Ana sayfa İzmir Ne Yenir İçilir Döner ve Döner İzmir

Döner ve Döner İzmir

1381
0

Döner ve Döner keşfimiz bana kalırsa bu senenin en güzel deneyimlerinden biri oldu. Geçtiğimiz günlerde eşimle İzmir’e gittik. Tam öğlen saatlerinde Alsancak’ta yürürken ne yesek acaba diye düşünmeye başladık. Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde gördüğümüz Döner ve Döner tabelası ve mis gibi dönerin kokusu eşliğinde yeni açıldığı belli olan bu restorana girdik.

Ekmek arası veya dürüm döner yer yolumuza devam ederiz diye niyetlenmişken bu küçük dükkanda 2 kişi 2’şer porsiyon döner yediğimizi gururla söylemek isterim. 🙂

İzmir'de döner nerede yenir Döner ve Döner

İzmir’de Çok Ucuz %100 Et Yaprak Döner

İzmir’e birçok kez seyahat etmiş biri olarak lezzetli döneri ucuza servis eden Döner ve Döner’in beni çok etkileyen bir restoran olduğunu söylemek isterim. İzmir’de birçok noktada iyi döner yiyebilirsiniz fakat bu fiyata hem böyle lezzetli hemde %100 et yaprak döneri asla yiyemezsiniz!

Döner ve Döner, dünya çapında bir marka ve Türkiye‘nin önde gelen döner restoran zincirlerinden biri olma niyetiyle 4 arkadaş tarafından kurulmuş.

Merkezi İzmir olan dönercinin Bornova, Alsancak, Ankara ve Çankırı’da restoranları bulunuyor. Yakın zamanda İstanbul‘a da açılacağını öğrendiğim için ne kadar çok sevindim bilemezsiniz.

İzmir döner ve döner fiyatları

Neden Ucuz?

Çünkü Döner & Döner üretim süreçlerini iyi yönetiyor, kaliteyi sürdürülebilir hale getiriyor ve tüketiciye en iyi hizmeti en iyi fiyatla vermeyi amaçlıyor. Ve bana kalırsa şimdiden bu yolda güven vererek kararlı bir şekilde ilerleyen şahane bir lezzet markası olmuş.

Döner ve Döner restoranlarının lezzet, kalite adına çıktığı bu sürdürülebilir yolculukta hedefi şüphesiz “%100 YAPRAK ET DÖNER”in doyumsuz lezzetini en uygun fiyatlarla tüm Türkiye’ye ulaştırabilmek diye düşünüyorum.

Kendi et entegre tesislerinde kendi hayvanlarını kesip işliyorlar. Lezzet ve kalite anlayışlarındaki istikrar ile perakende sektöründe de yerlerini alıp et tedariki konusunda da hizmet vermeyi amaçlıyorlar.

izmir en ucuz dönerci döner ve döner

Güvenilir mi?

Bu konuda da etraflıca bir araştırma yaptım. En hijyenik ortamlarda dönerleri üretip restoranlara ulaştırıyorlar. Şüphesiz yılın her ayında aynı kalite ve lezzeti sunuyorlar. Ayrıca Avrupa Birliği gıda standartlarında üretim yapıyorlar. Kurumsal web sitelerinden kalite ve gıda güvenliği belgelerine ulaşabilirsiniz.

Zaten amacı dünya çapında bir marka olmak olan firmanın kalite standartlarını ve lezzet çıtasını sürekli koruyacağını anlamamak abesle iştigal olur. Marka bilinirliğini artırmanın ve markanın tüm ülkeye yayılabilmesinin yolu kesinlikle lezzetli ürün ve sürdürülebilir fiyat performanstan geçer.

Döner ve Döner Video

Döner Nasıl Hazırlanıyor?

%70 dana %30 kuzu etleri ile hazırlanan Döner’e kıyma, katkı maddesi vs. ek malzemeler katılmıyor. Terbiyesi ise genel olarak yoğurt, soğan, baharatlar ve tuz ile yapılıyor.

Döner Menü ve Fiyatları

%100 yaprak et döner dürüm, ekmek arası veya porsiyon olarak servis ediliyor. Döner fiyatları ise 55-60 g 6 TL, 95-100 g 8 TL, 115-120 g 10 TL. Evet yanlış duymadınız fiyatlar aynen böyle!

Döner ve Döner İzmir

Ayrıca Döner ve Döner ‘e daha girer girmez güler yüzlü, konuksever karşılama sizi mutlu ediyor. Restoran sistemi self servis ve az personelle hizmet üzerine kurulu, şüphesiz bu da fiyat performansın sürdürülebilir olmasına büyük katkı sağlıyor.

Uğrarsanız bizi hatırlayın.

Sevgiyle ve afiyetle kalın.

Diğer İzmir Restoranları ve Gurmex Plus kategorisi mekanları için linklere tıklayabilirsiniz.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Döner ve Döner Adres Telefon

Adres: Kıbrıs Şehitleri Caddesi No: 128/A Alsancak – Konak / İzmir
Telefon: 0232 464 20 70

Gurmex'i instagramda takip edin
GURMEX DEĞERLENDİRME
Temizlik
Lezzet
Servis Hizmet
Atmosfer
Fiyat Performans
Önceki makaleDobruca Keyfi Et
Sonraki makaleAzzuR Restaurant Mövenpick Hotel
Gurmex.com kurucusu. Uluslararası bir Catering şirketinde IT uzmanı. Koyu bir Bursaspor taraftarı ve kongre üyesi. Yemelere ve gezmelere doyamıyor. Hayatının özeti 4 kelime de saklı. Gez, Ye, Dua Et, Sev...

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here