Ana sayfa İstanbul Ne Yenir İçilir Ankara Sereserpe Köftecisi Bostancı

Ankara Sereserpe Köftecisi Bostancı

1460
0

Ankara Sereserpe Köftecisi Bostancı yazısı ile merhaba gözü tok karnı açlar.

İstanbul Bostancı’da hizmet veren, çok farklı sunumu ve bol lezzetli köfteleriyle bize harika bir ziyafet yaşatan Ankara Sereserpe Köftecisi ‘ndeyiz bu yazımızda.

Ankara Sereserpe Köftecisi

Bu Köftecide Çatal Bıçak Yasak!

Misafirlerine, çok eğlenceli bir yemek deneyimi sunan Ankara Sereserpe Köftecisi ‘nde çatal bıçak yasak baştan söylemiş olalım. 🙂 Lokantaya girip daha oturur oturmaz, bir arkadaş hemen başlıyor masanın tam ortasına yeşillikleri serpiştirmeye…

Masaya gelenler arasında göbek, kıvırcık, taze nane, bol roka, maydanoz, biber, taze soğan, çeri domates ve turp var. Kısa bir süre sonra da közlenmiş domates ve sarımsak ile masamız tamamlanıyor.

Biz taze taze otları atıştırırken, masamızın tek eksiği olan köfte siparişlerimizi de hemen veriyoruz. Lokanta menüsünde 2 çeşit köfteleri var, acılı ve acısız diye ayırmışlar. Aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz benim ekmeğin üzerindeki köftelerden yuvarlak olan acılı, parmak parmak olanlar ise acısız diye sunuluyor. Fakat acılı olan köftelerde de bana kalırsa pek acı yok. 🙂 Ama köftelerin ikisi de gerçekten çok lezzetliydi.

Ankara Sereserpe Köftecisi Bostancı
Ankara Sereserpe Köftecisi Bostancı

Artık unutulmaya yüz tutmuş bir gelenek olan elle yemek yemenin ne kadar da keyifli olduğunu hatırladık bir kez daha. Ankara Sereserpe Köftecisi ‘nin nefis köfteleri ve taptaze yeşillikleri sayesinde gözümüz ve midemiz bayram etti. Bu enfes köfteciden çok mutlu bir şekilde ayrıldığımızı söyleyebilirim.

Eminim lokantanın adını İstanbul’da birçok kez duymuşsunuzdur, henüz deneyimlememiş arkadaşlar için kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yer burası. Lokasyon da çok kolaylıkla bulunabilir. Bostancı köprüsünden sahil yoluna doğru inerken hemen 100 metre sonra sağda yol kenarında hizmet veriyorlar.

Yolunuz Bostancı’ya düşer ve Ankara Sereserpe Köftecisi ‘ne uğrarsanız bizi de hatırlayın.

Afiyetle ve sağlıcakla kalın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer İstanbul Restoranları için linke tıklayın.

Gurmex'i instagramda takip edin
GURMEX DEĞERLENDİRME
Temizlik
Lezzet
Servis Hizmet
Atmosfer
Fiyat Performans
Önceki makaleLezzeti Şark Eminönü
Sonraki makaleFenerbahçe İşkembe Salonu Kapandı
Samsun doğumlu, Endüstri Mühendisi. En büyük hobisi Balık avı, 3 değerli sözcüğü "Ye... İç... Balık tut..." Aynı zamanda mekan avcısı ve gurme. Namı diğer Obur Hamsi. Kendisine kalırsa "Ne gurme ne de usta bir avcı... Obur bir hamsi, lezzet deryasında yolcu..."

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here