaşımları, Gastronomi yeme içme Festival ve Etkinlikleri vb. sayılabilir.

Instagram.com/Gurmexcom hesabımızda 267 bin takipçi ve 1200+ post yer alıyor. Instagram hesabımızda nerede ne yenir konusunu ele alarak keşif ve yeme içme mekan önerilerine, seyahat ve konaklama tecrübelerine yönelik içerikler üretmeye çalışıyoruz.

Çok ciddi rakamlarda takipçimiz olmamasına rağmen farklı sosyal medya hesaplarımızda mevcut.

Twitter.com/Gurmexcom hesabımızda 1000+ takipçi,

YouTube.com/GurmexTV kanalımızda 2000+ abone var.

Gurmex'i instagramda takip edin

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here