Ana sayfa Gurme Etkinlikler Wild BBQ Day Barbekü Festivali 2019

Wild BBQ Day Barbekü Festivali 2019

1063
0

Wild BBQ Day etkinliği ile birlikte İstanbulTürkiye‘nin ilk ve tek Barbekü Festivaline ev sahipliği yapıyor. Wild BBQ Day Uluslararası standartlara sahip bir kulüp özelliğindeki Kemer Country Orman Evi‘nde 19 Ekim tarihinde Hybrid Community tarafından düzenleniyor.

Wild BBQ Day Hybrid Community
By Hybrid Community

Barbekü Festivali

Kemer Country Club‘da gerçekleşecek Barbekü Festivalinde ziyaretçilere, yemyeşil doğayla keyifli bir ortamda, tüm olanaklar en iyi standartlarda sunuluyor. Yine tüm ziyaretçiler en ideal etkinlik stantlarında ve dev ızgaralarda buluşuyor.

Barbekü festivali Wild BBQ Day

Açık havada ızgaranın vazgeçilmezleri arasında yer alan etler, burgerler, köfteler, frankfurter sosis ve sucukların yanı sıra közlenmiş sebzeler ve mangal ateşinde kızaran tatlıların tüm ziyaretçilere sınırsız olarak servis edileceğini belirtelim.

İstanbul Wild BBQ Day

Doğa ve lezzet meraklılarının kesinlikle kaçırmaması gereken bu organizasyonda Workshop’lar, Av etleri atölye odası ve Bağımız Var alanı meraklılarına özel bir deneyim yaşatmayı planlıyor. Tüm bunların yanı sıra; Alaf, Develi, Elbet Steakhouse, Tahtasaray, Komşu Kasap Burger, Pabu ve Kis Rotisserie gibi sevilen lezzet durakları festivale özel tatları ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.

Wild BBQ Day Barbekü Festivali

Wild BBQ Bilet Fiyatları

Sınırsız olarak yeme içmenin mümkün olduğu Wild BBQ Day Barbekü Festivali biletleri, Biletix’te satışa sunuldu. 14.30’daki kapı açılışından saat 22.00’a kadar ünlü şeflerin ateş başında olacağı farklı formatıyla sürükleyici bir festival sizleri bekliyor. Sınırsız yeme içme, sınırsız müzik ve eğlenceli oyunlar eşliğinde saat 22.00’a kadar devam edecek Wild BBQ Bilet fiyatı ise 190.00 TL.

Kemer Country Orman Evi Wild BBQ Day
Kemer Country Orman Evi

Wild BBQ ile Hybrid Community yeni bir tema eşliğinde yepyeni bir lezzet deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor! Barbekü keyfini özgün bir konseptle yeniden yorumlayan Wild BBQ Barbekü Festivali misafirlerine doyasıya bir mangal keyfi yaşatıyor. Ve üstelik bütün bu yeme-içme deneyimi sınırsız!

“Orman içinde, ızgara kokularının yükseldiği lezzet dolu bir gün hayal edin ve 19 Ekim tarihinde kimseye söz vermeyin! Kemer Country Orman Evi’nde Wild BBQ’de buluşuyoruz!

Kemer Country Wild BBQ Day

Bu yıl ülkemizde bir ilk olarak, Hybrid tarafından 19 Ekim 2018’de düzenlenecek Wild BBQ Barbekü Festivali’de Gurmex ekibi olarak biz de yerimizi alacağız.

Şehrin yoğunluğundan kaçıp, Orman Evi’nin açık ve kapalı alanlarında, doğa ile lezzet yolculuğuna çıkacağımız Wild BBQ’ye herkesi bekliyoruz!


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer Gurme Etkinlikler için linke tıklayın.

Kemer Country Orman Evi Adres ve Telefon

Adres: Göktürk Merkez Mahallesi, Atlıspor Caddesi, Kgcc Tesisleri, Hayat Binası No: 7 Eyüp / İstanbul
Telefon: 0212 239 70 10

Gurmex'i instagramda takip edin

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here