Ana sayfa İstanbul Ne Yenir İçilir Kahvaltı Kulübü Ataşehir Kapandı

Kahvaltı Kulübü Ataşehir Kapandı

627
0

Kahvaltı Kulübü Ataşehir kapanmıştır.

Kahvaltı Kulübü Ataşehir yazısıyla merhaba gözü tok karnı açlar. İstanbul Ataşehir’de kahvaltı için güzel mekanlar türemeye devam ediyor. Bunlardan biri de adı üzerinde Kahvaltı Kulübü’dür. Gelin bu şahane kahvaltı olayına beraber bakalım.

Köy omleti Kahvaltı Kulübü
Köy Omleti

Batı Ataşehir’de metrekareye 5 insan düşmesinden dolayı ev dışı yemek sektörünün gözde yatırım merkezlerinin başında burası gelmeye başladı. Kahvaltı Kulübü ‘de bu mekanlara en güzel örneklerden biri diyebiliriz.

Benim kahvaltı için mekan tercihim her zaman otantik veya salaş mekanlar olmuştur. Fakat burası modern mekanın içinde size mükemmel ev kahvaltısı fırsatı sunuyor.

Yumurtalı ekmek Kahvaltı Kulübü
Yumurtalı Ekmek

Yumurtalı Ekmek

Kahvaltı Kulübü ‘ne her yediğimde önlüğümü giyip okula gidiyormuşum gibi hissettiren yumurtalı ekmekle başladık. 🙂 Gayet lezizdi. Zaten yumurtalı ekmeği kötü yapan biri varsa lütfen mutfak sınırlarının içine girmesin! Ortaya bir peynir tabağı söylendi. Çeşitlilik gayet başarılı.

Peynir tabağı Kahvaltı Kulübü
Peynir Tabağı

Muhammara

Kahvaltı Kulübü ‘nde belki hayatımın en iyi muhammaralarından birini yedim. Hem de simide süre süre. Simit demişken, masaya sürekli sıcak ekmek ve simit servisi yapılıyor. Bayılıyorum simit servisi yapan yerlere. 🙂 Simit aşktır, fakir kebabıdır, adam olana festivaldir, simit hayattır. 🙂

Muhammara Kahvaltı Kulübü
Muhammara

Kahvaltının Yıldızları

Çevremde hiç normal insan olmadığından dolayı yine hayvan gibi yenildi içildi. Menemen, köy omleti, patatesli yumurta, sosis tava falan filan baya baya yenildi.

Menemen Kahvaltı Kulübü Ataşehir
Menemen

Sucuklu, patatesli, domatesli, biberli köy omletini çok sevdim. Bir daha gidersem muhammara, köy omleti ve çayımı alır öyle yaparım kahvaltımı. Bana göre Kahvaltı Kulübü ‘nün yıldızları bunlar.

Patatesli yumurta Kahvaltı Kulübü
Patatesli Yumurta
omlet Kahvaltı Kulübü Ataşehir
Köy Omleti

Kahvaltı Kulübü’nde aynı zamanda yediğiniz tüm hazır ürünleri satın almak da mümkün. Çok sayıda peynir çeşidi var. Peynir hastalarına duyurulur.

Peynirler Kahvaltı Kulübü Ataşehir
Peynir Reyonu
Peynir Reyonu Kahvaltı Kulübü Ataşehir
Peynir Reyonu
Organik Reçeller Kahvaltı Kulübü Ataşehir
Organik Reçeller
Biz Kahvaltı Kulübü ‘nü de kahvaltıcılar listesine ekledik. İstanbul Anadolu yakası başarılı bir kahvaltıcıya daha kavuştu.
Sorularınız için aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızdan veya yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Uğrarsanız bizi de hatırlayın.

Sağlıcakla kalın.

Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


 Diğer İstanbul Restoranları için linke tıklayın.

Kahvaltı Kulübü Adres ve Telefon

Adres: Barbaros Mahallesi, Ardıç Sokak, G Blok No: 5 Ataşehir / İstanbul
Telefon: 0850 207 92 93

Gurmex'i instagramda takip edin

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here