Ana sayfa Belçika Antwerp (Anvers) Lezzet Festivali Belçika

Antwerp (Anvers) Lezzet Festivali Belçika

703
0

Antwerp (Anvers) Lezzet Festivali Belçika – Antwerpen Proeft | 28 Nisan-01 Mayıs 2017

Anvers (Antwerpen Proeft) Lezzet Festivali 2017 yılında 11. kez organize edilecek.

Sizleri Belçika‘nın Anvers (Antwerp) şehir merkezinin en sıcak noktasında, Scheldt nehrinin paha biçilemez manzarasına karşı oldukça keyifli bir festival bekliyor.

Geçen yılki festival çok başarılıydı ve ziyaretçilerin çok olumlu tepkileri vardı. Bu festivalin heyecan verici ve içine alan mükemmel atmosferini yaşamak için arkadaşlarınız veya ailenizle bir hafta sonu yolculuğu planlamanız yeterli olacaktır.

Antwerp-Anvers-Lezzet-Festivali-Belcika-Antwerpen-Proeft-gurme-yemek-festival-karnaval

Avrupa’da yerleşik bir mutfak kültürüne sahip Belçika‘ya mayıs ayında bir seyahat planlıyorsanız Belçika Anvers (Antwerp) Lezzet Festivalini kesinlikle kaçırmayın..

Anvers Lezzet Festivalinde onlarca restoran ve bistro‘da normal fiyatlarına göre çok uygun bedellerle enfes yöresel yemekleri deneme fırsatı yakalayacaksınız.

Biletler ve festival hakkında daha fazla bilgi için Anvers Lezzet Festivali resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. http://www.antwerpenproeft.be/

Antwerp-yemek-gurme-festivali-belcika-Antwerpen-Proeft

Anvers Lezzet Festivalinin yapıldığı Anvers şehri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz Anvers Gezi Rehberi mizi okuyabilirsiniz.

Gurmex'i instagramda takip edin

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here