Ana sayfa Tekirdağ Ne Yenir İçilir Trak Restaurant

Trak Restaurant

1192
0

Trak Restaurant Trakpet’ten merhaba gözü tok karnı açlar. Bu sefer Tekirdağ sınırları içerisinde hizmet veren İstanbul yolu üzerindeki Trak Restaurant ‘a attık kendimizi. Gerçekten şahane köfteler yedik burada. Gerçekten tadına doyum olmaz. Trak Restoran Tekirdağ’da köfte nerede yenir diye soran okuyucularımıza tavsiye ettiğimiz birkaç mekandan biridir.

Trak Restaurant
Trak Restaurant Tekirdağ

Konum itibariyle sizleri muhteşem bir doğa ve deniz manzarası karşılıyor. Çocuklar için aktivite ve oyun alanları, damaklarda iz bırakan lezzetleri ile bu restoran tekrar tekrar çağırıyor.

Tekirdağ Köftesi

Biz karışık köfte yedik nefisti. Yemeklerin sunumu ve garsonların ilgisi çok başarılıydı. Köftelerimizi bitirdikten sonra dayanamayıp sütlaç patlattım. 🙂

Fırın Sütlaç
Fırın Sütlaç

Trak Restoran Menü

Açıkçası yemedik ama Trak Restaurant ‘ın kahvaltısının da iyi olduğunu birçok eş dosttan duyduk. Menüde sadece köfte yok, satır et, dana lokum, tavuk şiş, hellimli fıstıklı sucuk ve kuzu çevirme gibi lezzetlerde var. Ayrıca yol üstü mola verdik ufak ufak bir şeyler atıştıralım diyenler için menü de 25 çeşit sıcak yer alıyor. Arzu edenler özellikle kuzu çevirmesini deneyebilirler. Fiyat performans gayet tatmin edici seviyede. Eğer Trak restorana gündüz saatlerinde gelirseniz atla gezme şansınızda var.

Daha önce bu yol üzerinde Özcanlar Köftecisi’ne uğramıştık fakat büyük hayal kırıklığıyla ayrıldık oradan. Gerçekten yenilecek köfte yok orada. Bundan sonra Tekirdağ köftesi yemek için Tekirdağ’da uğrayacağımız devamlı lezzet durağımız burasıdır böyle biline. 🙂

Tekirdağ manzaralı restoran
Manzara huzur veriyor.

Bir de Trak Restoranın manzarasına değinmeden geçemeyeceğim. Ayçiçeği tarlası üstünden denize bakan bahçe manzarası pek güzel, huzur veriyor. İnsanın bu manzarayı karşısına aldıktan sonra kalkması da epey bir zor oluyor. 🙂

Tekirdağ Köfteciler

Ama yolcu yolunda gerek. Trak Restoranın manzarası için yeteri kadar methiye düzdüğümüze göre sizlere bu balık havuzuyla yavaş yavaş veda edelim. Umarım tavsiyemizi beğenmişsinizdir. Yolunuz bir gün Tekirdağ’dan geçer ve Trak Restaurant ‘a uğrarsanız bizi de hatırlayın.

Sağlıcakla kalın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer Tekirdağ Restoranları için linke tıklayın.

Trak Restaurant İletişim

Adres: Bahçelievler Mahallesi, İstanbul Bulvarı No: 340 Süleymanpaşa / Tekirdağ
Tel: 0284 624 99 69

Gurmex'i instagramda takip edin
GURMEX DEĞERLENDİRME
Temizlik
Lezzet
Servis Hizmet
Atmosfer
Fiyat Performans
Önceki makaleMeydan Köfte Çorba
Sonraki makaleBurger Dream Berlin Kapandı
Samsun doğumlu, Endüstri Mühendisi. En büyük hobisi Balık avı, 3 değerli sözcüğü "Ye... İç... Balık tut..." Aynı zamanda mekan avcısı ve gurme. Namı diğer Obur Hamsi. Kendisine kalırsa "Ne gurme ne de usta bir avcı... Obur bir hamsi, lezzet deryasında yolcu..."

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here