Ana sayfa En iyiler En İyi Dondurmacılar İstanbul 2016

En İyi Dondurmacılar İstanbul 2016

658
0

En İyi Dondurmacılar İstanbul 2016

Yaz aylarının vazgeçilmez lezzeti dondurma, bizi serinletirken aynı zamanda mutlu edebilme yeteneğine de sahip nadir gıdalardan.. Artık kış mevsimlerinde de gönül rahatlığı ile tüketilebilen dondurma doğru mekanda yani En İyi Dondurmacılar dan birinde yenildiğinde üstelik hem sağlıklı hemde oldukça faydalı..

Peki nereden bileceğiz doğru mekan neresi? İşte tam bu noktada devreye biz giriyoruz. 🙂 Gurmex olarak sizleri büyük bir derya olan İstanbul‘un keşmekeşliğinden kurtarıp “İstanbul’un en iyi dondurmacıları” üzerine bir liste yapmaya karar verdik. Size sadece gidip bu enfes lezzetleri teyit etmek kalıyor. Son zamanlarda oldukça revaçta olan gurme dondurmacılar enfes dondurmalar yapıyor.. Katkısız, doğal ve süt kullanılmadan sadece mevsim meyvelerinden yapılan sorbe dondurmalar ise iştah kabartırken, bağımlılık yapıyor. İstanbul’da dondurmayı öyle güzel yapan mekanlar var ki listeye nereden başlayalım, nasıl toparlayalım açıkçası bilemedik.. Siz dondurma tezgahının başında onlarca seçeneğin arasında kararsız kalırken bizim mekanlar arasında arafta kalmamız oldukça kabul edilebilir olsa gerek ?

Sizleri “İstanbul’da en iyi dondurma nerede yenir?” sorusunun cevabı ile baş başa bırakıyoruz.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz.


Haydi buyurun.. En İyi Dondurmacılar İstanbul 2016 listemize göz atmaya..

en-iyi-meshur-unlu-guzel-dondurmacilar-dondurma-nerede-yenir-istanbulun-en-iyi-dondurmacilari-dogal-katkisiz-sorbe-dondurma-en-iyiler-dondurma-gurme

Etiketler: En meşhur dondurmacılar, en güzel dondurmacılar, en ünlü dondurmacılar, İstanbul’da dondurma nerede yenir, İstanbul’un en iyi dondurmacıları, İstanbul’un en ünlü dondurmacıları, İstanbul’un en meşhur dondurmacıları, İstanbul’un gurme dondurmacıları, İstanbul’un en iyi sorbesi, İstanbul’da en iyi sorbeci, En İyi Dondurmacılar İstanbul, En İyi Dondurmacılar 2016, İstanbul’da En İyi Dondurmacı

Gurmex'i instagramda takip edin

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here