Ana sayfa İstanbul Ne Yenir İçilir Picante Tex-Mex Restaurant Kapandı

Picante Tex-Mex Restaurant Kapandı

Picante Tex-Mex Restaurant İstanbul kapanmıştır.

Picante Tex-Mex Restaurant İstanbul yazısıyla merhabalar. Meksika yemekleri çeşit çeşit sosları ve farklı lezzetleri ile her daim ilgimizi çekmiştir. Picante ise İstanbul’da Meksika mutfağının en güzel tatlarını bizimle buluşturan güzel ve sıcacık bir restoran.

Picante Tex-Mex Restaurant ‘ta hafif müzik eşliğinde servis edilen lezzetli Meksika yemekleri, Asmalımescit mahallesi gibi tarihi bir lokasyonda tercihinizin ne kadar doğru olduğunu teyit ediyor.

Picante Tex-Mex Restaurant

Meksika Sosları

Picante Tex-Mex Restaurant ‘ın Avokado soslu mısır cipsleri iyi bir aperitif. Mısır cipsleri Meksika’dan özel plakalar şeklinde getiriliyor. Daha sonra restoranda kesilip pişirildikten sonra servis ediliyor. Yanında sunulan Avokado sos şimdiye kadar tattığım en güzel soslardan biri olarak yerini aldı.

Meksika sosları Picante Tex-Mex Restaurant

Nachos

Kıymalı Nachos ise mısır cipsi, kıyma, kaşar peyniri, jalapeno biberi ve zeytinden oluşan güzel bir lezzet. Mutlaka denemenizi öneririm.

Nachos Picante Tex-Mex Restaurant
Nachos

Kajun Tavuk

Picante Tex-Mex Restaurant ‘ta kajun tavuk yoğurt sos eşliğinde servis ediliyor. Tavuk kanatları müthiş lezzetli ve bir o kadarda acı. Yemek yerken gözlerinizden alev çıkması muhtemel, benden söylemesi. Fakat acı kültürünün Meksika mutfağında önemli bir yere sahip olduğunu eminim herkes biliyordur. Dolayısıyla tercihinizi Meksika Restaurant üzerine kullandığınızda istemsiz bir şekilde zaten acıya hazırlıklı oluyorsunuz.

Kajun Tavuk Picante Tex-Mex Restaurant
Kajun Tavuk

Fajita

Meksika yemekleri denince ilk akla gelen şüphesiz Fajita’dır. Cızırtılar içinde döküm tavalarda masanıza gelen Fajita iştahınızı ikiye katlayacağına söz veriyoruz. Masaya servis edildiği an itibariyle adeta yemek için sabırsızlanıyorsunuz. Beraberinde gelen özel soslar ve Tortilla ekmeği ile dürümünüzü kendi isteğinize göre hazırlayabilirsiniz.

Fajita Picante Tex-Mex Restaurant
Fajita

Sebzeli, tavuklu, et ve her iki etin bir arada servis edildiği seçenekler mevcut. Et ve tavuk karışımlı Fajitas tavsiyemdir. Ayrıca sosların içinde mutlaka Avokado sosu istemeyi unutmayın. Yemekte acı eşiğiniz düşükse bu sos Meksika mutfağı için karakteristik özellik olan bu acılığı rahatlıkla kırdığını söyleyebiliriz. Picante Tex-Mex Restaurant şüphesiz İstanbul’un en iyi Meksika Restoranları arasında yer alıyor.

Picante Tex-Mex Restaurant

Picante Tex-Mex Restaurant Meksika mutfağı sevenler için hafta içi 11.00-24.00, hafta sonu 11.00-04.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Alkolllü ve alkolsüz içecek servisleri de mevcut. İki kişi için ortalama hesap 100 -150 TL arasında değişiyor.

Lime Frozen Margarita Picante Tex-Mex Restaurant
Lime Frozen Margarita

Unutmadan Picante Tex-Mex Restaurant ‘da Meksika mutfağının olmazsa olmazı Quesadillas, Taco ve Chimichangas’ı denemezseniz bu mutfağa dair tecrübeniz şüphesiz eksik kalacaktır. İçecek olarak benim tercihim Lime Frozen Margarita oldu.

Taksim Picante Tex-Mex Restaurant

Picante Tex-Mex Restaurant

Farklı bir deneyim yaşamak ve Meksika mutfağının en göz alıcı lezzetlerini deneyimlemek için Picante’ye mutlaka uğrayın. Bir gün yolunuz Picante Tex-Mex Restaurant ‘a düşerse bizi hatırlayın.

Sevgiyle ve afiyetle kalın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer İstanbul Restoranları için linke tıklayın.

Picante Tex-Mex Restaurant Adres ve Telefon

Adres: Asmalı Mescit Mahallesi, General Yazgan Sokak No: 8/B 34430 Beyoğlu / İstanbul
Telefon: 0212 252 47 53

Gurmex'i instagramda takip edin

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here