Ana sayfa Berlin Ne Yenir İçilir Burger Treff Berlin

Burger Treff Berlin

949
0

Burger Treff Berlin yazısıyla merhaba gözü tok karnı açlar. Bugün sizlere Almanya Berlin’de iyi burger yiyebileceğiniz mekanlardan biri olan Burger Treff hakkında bilgiler vermeye çalışacağım.

Avrupa‘nın en güzel şehirlerinden Berlin’de, The Berlin Wall Memorial’dan dönerken buraya çok yakın olan Burger Treff’e uğradık. Berlin’de burger nerede yeriz diye soran tüm okuyucularıma bu güzel burgerciyi tavsiye ederim.

Burger Treff
Burger Treff Berlin

Beef Burger

%100 beef olan bu hamburger Berlin’de yediğim en iyi burgerlerden biriydi. Açıkçası en çok beğendiğim mekan ise yakın zamanda kapandığını üzüntüyle öğrendiğim Burger Dream‘di. Fakat Treff’te sizleri kesinlikle mahcup etmez.

Almanya’ya giden bilir, buradaki et ürünleri gerçekten çok lezzetli. Bu nedenle Almanya’da mutlaka döner yiyiniz diye hep tavsiye edilir. Biz bu güzel şehirde eti de, kebabı da, döneri de, hamburgeri de bol bol tükettik. Hepsini teker teker fırsat buldukça sizlere bu sayfalarda anlatmaya çalışacağım.

Berlin'de Burger
Kaslı Abi Bizim Türk. 🙂

Burger Treff ‘e girdiğimde “Hoş geldin kardeşim…” sesiyle Türk çalışan karşıladı beni. Şaşırılacak bir durum değil zira takside, kafelerde, barlarda, her yerde Türkler var.

Neyse, arkadaş “Sen geç otur bekle abi ben sana çok kral bir burger yapacağım.” dedi. Biz de beklemeye geçtik. Tahminimce, bana özel hiçbir şey yapmadı, tabelaya oynadı sadece. 🙂 Çünkü yapılabilecek farklı bir şey de yoktu zaten, seçtiğimiz malzemeler belli, çıkacak ürün belliydi.

Burger Berlin ek malzemeler
Ek Malzemeler

Hamburger geldi ve resmini gerçekten çok zor çektim. Bir an önce ısırmam lazımdı bu canavarı. Ne yalan söyleyeyim daha ilk ısırıkta yüzümü tebessüm ettirmeyi başardı. Lezzeti de görünümü kadar çok güzeldi. Mekanın dış cephe resmiyle artık yazımızı tamamlayalım.

Burger Treff Berlin adres telefon

Dükkan resimde gördüğünüz kadar, ufacık, minicik ama sıcacık bir burgerci. Bir önceki fotoğrafta yer alan büfeden hamburger için ek malzeme seçiyorsunuz. Jalapeno, mor soğan, turşu, mısır vs birçok ek malzeme mevcut.

Yolunuz Berlin’e düşer ve Burger Treff ‘e uğrarsanız bizi de hatırlayın.

Sağlıcakla kalın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer Berlin Restoranları için linke tıklayın.

Burger Treff İletişim

Adres: Danziger Str. 2, 10435 Berlin / Almanya
Telefon: Yok

Gurmex'i instagramda takip edin
GURMEX DEĞERLENDİRME
Temizlik
Lezzet
Servis Hizmet
Atmosfer
Fiyat Performans
Önceki makaleWohnzimmer Bar Berlin
Sonraki makaleSchrippenschuster Bäckerei & Café
Samsun doğumlu, Endüstri Mühendisi. En büyük hobisi Balık avı, 3 değerli sözcüğü "Ye... İç... Balık tut..." Aynı zamanda mekan avcısı ve gurme. Namı diğer Obur Hamsi. Kendisine kalırsa "Ne gurme ne de usta bir avcı... Obur bir hamsi, lezzet deryasında yolcu..."

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here