Antwerp (Anvers) Lezzet Festivali Belçika

Antwerp (Anvers) Lezzet Festivali Belçika – Antwerpen Proeft | 28 Nisan-01 Mayıs 2017

Anvers (Antwerpen Proeft) Lezzet Festivali 2017 yılında 11. kez organize edilecek.

Sizleri Belçika‘nın Anvers (Antwerp) şehir merkezinin en sıcak noktasında, Scheldt nehrinin paha biçilemez manzarasına karşı oldukça keyifli bir festival bekliyor.

Geçen yılki festival çok başarılıydı ve ziyaretçilerin çok olumlu tepkileri vardı. Bu festivalin heyecan verici ve içine alan mükemmel atmosferini yaşamak için arkadaşlarınız veya ailenizle bir hafta sonu yolculuğu planlamanız yeterli olacaktır.

Antwerp-Anvers-Lezzet-Festivali-Belcika-Antwerpen-Proeft-gurme-yemek-festival-karnaval

Avrupa’da yerleşik bir mutfak kültürüne sahip Belçika‘ya mayıs ayında bir seyahat planlıyorsanız Belçika Anvers (Antwerp) Lezzet Festivalini kesinlikle kaçırmayın..

Anvers Lezzet Festivalinde onlarca restoran ve bistro‘da normal fiyatlarına göre çok uygun bedellerle enfes yöresel yemekleri deneme fırsatı yakalayacaksınız.

Biletler ve festival hakkında daha fazla bilgi için Anvers Lezzet Festivali resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. http://www.antwerpenproeft.be/

Antwerp-yemek-gurme-festivali-belcika-Antwerpen-Proeft

Anvers Lezzet Festivalinin yapıldığı Anvers şehri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz Anvers Gezi Rehberi mizi okuyabilirsiniz.

Gurmex

Gurmex; Ne Yenir, Yemek Nerede Yenir ve Gezilecek Yerler hakkında bilgiler veren Türkiye’nin en kapsamlı Yeme İçme endeksli gurme gezi sitesidir. Şuana kadar 30 ülke 10’larca şehirden gurme, yeme içme, mekan ve gezi deneyimlerimizi eğlenceli bir dille sizlerle paylaştık. Bizi özellikle sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik

Name

Website

Phone

Facebook ile Yorum Yazın