Ana sayfa İstanbul Ne Yenir İçilir Bayramoğlu Döner Kavacık

Bayramoğlu Döner Kavacık

1023
0

Bayramoğlu Döner Kavacık’tan merhaba gözü tok karnı açlar. Mert Çubukçu kardeşimin tavsiyesiyle, bu kez Bayramoğlu Döner ‘e attık oltaları. İstanbul Kavacık’ın lezzet yükünü çeken lokantada yer bulabilmek için biraz beklesek de buna değdi.

Bayramoğlu Döner
Mis gibi döner

İstanbul’un En İyi Dönerlerinden Biri

Bayramoğlu Döner ‘in sinir ve kıkırdaktan ari olan etinin lezzeti standardın üzerinde. Yağı, dana ve kuzu karışımı dönerin kıvamı güzel tutturulmuş. Kokusuz dönerin marinasyonu da usta eller tarafından yapılmış damakta bunu hissediyorsunuz. Ama asıl fark oluşturan unsurlardan biri de bana kalırsa sıcak sıcak sunulan incecik lavaşı.

Sıcak lavaş Bayramoğlu Döner

Bayramoğlu Döner Kavacık

Lavaşların üzerinde durduğu yuvarlak tahta hiç boş kalmıyor, garsonlar sürekli olarak sıcak ve taze lavaş servis ediyor. Bayramoğlu Döner ‘in en sevdiğim yanı kesinlikle bu oldu. Lavaşın kokusu ve lezzeti şahaneydi!

İstanbul Bayramoğlu Döner
Adamlar dönerin kitabını yeniden yazmışlar. 🙂

Dönerle birlikte aşağıdaki gibi salata ve biberden oluşan ufak bir ikram da geliyor. Lokanta hınca hınç dolu olmasına rağmen siparişler karışmadan hızla servis ediliyor. Personel ilgisi ve servis hızı memnun edici seviyede.

İstanbul'da en iyi döner Bayramoğlu Döner

Bayramoğlu Döner ile ilgili ek olarak çok minik bir detay paylaşmak istiyorum. Yemek sonrasında garsonlar müşterilere özellikle gelip çay ister misiniz diye soruyorlar. İstanbul’da birçok mekan müşteri yemeğini yedikten sonra kalksa gitse de sıradakini alsak diye beklerken buradaki bu rahatlık ve özveri beni mutlu etti.

Kavacık Bayramoğlu Döner
Adam perde kesiyor perde! Al evine as!

Lokantalarda küçük gibi görünse de böyle ayrıntılara açıkçası ben çok takılıyorum. Zira yemek üstü servis edilen çaydan para alan mekanlardan buz gibi soğurum. İstersen dünyanın en iyi dönerini yap ama 2 kuruşluk çayı kovalama arkadaş, orda ipler kopar! Ben Karadenizli adamım hemen geriliyorum. 🙂

Bayramoğlu Döner adres telefon
6161 Mert Çubukçu kardeşimiz

Bir gün yolunuz Beykoz Kavacık’a düşer ve Bayramoğlu Döner ‘e uğrarsanız bizi de hatırlayın.

Sağlıcakla kalın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer İstanbul Restoranları için linke tıklayın.

Bayramoğlu Döner Adres ve Telefon

Adres: Rüzgarlıbahçe Mahallesi, G-69 Sokak No: 2 Kavacık – Beykoz / İstanbul
Telefon: 0216 413 00 45 – 0216 413 00 46

Gurmex'i instagramda takip edin
GURMEX DEĞERLENDİRME
Temizlik
Lezzet
Servis Hizmet
Atmosfer
Fiyat Performans
Önceki makaleÖz Kilis Kebap Salonu Fatih
Sonraki makaleKral Kokoreç Eminönü
Samsun doğumlu, Endüstri Mühendisi. En büyük hobisi Balık avı, 3 değerli sözcüğü "Ye... İç... Balık tut..." Aynı zamanda mekan avcısı ve gurme. Namı diğer Obur Hamsi. Kendisine kalırsa "Ne gurme ne de usta bir avcı... Obur bir hamsi, lezzet deryasında yolcu..."

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here