Ana sayfa Amsterdam Restoranları Omelegg Amsterdam

Omelegg Amsterdam

All Day Breakfast mottosuyla net bir konsept üzerine ilerleyen Omelegg Amsterdam Hollanda seyahatinizde mutlaka uğramanızı önerdiğimiz mekanlar arasında yer alıyor.

Dolayısıyla Amsterdam‘da kahvaltı nerede yapılır sorusunun ilk cevaplarından birini de bu vesileyle almış olacaksınız. Fakat Omelegg Amsterdam ‘ın güzel kahvaltısının çok yoğun talep alması ve aşırı kalabalık olması gibi bir handikapı var. Bu hususu mutlaka göz önünde bulundurun.

Amsterdam kahvaltı

Tüm Gün Kahvaltı

Ama beklediğinize değeceğini düşünüyorum, çünkü Omelegg Amsterdam ‘da tüm gün kahvaltı hizmeti veren gerçekten de harika ve popüler bir kahvaltıcıdır. Kahvaltı kültürüne çok düşkün olan biz Türkler için açıkçası burası biçilmiş kaftan diyebiliriz. Avrupa’da hasret kaldığımız kahvaltılar düşünüldüğünde Omelegg içimizi rahatlatıyor ve yüreklere su serpiyor.

Omelegg

Menü ve Fiyatlar

Omelegg’de omletin envayı çeşidi ile mideniz şenleniyor. Menüde pek çok omlet çeşidi var, seçmekte zorlanabilirsiniz. Fakat ben mutlaka daha önce hiç yemediğiniz farklı çeşitlerini denemenizi öneriyorum.

Peynirli, sucuklu, jambonlu ve karışık omlet çeşitleri olmak üzere oldukça fazla seçenekli bir menü var. Menüde bulunan omlet çeşitleri ve fiyatlar ise şu şekilde;

omlet çeşitleri

Plain Omelegg: Standart omlet, Fiyat 5.80 Euro.
Ham&Farmer Cheese: 8.85 Euro.
Bacon & Farmer Cheese: 8.85 Euro.
Triple Cheese: 7.95 Euro.
Popeye: Ispanaklı Omlet, Fiyat 7.95 Euro.
Chiscken Pesto: Tavuklu pesto soslu omlet, Fiyat 8.95 Euro.
The Italian: 8,50 Euro.
Farmer Boy: Bacon, sosis, salam, brokoli, soğan, ıspanak, biber, domates, peynir. Fiyat 9.95 Euro.

Amsterdam’ın en iyi kahvaltıcılarından biri olarak gönlümüzde taht kuran Omelegg Amsterdam, omletlerinin lezzetiyle dışarıda beklettiği sıraya değiyor ve kendini affettirmeyi başarıyor.

Amsterdam OmeleggSiz siz olun Hollanda’ya gelip Omelegg’de kahvaltı yapmadan kesinlikle dönmeyin. Eğer ben öyle çok uzun kuyruklarda bekleyemem hele ki bir omlet için hiç bekleyemem diyorsanız elbette tercih sizin.

Ama ben ısrarla hafta içi erken saatlerde denk getirip Omelegg Amsterdam ‘ın bu nefis omletlerini denemenizi tavsiye ediyorum. Leziz omletleri yediğinizde, tavsiyem konusunda bana teşekkür edeceğinize de yürekten inanıyorum. 🙂

Uğrarsanız bizi de hatırlayın.

Sevgiyle kalın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer Amsterdam Restoranları için linke tıklayın.

Omelegg Amsterdam İletişim

Adres: Nieuwebrugsteeg 24, 1012 AH Amsterdam / Hollanda
Telefon: +31 20 233 2406

Gurmex'i instagramda takip edin
GURMEX DEĞERLENDİRME
Temizlik
Lezzet
Servis Hizmet
Atmosfer
Fiyat Performans
Önceki makalePancakes Amsterdam
Sonraki makaleThe Mexican Amsterdam
İstanbul doğumluyum. İzmit’te yaşayan Karadenizli bir ailenin en küçük üyesiyim. 2013 yılından beri Gıda Mühendisi olarak çalışmaktayım. Seyahat etmeyi, sokak sokak gezip keşfetmeyi seviyorum. Deniz, doğal hayat ve hayvan sevgisi yaşama sevincim. 3 yıl kadar gönüllü olarak çalıştığım TEGV ve çocuklar da en sevdiklerim, özlediklerim...

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here