Ana sayfa Muğla Ne Yenir İçilir Gar Lokantası Fethiye

Gar Lokantası Fethiye

1044
0

Gar Lokantası ile Fethiye’de saat gece 2 sularında tesadüfen tanıştık. Burası Fethiye’de kavurma ve pide nerede yenir diye soran okuyucularımıza önerdiğimiz salaş lokantalar arasında yer alıyor. Aynı zamanda Gar Lokantası Muğla Fethiye’nin 24 saat açık ve en eski esnaf lokantalarından biridir.

Tavuksuyu çorbası
Tavuksuyu Çorbası

Fethiye otogarının karşısında, Gar Lokantası 1 ve 2 olmak üzere iki mekanları var. Dışarıdan tam istediğim konseptte çok ferah ve salaş duruyor. İnternette mekan için bazı müşteriler tarafından kamyoncu lokantası benzetmeleri yapılsa da lokantada bence güzel hizmet ve yemekler var.

Kavurma Pilav Fethiye Gar lokanta
Kavurma Pilav

Gar Lokanta Menü

Ben Gar Lokantasında tavuksuyu çorba, Adana kebap, kavurma ve pilav yedim. Açıkçası hem gece 2’de açık olması hemde lezzetli yemekler sunuyor olmaları nedeniyle beklentilerimin oldukça üzerinde bir deneyim yaşadığımı söyleyebilirim.

Kuşbaşılı Pide
Kuşbaşılı Pide

Gar Lokantasının menüsünde her türlü ızgara, kebap, pide, et yemekleri ve sebze yemekleri mevcut. Lokantada yemek olarak ne sipariş verirseniz verin yanına salata, biber ve sürahide suyu ücretsiz olarak servis ediyorlar.

Kavurmalı Kaşarlı Pide
Kavurmalı Kaşarlı Pide

Üstelik lokantada servis hızlı, yemekler lezzetli, çalışanlar güler yüzlü ve fiyatlar metropol şehirlerden gelenler için normal kalıyor. Benim lokantalarda dikkat ettiğim en önemli noktalardan biri olan ilgi, alaka ve hizmet Gar Lokantası ‘nda fazlasıyla vardı.

Kavurma
Kavurma yöre hayvanlarının etlerinden yapılıyor.

Zaten Muğla Fethiye’nin yerlileri bu lokantayı çok seviyor. Karışık çorbası, kelle paça çorbası ve kavurmanın yörede favori yemekler arasında olduğunu daha sonradan öğrenmiş oldum.

Fırın Sütlaç
Fırın Sütlaç

Tatlı önerisi isteyenler için kazandibi veya sütlacı tavsiye edebilirim. Bana göre bu iki tatlı denemeye değer lezzetlere sahip.

Gar Lokantası
Gar Lokantası Fethiye

İçerisi ferah ve geniş, ayrıca dışarıda da sere serpe oturabileceğiniz masalar var. Unutmadan lokantanın önündeki park yeri ücretsiz, fakat sokağın karşısına park ederseniz ücretli. Bu önemli noktayı da ek bilgi olarak paylaşmış olalım.

Uğrarsanız bizi de hatırlayın.

Sevgiyle ve afiyetle kalın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer Muğla Restoranları için linke tıklayın.

Gar Lokantası 2 İletişim

Adres: Taşyaka Mahallesi, Ölüdeniz Caddesi, Otogar Karşısı Fethiye / Muğla
Telefon: 0252 612 63 02

Gurmex'i instagramda takip edin
GURMEX DEĞERLENDİRME
Temizlik
Lezzet
Servis Hizmet
Atmosfer
Fiyat Performans
Önceki makaleDeğirmen Odun Köfte Salihli
Sonraki makaleBirtad Lokantası Ula
Gurmex.com kurucusu. Uluslararası bir Catering şirketinde IT uzmanı. Koyu bir Bursaspor taraftarı ve kongre üyesi. Yemelere ve gezmelere doyamıyor. Hayatının özeti 4 kelime de saklı. Gez, Ye, Dua Et, Sev...

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here