Salhane Bozcaada: Bozcaada’da Gece Hayatı

Salhane Bozcaada: Bozcaada’da Gece Hayatı

Bozcaada gece hayatı”, “Bozcaada gece kulüpleri” ve “Bozcaada eğlence mekanları nasıl gibi bir çok soru alıyoruz. Bozcaada‘ya gelmeden önce özellikle genç kesim için “Bozcaada’da gece hayatı” en çok merak edilen konulardan biri oluyor.

Bozcaada gece eğlence ve Bozcaada eğlence hayatı ile ilgili bilgiler aslında huzuru koklamak ve kafa dinlemek isteyenler için çok önemli olmayabilir. Genel olarak Bozcaada‘nın bu yönünün ağır basması sebebiyle tercih eden insan sayısı da oldukça fazla. Fakat eğlencenin de bir ihtiyaç olduğunu düşündüğümüzde ve eğlenmeyi seven ciddi de bir kesimin olduğunu göz önüne aldığımızda gerçekten adanın tatil için tercih edilmesi konusunda belirleyici olabiliyor. Bu yazımızda sizlere bizim bulunduğumuz süre zarfında çoook eğlendiğimiz bir Bozcaada eğlence mekanından bahsetmek istiyoruz. Bu yazı sonunda “Bozcaada’da gece hayatı” ve “Bozcaada’da eğlence mekanları” ile ilgili soru işaretlerinizi Salhane Bozcaada sayesinde gidermiş olacaksınız.

Salhane Bozcaada, Bozcaada gece hayatı

Bozcaada Eğlence Mekanları Arasında En Popüleri

Şahane manzarasıyla Bozcaada‘nın simge mekanlarından biridir Salhane Bozcaada.. Eskiler iyi bilir x kuşağının Ada’da yaz kış eğlenebildiği tek mekandı kendileri.. Nihayet 10 sene aradan sonra Bozcaada Kalesi manzarasına karşı eşlik ettiğimiz güzel sohbetler ve gitar eşliğinde söylediğimiz şarkılarla Salhane‘ye tekrar kavuştuk.

Salhane Bozcaada, Bozcaadada gece hayatıSalhane Bozcaada

Bar konsepti sebebiyle her türlü alkollü ve alkolsüz içeceği bulabileceğiniz mekanda peynir tabağı, bira tabağı, patates, nugget, tost, hamburger ve çerez gibi aperatif şeyler bulunuyor. Fakat bunların dışında bir restoran edasıyla yemek hizmeti verilmiyor. Dediğimiz gibi burası bir bar ve burada Bozcaada gece hayatının nabzı atıyor. Sadece Bozcaada 2017 yazında ekstra olarak kahvaltı servisi yapmayı planlıyorlar.

Salhane Bozcaada, Bozcaada gece kulüpleriSalhane Bozcaada

Bozcaada Yaz Konserleri Burada Yapılıyor

Gündüz en güzel deniz, gece en derin sohbetler burada.. Şüphesiz bizim ruhumuzu dinlendirdigimiz bir yer.. Ayrıca çok güzel bir işbirliği ve organizasyonlar ile eventler düzenlenmeye başlanmış.. Bozcaada Kalesine nazır önünde yer alan boş alanda konserler düzenleniyor. Ve özellikle yaz aylarında Bozcaada tam bir ünlüler geçidine şahit oluyor.

Salhane Bozcaada, Bozcaada eğlence mekanlarıSalhane Bozcaada

Bu şahane manzaraya karşı yapılan konserler inanılmaz keyifli.. Tüm heybetiyle karşınızda duran Bozcaada Kalesi bana Aydın Kuşadası Güvercin Adanın karşısında yer alan kulüplerde eğlendiğim günleri hatırlattı. Fakat Salhane Bozcaada‘da çok daha fazla keyif aldığımı gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. İster adaya özgü şarapları yudumlayın, ister bir Türk Kahvesi için. Hepsi çok güzel, fiyatları uygun, çalışanları güler yüzlü, manzarası ise enfes..

Salhane Bozcaada, Bozcaada gece hayatı

Bozcaada Belediyesi‘ni bu şahane mekanı eskisinden daha iddialı bir şekilde tekrar açtığı ve adaya armağan ettiği için kutluyoruz. Armağan etti diyorum çünkü Salhane Bozcaada için yıllardır bir rant ve dışarıdan gelen birilerinin ihaleyi alma telaşı vardı. Adanın eko sistemine ve ruhuna zarar verecek bu ticari girişimlere izin vermediği için burada belediyenin duruşu önemliydi. Artık Bozcaada‘da genç kesime hitap eden yerler var. Bozcaada‘ya gelecek olursanız Salhane Bozcaada‘ya mutlaka uğrayın. Ve bizden mutlaka selam götürün.

salhane bozcaada gece hayatıSalhane Bozcaada

Diğer Çanakkale lezzet durakları için linke tıklayın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve dünyadan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexpo ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Salhane Bozcaada
Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Kazanlar Sokak No: 35 Bozcaada / Çanakkale Telefon: 0546 747 63 85

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik

Name

Website

Phone

Facebook ile Yorum Yazın