Ana sayfa Misyonumuz

Misyonumuz

Biz kimiz gurme blog hakkında bilgi

Biz kimiz? İnternet dünyasına ve gıda sektörüne kaliteli, özgün bir kaynak oluşturabilmek, öğrenirken öğretmek, faydalı işlere imza atmanın verdiği mutluluğu birlikte yaşamak için bir araya geldik.

Gurme, gıda, yeme içme, beslenme, restoran mekan rehberi ve seyahat deneyimlerimizi sizinle paylaşmaya, daima teknolojideki yenilikleri takip ederek dijital çağa ayak uydurmaya çalışıyoruz.

Misyonumuz

Yıllardır yeme içme sektörünün içinde yer alan bizler; Ne yenir ve yemek nerede yenir sorularının cevaplarını aradık. Aynı zamanda Gurmex markası altında buluşarak kendimizi yalnızca tek bir işe adadık: Yemek…

Yemek bir kültürdür.

Gurmex, Türkiye’deki bütün insanlara, beslenme ve gıda güvenliği açısından sektördeki yeniliklerin en iyilerini sunmayı görev bilmiştir. Bu hedefini, yemek ihtiyaçlarının ve arzularının dünya çapındaki sonsuz çeşitliliğine cevap vererek yerine getirmeye çalışmaktadır.

Yemek evrenseldir.

Araştırmayı seven ekibimiz kuruluşundan bu yana, sınırlarını zorlamaya devam etmiştir. Benzersiz ve özgün kaynak oluşturabilme arzusu, ekibin sürekli yeni alanlar keşfetmesini ve tüm dünyada bilinen yemek ritüellerinden esinlenerek yeni bilgileri size ulaştırmasını sağlamıştır.

Yemek bir bilimdir.

Farklı sektörlerden aynı amaç için bir araya gelmiş ekip çeşitliliğinden, yeme içme sektörünün zenginliğinden ve tamamlayıcılığından güç alan Gurmex, Türk mutfağının ve lezzetlerinin evrenselleştirilmesi misyonunu önümüzdeki yıllarda hayata geçirilecek projesi olarak benimsemiştir.

Yemek herkes içindir.

Bireylerin hayatlarını devam ettirebilmelerini, hobi olarak hayallerinin peşinde koşmalarını ve bazen de hayatın dönüm noktalarında önemli anların temel noktasını oluşturmalarını sağlayan bu kelime, anlam bakımından oldukça zengindir.

Amacımız

Gelecek yıllar için amacımız, yeme içme sektörünün ve son kullanıcı ihtiyaçlarının ve arzularının sonsuz çeşitliliğine cevap veren yeme içme bilgi kaynağını oluşturmaktır.

Yerel yemek geleneklerini gözlemlemek

Bu projenin özünde, ekibimiz, ülkemizdeki muazzam çeşitliliğe sahip lezzetleri ve mekanları bir araya getirmeye çalışmaktadır. Yine dünyanın her bölgesine yapılacak Gurme Gezi Turları ile mekan ve lezzet deneyimlerimizi sizinle paylaşarak farklı kültürlere ait yemekler konusunda sizi bilgilendirmek istiyoruz.

Gıda bilgi kaynağına erişimin kolaylaştırılması

Önemli bir dönüşüm geçirmekte olan yeme içme sektöründe, Gurmex; gıda güvenliği, sağlıklı beslenme, restoranlar ve lezzet seyahatlerini herkes için ulaşılabilir yapmak amacıyla adımlar atıyor. Her yazarın kendi alışkanlıkları ve yaşam tarzı doğrultusundaki bilgi birikimlerini eğlenceli bir dille sizinle paylaşarak sektör ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyoruz.

Değerlerimiz ve Etik İlkelerimiz

Değerlerimiz: Tutku, İnovasyon, Girişimcilik Ruhu, Açık Fikirlilik, Mükemmellik Arayışı.

Bu değerler Gurmex’in doğasında saklıdır.

Etik ilkelerimiz: Dürüstlük, Saygı, Cesaret ve Şeffaflık.

İlkelerimiz bizim kültürümüzü şekillendirir ve itibarımızın temelini oluştururlar.

Keyifli ve faydalı işler çıkarabilmek dileğiyle…


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.