Ana sayfa Bozcaada Ne Yenir İçilir Bozcaada Fine Dining Mekânı “Madam Antula”

Bozcaada Fine Dining Mekânı “Madam Antula”

135
0

İçerik

Bozcaada fine dining restoran konusunda uzun yıllardır yetersiz kalan ve pek çok kez yakındığım bir adaydı. Fakat 2022 yazında açılan Madam Antula Restoran; dikkat çekici menüsü, özenli dekorasyonu ve yerellikle modernliği birleştiren işletme anlayışıyla ilk senesinin sonunda dikkat çekmeyi başardı.

Madam Antula Bozcaada
Madam Antula Bozcaada

Bozcaada Fine Dining Restoranı

Çanakkale Bozcaadalı denizci bir ailenin son kuşak temsilcilerinden Batu Batuhan Ermiş birinci yılın sonunda Bozcaada fine dining restoranı olarak adaya kazandırdığı Madam Antula’yı özenli, dikkat çeken, mutfağı ve konsepti ile ön plana çıkan bir mekân haline getirdi. Baki Batuhan Ermiş’in asıl mesleği uzun yol gemi kaptanı ve mesleğini 7 yıl aktif çalıştıktan sonra aile değerleri için bıraktı. Sonuç olarak 6 kıta gezmiş olmasının vizyonuyla ait olduğu Bozcaada’ya geri döndü.

Bozcaada fine dining restoranları Madam Antula
Bozcaada’da eşsiz fine dining deneyimi

Adada sahip olduğu tüm fiziksel şartları tam anlamıyla değerlendiriyor. Atalarından miras kalan toprakları dedesinden öğrendiği çiftçilik bilgileriyle işliyor. İşletmeleri için yetiştirdiği sebze ve meyveleri Madam Antula’nın sofrasında misafirlerine sunuyor. Bu üretme hevesi füzyon mezelerinin lezzetine ve ada hayvanlarının doğal beslenmesiyle işlenen etlere kesinlikle yansıyor.

Madam Antula Bozcaada fine dining

Tarladan Sofraya

Restoranın mutfağında mevsime göre değişen permakültür ürünleriyle bezeli “tarladan sofraya” misyonu benimsenmiş. Mekânda dekorasyona verilen önem de göze çarpıyor. Mimarla uzun çalışmalar sonucu yaratılan ambiyansla misafirleri adanın mistik ve romantik anında tutmayı başarıyorlar. Bu da Bozcaada fine dining deneyiminizi eşsiz ve özel kılıyor.

blank
Madam Antula’nın kapıları lezzete açılıyor ve kusursuz bir Bozcaada fine dining deneyimi sunuyor.

Sadece premium etler ve spesiyal mezelerin tadına bakmak için bile bencileyin Bozcaada’ya gidilir. Özellikle Madam Antula Bozcaada fine dining deneyimi için ziyaret etmeye değer bir restoran. Gittiğinizde mutlaka Kuzu Tandır ile Fransız soslarından esinlenerek özel tütsülenmiş bifteği yemenizi ve Kabak Çiçeği, Panayot, Koruklu Yaprak Sarma, Çıtır Bakla mezelerinin de tadına bakmanızı tavsiye ederim.

Mutlaka rezervasyonla gidiniz.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer Bozcaada Restoranları için linke tıklayın.

Madam Antula Restaurant İletişim

Adres: Alaybey Mh. Doğan Öz Cd. Değirmenler Sk. 17680 Bozcaada / Çanakkale
Telefon: 0542 796 3636 / 0543 231 80 20

ÖNEMLİ UYARI: Madam Antula Bozcaada yazısında alkollü içeceklerin reklamı veya tüketicilere yönelik tanıtımı yapılmamaktadır. Alkol sağlığa zararlıdır. Ekip olarak içmemenizi öneririz. Gurmex.com; yalnızca gezdiği yerlerde yiyip içtiklerini ve gördüklerini paylaşan kişisel bir blog sitedir.

Gurmex Navigasyonu şimdi ÜCRETSİZ indirin!
Gurmex'i Instagramda takip edin!

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here