Ana sayfa Gaziantep Ne Yenir İçilir Kebapçı Halil Usta Gaziantep

Kebapçı Halil Usta Gaziantep

Kebapçı Halil UstaGaziantep‘te kebap nerede yenir?” sorusunun şüphesiz ilk cevaplarından birisidir. Aynı zamanda Kebapçı Halil Usta 46 yıllık tecrübenin, kalite ile birleştiği yerdir.

Küşlemeci Halil Usta

1972 yılında küçük bir dükkan ile başladıklarında, 23 senenin hiçte kolay ve böylesine kalabalık geçmediğine dair yaptıkları samimi açıklamaları duyarsınız. Sabrın ve özverinin sonunda, uzun yıllara dayanan tecrübe ile ancak 1995 sonrasında enfes Küşlemeleri ismini duyurmuş. Ve Gaziantep’te Küşlemeci Halil Usta olarak da anılıyor. Kebapçı Halil Usta, günümüzde ise Türkiye‘nin ve Dünya’nın dört bir yanından gurmelerin ve turistlerin akınına uğruyor.

Kebapçı Halil Usta Gaziantep
Küşlemeci Halil Usta

8 yaşından bu yana kasaplık mesleğinin içinde olması lezzet sırlarının usta-çırak ilişkisi ile keşfini sağlarken, etlerin seçimi konusunda ise kaliteyi ön plana çıkarıyor. Koyun etinin en taze ve özenle seçilmiş etlerini kullanıyorlar. Kebapçı Halil Usta kültürel mirasın korunmasını önemserken, en iyi kebabın erkek koyun etinden olduğunu belirtiyor ve 40 yıldan fazla süredir müşterilerine en iyi kebabı yedirme amacıyla hizmet ediyor.

Kebapçı Halil Usta Gaziantep küşlemeci
Aman yanmasın Ustam!

Kebapçı Halil Usta sınırlarına geldiğinizde bir trafik görüyor olacaksınız. Mekanın içine girmeden kalabalık fark ediliyor. İçeriye girdiğinizde adım atmaya yer yokken, sıcak ve güler yüzlü bir ekip tarafından hemen karşılanıyorsunuz. Mekan o kadar kalabalık ki boş bulduğunuz yere zaten ilk fırsatta oturmalısınız. Oturur oturmaz, özel bakır bardakta köy yoğurdundan yapılan bol köpüklü ayran, Kebapçı Halil Usta ‘ya özgü kaşık salata ve sıcacık tırnaklı pide gelmiş oluyor. Salata minik minik doğranmış, lezzetli ve kaşıkla yeniyor.

Kaşık salata Kebapçı Halil Usta Gaziantep
Kaşık Salata

Kebapçı Halil Usta ‘da bir menüye veya ürüne bağlı kalmayın. Hatta bırakın sizi onlar yönlendirsinler. Sizin için şüphesiz unutulmaz bir kebap deneyimi olacaktır.

Gaziantep Kebapçı Halil Usta
Küşleme ve Kebaplar

Kebapçı Halil Usta Menü

Sade ve Acılı Kıyma Kebapları, Simit Kebabı, Sade ve Acılı Küşleme, Kuşbaşı çeşitleri en taze ve en özel etlerin seçilip marine edilmesi ile hazırlanan özel kebap çeşitleridir.

Bunun yanında eğer şansınız varsa Yağlı Parça’ya denk gelirsiniz. Sırt ve boyun arasında kalan bölgeden çıkan bu et ağzınızda dağılacak kadar yumuşaktır. Tabi her zaman denk gelmek mümkün olmadığından, Yağlı Parça için şansınızı tekrar tekrar denemeniz gerekecek. Kebap sunumları yöreye özgü bakır ve çukur kaplarda yapılıyor.

Küşlemeci Kebapçı Halil Usta Gaziantep
Küşlemeli Karışık Kebap

Yemeğin üzerine meşhur Antep fıstıklı baklavasına kim hayır diyebilir ki? Tatlı yeme imkanının da bulunduğu Kebapçı Halil Usta tatlı konusunda da işi ustalarına yaptırıyor ve asla kaliteden ödün vermiyor.

Baklava Kebapçı Halil Usta Gaziantep
Antep Baklavası

Kebapçı Halil Usta Fiyatları

Kebapçı Halil Usta fiyatları lezzet ve performans dikkate alındığında gayet iyi diyebiliriz. Sebzeli Kıyma, Kuşbaşı ve Simit Kebabı’ndan oluşan Karışık Küşlemeli Kebap 45 TL. Küşlemesiz 34 TL, Halil Usta’ya şüphesiz en büyük marka değerini katan ürün Küşleme çift porsiyon 56 TL. Terbiyeli Paşa 30 TL, Yağlı Parça 30 TL, Baklavanın porsiyonu 20 TL, kg fiyatı ise 100 TL.

Kebapçı Halil Usta Gaziantep Küşlemeci
Küşleme

Kasada oturan Kebapçı Halil Usta çay içmeden kesinlikle göndermiyor. Kendisi çok candan bir adam. Gaziantep’e gidip yılların tecrübesini kalitesi ile birleştiren Halil Usta’ya uğramadan dönülmez.

Kebapçı Halil Usta Video

Dükkanın ne bir tabelası nede bir reklamı var. Çok enteresan sokaklardan geçip varıyorsunuz bu lezzet üssüne. İşini hakkıyla ve gerçekten iyi yapmak işte böyle bir şey.

Uğrarsanız bizi de hatırlayın. Sevgiyle ve afiyetle kalın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer Gaziantep Restoranları için linke tıklayın.

Gaziantep’e gidip en iyi kebapları tatmak isterseniz Kebapçı Halil Ustanın 2 şubesinden birine mutlaka uğrayın.

Kebapçı Halil Usta küşleme nerede yenir

Küşlemeci Halil Usta Karşıyaka Adres ve Telefon

Adres: Zeugma Müze Arkası, Mithat Paşa Mahallesi, Tekel Caddesi, Öcükoğlu Sokak No: 6 Şehitkamil / Gaziantep

Çalışma Saatleri: 11:00 – 17:00 / Pazar günleri kapalı.
Telefon: 0342 323 16 16

Kebapçı Halil Usta Metro Adres ve Telefon

Adres: Osmangazi Mahallesi, Abdülkadir Aksu Bulvarı No: 96 Şehitkamil / Gaziantep
Çalışma Saatleri: 11:00 – 21:00 / Pazartesi günleri kapalı.
Telefon: 0342 339 26 27

Gurmex'i instagramda takip edin
GURMEX DEĞERLENDİRME
Temizlik
Lezzet
Servis
Hizmet
Atmosfer
Fiyat Performans
Önceki makaleKüşleme Kebaphan Gaziantep
Sonraki makaleMetanet Katmer Gaziantep
İstanbul doğumluyum. İzmit’te yaşayan Karadenizli bir ailenin en küçük üyesiyim. 2013 yılından beri Gıda Mühendisi olarak çalışmaktayım. Seyahat etmeyi, sokak sokak gezip keşfetmeyi seviyorum. Deniz, doğal hayat ve hayvan sevgisi yaşama sevincim. 3 yıl kadar gönüllü olarak çalıştığım TEGV ve çocuklar da en sevdiklerim, özlediklerim...

1 YORUM

  1. Merhaba,
    Şimdi siz de düzenlenmekte olan web etkinliğine katılabilirsiniz. Blogum Harika kampanyası ile websiteniz veya blogunuzla kazanmaya aday olun, websitenizi tanıtın, promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı 2018 yılı içerisinde yeniden düzenliyoruz. Katılım için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here