Ana sayfa Amsterdam Restoranları Cafe Zwart Amsterdam

Cafe Zwart Amsterdam

Amsterdam‘a kadar gelip nefis biralarından içmeden dönülmez. Hareketli Amsterdam gecelerinde, Cafe Zwart gibi birçok mekanda meşhur Hollanda biralarını deneyebilirsiniz. Ve açıkçası kafa karıştıracak derecede çok fazla mekan ve bira seçeneğinizin olduğunu da daha en başından ekleyelim. Ama mekanlar arasında Cafe Zwart ‘ın bizim en çok sevdiklerimizden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Bavaria Bira
Bavaria Bira

Meşhur Amsterdam Dam Meydanının hemen karşısında bulunan mekan, Sevgililer Günü kıvamında özel sıcacık tasarımı ile dikkat çekiyor. Hem iç mekan hem dış mekan hoşluğundan ötürü de turistler tarafından büyük ilgi görüyor. Zaten belli bir saatten sonra Zwart Cafe’de oturacak yer bulma ihtimalinizin de pek olmadığını belirtmek isteriz.

Biz Cafe Zwart ‘ta Bavaria Bira denedik. Biranın yanına ise patates kızartması söyledik. Sipariş verdiğimiz atıştırmalık patates, çok büyük bir sepet içinde geldi. Sanırım doyana kadar veya Amsterdam’ın tadını çıkarana kadar yeyin mesajı verdiler. 🙂

Zwart Cafe Amsterdam Hollanda

Bavaria Bira ile ilgili yorumlarımızı merak edenler için hafif içimi ve damakta iz bırakan gövdeli tadı sebebiyle çok beğendiğimizi söyleyebiliriz. Bir yandan Bavaria Bira’nızı yudumlarken bir yandan da Amsterdam’ın en hareketli noktası olan Dam Meydanı’nın keyfini sürüyorsunuz. Mutlaka uğrayın, keyif alacağınızı düşünüyoruz.

Bavaria Bira Cafe Zwart

Menü ve Fiyatları

Cafe menü ve fiyatları ise şu şekilde; Bira Çeşitleri 5.80-7.30 Euro, Viski Çeşitleri 8.30-9.80 Euro, Hot Dog 6.5 Euro, French Fries 5.80 Euro ve Apple Pie 5 Euro.

Amsterdam Cafe Zwart

Eğer yolunuz bir gün Amsterdam’a düşer ve Cafe Zwart ‘a Hollanda biralarını denemek veya aperitif bir şeyler atıştırmak için uğrarsanız bizi hatırlayın.

Sevgiyle ve afiyetle kalın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer Amsterdam Restoranları için linke tıklayın.

Cafe Zwart İletişim

Adres: Dam 15 | Spui, 1012 JS Amsterdam / Hollanda
Telefon: +31 20 888 8888

ÖNEMLİ UYARI: Cafe Zwart Amsterdam yazısında alkollü içeceklerin reklamı veya tüketicilere yönelik tanıtımı yapılmamaktadır. Alkol dostunuz değildir ve sağlığa zararlıdır. Gurmex Ekibi olarak içmemenizi öneririz. Gurmex.com; yalnızca gezdiği yerlerde yeyip içtiklerini ve gördüklerini paylaşan bireysel bir blog sitedir.

Gurmex'i instagramda takip edin
GURMEX DEĞERLENDİRME
Temizlik
Lezzet
Servis Hizmet
Atmosfer
Fiyat Performans
Önceki makaleThe Mexican Amsterdam
Sonraki makaleBrouwerij’t IJ Molen De Gooyer
İstanbul doğumluyum. İzmit’te yaşayan Karadenizli bir ailenin en küçük üyesiyim. 2013 yılından beri Gıda Mühendisi olarak çalışmaktayım. Seyahat etmeyi, sokak sokak gezip keşfetmeyi seviyorum. Deniz, doğal hayat ve hayvan sevgisi yaşama sevincim. 3 yıl kadar gönüllü olarak çalıştığım TEGV ve çocuklar da en sevdiklerim, özlediklerim...

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here