Ana sayfa Bozcaada Ne Yenir İçilir Salhane Bozcaada

Salhane Bozcaada

1778
0

İçerik

Salhane Bozcaada yazısıyla selamlar. “Bozcaada gece hayatı”, “Bozcaada gece kulüpleri” ve “Bozcaada eğlence mekanları nasıl“ gibi birçok soru alıyoruz. Çanakkale Bozcaada‘ya gelmeden önce özellikle genç kesim için “Bozcaada’da gece hayatı” en çok merak edilen konulardan biri oluyor.

Salhane Bozcaada

Bozcaada’da Gece Hayatı

Bozcaada gece eğlencesi ve Bozcaada eğlence hayatı ile ilgili bilgiler aslında huzuru koklamak ve kafa dinlemek isteyenler için çok önemli olmayabilir. Genel olarak Bozcaada’da meyhane kültürünün ağır basması sebebiyle tercih eden insan sayısı da oldukça fazla. Fakat eğlencenin de bir ihtiyaç olduğunu düşündüğümüzde ve eğlenmeyi seven ciddi de bir kesimin olduğunu göz önüne aldığımızda gerçekten adanın tatil için tercih edilmesi konusunda belirleyici olabiliyor.

Bu yazımızda sizlere bizim bulunduğumuz süre zarfında çok eğlendiğimiz bir Bozcaada eğlence mekanından bahsetmek istiyoruz. Bu yazı sonunda “Bozcaada’da gece hayatı” ve “Bozcaada’da eğlence mekanları” ile ilgili soru işaretleriniz Salhane Bozcaada sayesinde giderilmiş olacaktır.

Bozcaada'da gece hayatı

Popüler Eğlence Mekanı

Şahane manzarasıyla Bozcaada’nın simge mekanlarından biridir Salhane Bozcaada. Eskiler iyi bilir x kuşağının Ada’da yaz kış eğlenebildiği tek mekandı kendileri. Nihayet 10 sene aradan sonra Bozcaada Kalesi manzarasına karşı eşlik ettiğimiz güzel sohbetler ve gitar eşliğinde söylediğimiz şarkılarla Salhane’ye tekrar kavuştuk.

Bar konsepti sebebiyle her türlü alkollü ve alkolsüz içeceği bulabileceğiniz mekanda peynir tabağı, bira tabağı, patates, nugget, tost, hamburger ve çerez gibi aperitif şeyler bulunuyor. Fakat bunların dışında bir restoran edasıyla yemek hizmeti verilmiyor. Dediğimiz gibi burası bir bar ve burada Bozcaada gece hayatının nabzı atıyor. Sadece ekstra olarak kahvaltı servisi yapmayı planlıyorlar.

Bozcaada gece kulüpleri

Salhane Yaz Konserleri

Gündüz en güzel deniz, gece en derin sohbetler burada. Şüphesiz bizim ruhumuzu dinlendirdiğimiz bir yer. Ayrıca çok güzel bir işbirliği ve organizasyonlar ile eventler düzenlenmeye başlanmış. Bozcaada Kalesine nazır önünde yer alan boş alanda konserler düzenleniyor. Ve özellikle yaz aylarında Bozcaada tam bir ünlüler geçidine şahit oluyor.

Bozcaada eğlence mekanları
Bozcaada Salhane Gece Manzara

Bu şahane manzaraya karşı yapılan konserler inanılmaz keyifli. Tüm heybetiyle karşınızda duran Bozcaada Kalesi bana Aydın Kuşadası Güvercin Adanın karşısında yer alan kulüplerde eğlendiğim günleri hatırlattı. Fakat Salhane Bozcaada’da çok daha fazla keyif aldığımı gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. İster adaya özgü şarapları yudumlayın, ister bir Türk Kahvesi için. Hepsi çok güzel, fiyatları uygun, çalışanları güler yüzlü, manzarası ise enfes…

Salhane Bozcaada gece hayatı

Bozcaada Belediyesi

Bozcaada Belediyesi‘ni bu şahane mekanı eskisinden daha iddialı bir şekilde tekrar açtığı ve adaya armağan ettiği için kutluyoruz. Armağan etti diyorum çünkü Bozcaada Salhane için yıllardır bir rant ve dışarıdan gelen birilerinin ihaleyi alma telaşı vardı. Adanın eko sistemine ve ruhuna zarar verecek bu ticari girişimlere izin vermediği için burada belediyenin duruşu önemliydi. Artık Bozcaada’da genç kesime hitap eden yerler var.

Bozcaada’ya gelecek olursanız Salhane Bozcaada’ya mutlaka uğrayın. Ve bizden mutlaka selam götürün.

Salhane Bozcaada adres telefon
Salhane Bozcaada

Diğer Bozcaada Restoranları için linke tıklayın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Salhane Bozcaada İletişim

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Kazanlar Sokak No: 35 Bozcaada / Çanakkale
Telefon: 0546 747 63 85

ÖNEMLİ UYARI: Bozcaada Salhane yazısında alkollü içeceklerin reklamı veya tüketicilere yönelik tanıtımı yapılmamaktadır. Alkol sağlığa zararlıdır. Gurmex Ekibi olarak içmemenizi öneririz. Gurmex.com; yalnızca gezdiği yerlerde yeyip içtiklerini ve gördüklerini paylaşan bireysel bir blog sitedir.

Gurmex Navigasyonu şimdi ÜCRETSİZ indirin!
Gurmex'i Instagramda takip edin!
GURMEX DEĞERLENDİRME
Temizlik
Lezzet
Servis Hizmet
Atmosfer
Fiyat Performans
Önceki makaleİlhan Restaurant Gelibolu
Sonraki makaleSon Vapur İmroz
blank
Lüleburgazlı ama çokça İstanbullu. Yemek yapmayı çok seven hatta mutfağa aşık bir anne. Fırsat buldukça nefes ve keyif alacağı mekanları gezer, tozar, yazar ve çizer...

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here