Ana sayfa Lüleburgaz Ne Yenir İçilir Gıyb-et Et Lokantası Lüleburgaz

Gıyb-et Et Lokantası Lüleburgaz

1276
0

Gıyb-et Et Lokantası Lüleburgaz Kırklareli keşiflerimizde, hizmet kalitesinden ve lezzetli etlerinden memnun kaldığımız şık bir et lokantası. Eğer Lüleburgaz’da et nerede yenir diye merak ediyorsanız Lüleburgaz’ın en iyi restoranları arasında yer alan Gıyb-et Et Lokantası listelerinizde mutlaka olsun.

Gıyb-et Lüleburgaz

Şık Restoran

Lüleburgaz gibi gelişmiş ve insan profilinin yüksek olduğu şehirde böyle bir restorana gerçekten ihtiyaç vardı. Aileniz veya sevdikleriniz ile birlikte günün her saati gelip yemek yiyebileceğiniz nezih, temiz ve huzurlu bir atmosferi var. Ferah mekanın oturma düzeni rahat ve masaları çok kullanışlı.

Ön kısmında yer alan bahçesi restoranı yaz aylarında daha da keyifli hale getiriyor. Gıyb-et Lüleburgaz için güler yüzlü personeli ve zengin menüsü ile Trakya’nın sayılı restoranlarından biri diyebiliriz. Fakat zaman zaman yoğunluğa bağlı olarak servisi aksayabildiğini eklemek gerekir.

Gıyb-et Et Lokantası Lüleburgaz

Gıybet Lüleburgaz Menü

Yerli şaraplardan oluşan güzel bir kava sahip Gıyb-et Restaurant ‘ta servis alanında yer alan dolaplardan kendi etinizi seçebiliyorsunuz. Hızlı servis ve kusursuz hizmet ile restoran ne kadar kalabalık olursa olsun sizi mutlu etmeyi başarıyor. Menüleri de oldukça kapsamlı. Tam 32 çeşit meze ve 15 çeşit ara sıcak sunumu yapılıyor.

Şarap kavı Gıyb-et Lüleburgaz
Şarap Kavı
Mezeler Gıyb-et Lüleburgaz
Mezeler

Biz Gıyb-et Et Lokantası’nda dana lokum yedik. İsminin hakkını veren lokumun yağı ve lezzeti tam kararındaydı. Sadece etlerin üzerine koyulan ekmekler kızartılıp biraz yağlanabilirdi. Bahsettiğimiz şekilde servis edilseydi, hem sunum hemde etin ekmeğe vereceği lezzet açısından daha cezbedici olurdu.

Dana lokum Gıyb-et Lüleburgaz
Dana Lokum

Ortaya söylediğimiz tulum peynirli salata ve istiridye mantarı ise çok başarılıydı. Tulum peynirli salata porsiyonun büyüklüğü ve lezzetli ile ana öğün olabilecek potansiyeldeydi. İçecek olarak tercih ettiğimiz Chamlija Istıranca kırmızı şarap et ile güzel bir eşlikçi oldu.

Tulum peynirli salata Gıyb-et Lüleburgaz
Tulum Peynirli Salata

Lüleburgaz Gıyb-et Steakhouse

Denemedik ama burgeri, köftesi ve sucuğu da çok methediliyor. Ayrıca Gıyb-et Et Lokantası organik kahvaltı servisi ile kahvaltıcılara da göz kırpıyor.

kahvaltı Gıyb-et Lüleburgaz
Kahvaltı

Bana kalırsa çalışanların profesyonelliği ve güler yüzlü hizmeti restorana her geçen gün daha da değer katıyor. Fiyat performans ise bir ilçe için değerlendirdiğimizde yüksek kalıyor. Şehir standartlarının üzerinde hizmet ve lezzet için iki kişi ortalama 200 TL hesap ödüyorsunuz. Alkollü mekanda kredi kartı geçiyor.

Gıyb-et et lokantası Lüleburgaz

Gıyb-et Lüleburgaz Video

Gıyb-et Restorana güzel bir video ile veda edelim. Yolunz bir gün Lüleburgaz’a düşer ve restorana uğrarsanız bizi hatırlayın.

Sevgiyle ve afiyetle kalın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer Lüleburgaz Restoranları için linke tıklayın.

Gıyb-et Et Lokantası Adres ve Telefon

Adres: Sevgi Mahallesi, İstasyon Caddesi, Akım Koleji yanı Lüleburgaz / Kırklareli
Telefon: 0288 415 54 10

Gurmex'i instagramda takip edin
GURMEX DEĞERLENDİRME
Temizlik
Lezzet
Servis Hizmet
Atmosfer
Fiyat Performans
Önceki makaleYenice Kerimoğlu Restaurant
Sonraki makaleÇardak Restaurant Artvin
Gurmex.com kurucusu. Uluslararası bir Catering şirketinde IT uzmanı. Koyu bir Bursaspor taraftarı ve kongre üyesi. Yemelere ve gezmelere doyamıyor. Hayatının özeti 4 kelime de saklı. Gez, Ye, Dua Et, Sev...

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here