Ana sayfa İstanbul Ne Yenir İçilir Beş Bıçak Steakhouse

Beş Bıçak Steakhouse

857
0

Beş Bıçak Steakhouse yazısıyla selam edelim. Restoranda yediğimiz etler ve aldığımız hizmet unutulacak türden değildi. O yüzden bu yazımda sizlere İstanbul Beylikdüzü Esenyurt bölgesinin en iyi steakhouse’larından biri olan Beş Bıçak Steakhouse ‘dan bahsetmek istiyorum.

Beş Bıçak Steakhouse, beylikdüzü en iyi steakhouse

Erdi Özcan Şefin tabiriyle Beş Bıçak Steakhouse ‘un hikayesi belki uzun yıllar önce çok uzak bir galakside başlamadı. Fakat sektörde eski, vitrinde yeni olmalarına rağmen heyecanlı bir ekip ve muhteşem bir konseptle bana göre İstanbul’da en iyi steakhouse’lar arasında yer almayı hak ediyorlar.

B&B Hellim Peynirli Sosis Beş Bıçak Steakhouse
B&B Hellim Peynirli Sosis

Burada her ne yerseniz yiyin size özel bir hazırlık sürecinden geçiyor. Ve sunum tamamen yine size özel bir şef tarafından masanızda görsel zenginlikle gerçekleştiriliyor. Tüm personel yetkin, kültürlü ve nazik. Siparişten servise kadar tüm süreçte zarafet ve özveri var.

istiridye mantarı Beş Bıçak Steakhouse
İstiridye Mantarı

Beş Bıçak Steakhouse Menü

Beş Bıçak Steakhouse menüsü ve lezzetleri ile de bizi adeta büyüledi. B&B Hellim Peynirli Sosis, İstiridye Mantarı ve Çedar Peynirli Sıcak Dana Füme ile başladığımız akşama Dana Lokum, Küşleme, Şatobiryan ve B&B Steak Spagetti ile devam ettik. Her bireri tek kelimeyle muhteşemdi.

Çedar Peynirli Sıcak Dana Füme Video

Çedar peynirli sıcak dana füme Beş Bıçak Steakhouse
Çedar Peynirli Sıcak Dana Füme

Şatobiryan Video

Burgerler

Bu arada sizde bol bol okuyorsunuzdur. Hani sağda solda, sosyal medyada ve dijital mecralarda sık sık “İstanbul’un en iyi burgercileri” listeleri yapılıyor. Bu konu ile ilgili de açıkçası söylemek istediğim birkaç cümle var. Bu listeleri yapan insanlar İstanbul’un her noktasında yapılan tüm Burgerleri deneyimlediler mi acaba? Hiç sanmam!

Birkaç öne çıkan restoranı değerlendirip koca İstanbul’a mal etmek ne kadar doğru olur sizin takdirinize bırakıyorum. Zaman zaman bizde listeler yapıyoruz. Fakat emin olun ki bu listeleri yaparken ilgili lezzetin denenebileceği birçok restoranı ziyaret ediyoruz. Beş Bıçak Steakhouse ‘da bu mekanlardan yalnızca biri…

Beş Bıçak Steakhouse beylikdüzü

Bana kalırsa Beş Bıçak Steakhouse ‘da burger yemeden hiç kimse liste yapmamalı. Menülerinde yer alan 12 çeşit burger ile göz dolduran mekan burger konusunda da İstanbul’da rahatlıkla listelere girebilecek kalitede. Ayrıca menülerinde yer alan 14 çeşit salata ile Steakhouse olmalarına rağmen vejetaryenlere de göz kırpıyorlar.

Beş Bıçak Steakhouse, beylikdüzü nerede ne yenir yeme içme

Menüler bence gerçekten çok iyi dizayn edilmiş ve menülerde yer alan lezzetlerin hassas bir çalışma sonucu ortaya çıkarıldığı çok belli.

Sanki İstanbul’daki en iyi steakhouselar tek tek gezilmiş ve bir analiz-sentez sürecinden sonra hizmete başlanmış gibi hissediyorsunuz. Mekanda salatalardan, burgerlere, etlerden atıştırmalıklara kadar benzersiz bir deneyim yaşıyorsunuz.

