Ana sayfa Berlin Ne Yenir İçilir Einstein Kaffee Berlin

Einstein Kaffee Berlin

848
0

Einstein Kaffee Friedrichstraße yazısıyla merhaba gözü tok karnı açlar. Sizleri bugün Almanya Berlin’in en iyi kafelerinden birinden selamlıyoruz. Daha giriş bölümünde Berlin‘de kahve nerede içilir sorusunun cevabı olarak Einstein Kaffee ‘nin ismini vermiş olalım.

Einstein; Berlin Bit Pazarı, Berlin Müzeler Adası derken tüm günün yorgunluğunu güzel bir tatlı ve kahveyle attığımız keyifli bir cafe. Daha önceden gitmeyi planladığımız Einstein Kaffe Almanya’da zaten çok sayıda şubesi olan popüler bir mekan olarak dikkatinizi çekiyor.

Einstein Kaffee Berlin

Einstein Cafe Menü

Verdiğimiz adres dışında Almanya’nın birçok şehrinde hizmet veren kafenin şubelerine güvenle ve gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz. Hatta Einstein Kafe The Guardian’a göre Berlin’in en iyi 10 kafesinden de biridir. Menüleri oldukça geniş.

Einstein Kaffee, Berlin en iyi kahveciler

Açıkçası biz Berlin’de 10 tane kafe deneyemedik ama Einstein Kaffee bana göre de en iyi kafeler arasına girmesi gerekiyor. 🙂 Burası çeşit çeşit kahveleriyle, harika pastalarıyla ziyaretinizin hakkını verebilecek mekanların en başında geliyor.

Berlin Kruvasan
Kruvasan

Einstein Kafe, yazımın giriş bölümünde de bahsettiğim gibi Berlin’de birkaç farklı yerde karşınıza çıkabilecek bir kafe zinciri. Biz tatmadık ama kahvaltılarının çok lezzetli olduğu birçok Alman tarafından rivayet ediliyor. Aldığınız hizmet, yediğiniz ürünlerdeki lezzeti dikkate aldığınızda fiyatlar da gayet uygun kalıyor.

Kahve Çekirdekleri Berlin
Kahve Çekirdekleri

Ben Einstein Kaffee ‘de yiyecek hakkımı Nussküchen (fındıklı pasta) ve latte’den yana kullandım. Abartmıyorum ilk çatalımdaki keyfi İstanbul’a dönmüş olmama rağmen hala hatırlayabiliyorum. 🙂

Nussküchen Fındıklı Pasta ve Latte
Nussküchen Fındıklı Pasta ve Latte

Sizde Berlin’in en turistik bölgelerinden birinde kazıklanmadan karnınızı doyurmak, aperitif birkaç yiyecek ile günü geçiştirmek veya güzel bir kahve keyfi yapmak istiyorsanız Einstein Cafe çok yerinde bir tercih olacaktır. Güler yüzlü, kalifiye personel, güzel hizmet ve iyi kahve için başka bir adres aramanıza gerçekten gerek yok.

Einstein Kaffee Berlin adres telefon

Eğer yolunuz Berlin’e düşer ve bir gün Einstein Kaffee ‘ye uğrarsanız bizi de hatırlayın.

Sevgiyle ve sağlıcakla kalın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer Berlin Restoranları için linke tıklayın.

Einstein Kaffee İletişim

Adres: Friedrichstraße 71, 10117 Berlin / Almanya
Telefon: +49 30 23328890

Gurmex'i instagramda takip edin
GURMEX DEĞERLENDİRME
Temizlik
Lezzet
Servis Hizmet
Atmosfer
Fiyat Performans
Önceki makaleBurger Dream Berlin Kapandı
Sonraki makaleFassbender Und Rausch Schokoladenhaus
Samsun doğumlu, Endüstri Mühendisi. En büyük hobisi Balık avı, 3 değerli sözcüğü "Ye... İç... Balık tut..." Aynı zamanda mekan avcısı ve gurme. Namı diğer Obur Hamsi. Kendisine kalırsa "Ne gurme ne de usta bir avcı... Obur bir hamsi, lezzet deryasında yolcu..."

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here