Ana sayfa İletişim

İletişim

Gurmex Nedir?

Gurmex; nerede ne yenir sorularının cevaplarını arayan, aynı zamanda özet olarak gezilecek yerler ile ilgili deneyimlerini gezi rehberi halinde aynı çatı altında işleyerek bilgiler veren Türkiye‘nin en kapsamlı yeme içme endeksli gurme gezi sitesidir.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi olarak Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren restoranları ve otelleri yerinde ziyaret ederek tadımlar gerçekleştiriyoruz. Son olarak tüm bu kalacak yerler ve lezzet durakları şehir şehir derleniyor. Amacımız internet dünyasına ve gıda sektörüne kaliteli, özgün bir kaynak oluşturabilmek. Ayrıca öğrenirken öğretmek, faydalı işlere imza atmanın verdiği mutluluğu birlikte yaşamak için bir araya gelmiş doktor, mühendis, mimar, iş adamı, diyetisyen ve uzmanlardan oluşan 18 kişilik bir ekibe sahibiz.

Piyasada mekan rehberi ve yeme içme blog deneyimlerini paylaşan çok sayıda site bulunuyor. Fakat Gurmex sadece yedim, içtim, resmini çektim bilgisini vermiyor. Asıl gözden kaçan ve uzmanlık gerektiren bir konu hijyen ve gıda güvenliğini ön plana alarak sektörde farkımızı gösteriyoruz. Beslenme ve Sağlık konularının üzerine bina ettiğimiz mekan ve gurme deneyimlerinden sonra madem karnımız doydu gelmişken şuraları da gezelim şeklinde devam eden gezi rehberi ise en eğlenceli artımız.

Gurmex Gurme Gezi Rehberi

Gurmex Ne İş Yapar?

Gurmex® Gurmex.com sitesinin tescilli markasıdır. Yeme içme sektöründe profesyonel işler yapan ve internet üzerinde birikimlerini paylaşmak için yola çıkmış kişilerin bir araya gelmesinden oluşur. Mekan incelemeleri ve seyahat gözlemlerimizi tarafsız ve maddi kaygı gütmeden gerçekleştirmeyi kutsal bir misyon edindik.

Tanıtacağımız mekanları kendimiz seçiyor, gurme gezi ve mekan rotalarını kendi tercihlerimiz doğrultusunda belirliyoruz. Dolayısıyla seçtiğimiz mekanlardan da herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Ekibe Katılabilir miyim?

Büyüyen bir ekipte yeni rüzgarlara her zaman ihtiyacımız var. Seyahat, Beslenme ve Sağlık, Gurme Mekan bölümlerinde kendisini geliştirmek isteyen herkese kapımız açık. Lütfen bizimle aşağıdaki iletişim formu veya info@gurmex.com mail adresi üzerinden iletişime geçin!


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.