B&B Steak Spagetti Beş Bıçak Steakhouse
B&B Steak Spagetti

Havuç Dilim Baklava

Biz gecenin kapanışını enfes bir Havuç Dilim Baklava ile yaptık. Beş Bıçak Steakhouse sunumları ve benzersiz lezzetleri ile kesinlikle hem gözü hem gönlü doyuran bir restoran. Havuç Dilim Baklava bile masanızda size özel görsel bir şov ile yani emek verilerek servis ediliyor. Altı üstü bir tatlı neden bu kadar uğraşıyorlar acaba diye düşünmedim değil!

Aslında sebebi çok basitti, çünkü kapıdan girdiğiniz andan itibaren aldığınız hizmet ve kalite tamamen size özel. Yani özetle Beş Bıçak Steakhouse her müşterisine kendi özelinde lezzetli ve en önemlisi keyifli bir akşam yaşatmaya çabalıyor.

Havuç Dilim Baklava Beş Bıçak Steakhouse
Havuç Dilim Baklava

Restoranda Katmer’de ısrarla öneriliyor, fakat biz ilk tercihimizi Havuç Dilim Baklavadan yana kullandık. Nede olsa buraya artık sık sık geleceğimiz için Katmeri bir daha ki sefere bıraktık.

Küşleme Beş Bıçak Steakhouse
Küşleme

Beş Bıçak Steakhouse Fiyat Listesi

Beş Bıçak Steakhouse fiyat listesi de bize göre aldığınız hizmet ve keyif ile kıyasladığımızda gayet uygun kalıyor. Çünkü restoranda gördüğünüz her ayrıntı ve yaşadığınız her duygu tamamen size özel. Örneğin aylarca süren mimari süreç size sadece en iyisini sunmak için, Tavanda yer alan muazzam boğa heykeli sizi hayran bırakmak için, Yine çocuklarınızın hoş vakit geçirebilmesi için yapılan özel alanlar çocuklarınızı da mutlu etmek için.

Beş Bıçak Steakhouse istanbul en iyi steakhouse

Ağzınızı sulandıran lezzetler ise tamamen en iyi şeflerin eseri. Kısaca Beş Bıçak Steakhouse tüm yatırımını ve gördüğünüz her detayı sadece sizin keyifli ve lezzetli saatler geçirmeniz için planlanmış. Açık ve net söyleyebilirim ki müşteri memnuniyetinin bu kadar ön planda olduğu başka bir restoran daha görmedim! Aşağıya Beş Bıçak Steakhouse fiyat listesi eklenmiştir.

Beş Bıçak Steakhouse menü fiyatları

Beş Bıçak Steakhouse fiyat listesi

Beş Bıçak Steakhouse fiyat

Eğer Beylikdüzü’nde hizmet veren Beş Bıçak Steakhouse ‘a daha önce gitmediyseniz mutlaka yakaladığınız ilk fırsatı değerlendirin ve gidin! Bize gerçekten teşekkür edeceksiniz.

Uğrarsanız bizi hatırlayın. Sevgiyle ve afiyetle kalın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer İstanbul Restoranları için linke tıklayın.

Beş Bıçak Steakhouse Adres ve Telefon

Adres: Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, Nazım Hikmet Bulvarı Newista No:84-B / 177 Beylikdüzü / İstanbul
Telefon: 0212 852 30 03

Gurmex'i instagramda takip edin
GURMEX DEĞERLENDİRME
Temizlik
Lezzet
Servis Hizmet
Atmosfer
Fiyat Performans
Önceki makalePaul’s Homemade Kadıköy
Sonraki makaleYeni Hünkar Mangalbaşı Bahçelievler
Gurmex.com kurucusu. Uluslararası bir Catering şirketinde IT uzmanı. Koyu bir Bursaspor taraftarı ve kongre üyesi. Yemelere ve gezmelere doyamıyor. Hayatının özeti 4 kelime de saklı. Gez, Ye, Dua Et, Sev...

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here