Ana sayfa Balıkesir Ne Yenir İçilir Dostlar Restaurant Kazdağları

Dostlar Restaurant Kazdağları

433
0

Dostlar Restaurant Balıkesir Kazdağları bölgesinin incisi, öze dönüş merkezi ve Kazdağları’nın orta eteğinde sırtını “Bin Pınarlı İda”ya yaslamış Kızılkeçili Köyünde hizmet veriyor.

Kızılkeçili çayı Dostlar Restaurant Edremit
Kızılkeçili Çayı

Kızılkeçili Köyü

Dostlar Restaurant 800 yıllık Anıt Ağaçları ve bozulmamış doğası ile büyülüyor. Restoran sessiz ve huzurlu ortamı, pozitif iyon ve manyetik alan etkisi olmayan Kızılkeçili’de yer alıyor. Kızılkeçili Köyü için aynı zamanda Türkiye‘nin en önemli oksijen depolarından biri de diyebiliriz.

Burada hüzünlü aşk hikayesi ile efsaneleşen Sutüven şelalesi ve Hasan Boğuldu göletinin suları önünüzden tıpkı kıymetini bilemediğimiz “zaman” gibi akıp gidiyor.

Dostlar Restaurant adres telefon
Dostlar Restaurant

Menü ve Mezeler

İster içkinizi ve etinizi alıp Dostlar Restaurant’a gelip sadece 45 TL masa ve hazır mangal ücreti ödeyerek anın tadını çıkarın. İster yanınıza hiçbir şey almadan ayaklarınızı Çağlayan’a kendinizi Dostlar Restaurant ‘ın deneyimli mutfağına teslim edin!

Kazdağları Dostlar Restaurant

Dostlar Restaurant mutfağında nefis mezeler ve ızgara çeşitleri var. Köfte, Sucuk, Kuzu şiş, Külbastı, Bonfile, Biftek, Antrikot ve sadece belli dönemlerde bulabileceğiniz beyti muhteşemdi.

Et mangal Dostlar Restaurant kaz dağları
Karışık Izgara

Çoban salatası, yoğurdu ve mezelerden börülce piyazını çok beğendik. Restoranın sahibi Kızılkeçili İbo hem yöre hayvanlarından etleri kendisi seçip işliyor hemde Kazdağları köylerinden temin ettiği malzemeler ile mezeleri kendisi hazırlıyor.

Yoğurt Dostlar Restaurant
Yoğurt

Bu restoranda hazır hiçbir ürün yok, yoğurttan peynire, etinden ekmeğine her şey Kaz Dağlarının eseri…

Salata Dostlar Restaurant Akçay
Çoban Salata

İbo yöreselin gücünü ve etleri pişirmedeki ustalığını birleştirdiğinde hem hafızalarınızda hem de damaklarınızda unutulmaz bir deneyimin izlerini bırakıyor.

patlıcan herse Dostlar Restaurant
Patlıcan Herse

Otopark ve Milli Park Giriş Ücreti Yok

Dostlar Restaurant ’ta diğer turistik Kaz Dağları rotaları gibi Milli Park ve otopark ücreti ödemiyorsunuz. Burada aileniz ve sevdikleriniz ile derin bir nefes alıp kuş sesleri ile doğayı dinleme fırsatı yakalayacaksınız.

Atom Dostlar Restaurant
Atom

Emine’ye kavuşamadığı için Hasan’ın canına kıydığı bu göletin suları ayaklarınızın altından akarken, kendinizi şüphesiz ulu çınarların gölgesinde Edremit Körfezi ve Kazdağları’nın Orkestra şefi gibi hissedeceksiniz.

Akçay Dostlar Restaurant
Meyve Tabağı

Kızılkeçili Köyü Çağlayan Videoları

Kızılkeçili Köyü Çağlayanında hizmet veren yöre halkı tarafından Dostlar Piknik olarak da adlandırılan Dostlar Restaurant ‘ta gündüz ve gece olmak üzere çektiğimiz iki videoyu aşağıya ekliyoruz.

Eklediğimiz her iki videoyu da sonuna kadar izleyin ve mutlaka kaydedin! Kızılkeçili Çağlayanı ve Dostlar Restaurant harika bir yer!

Türk kahvesi Dostlar Restaurant
Türk Kahvesi

Uğrarsanız bizi hatırlayın. Sevgiyle ve afiyetle kalın.

Diğer Balıkesir Restoranları ve Gurmex Plus kategorisi mekanları için linklere tıklayabilirsiniz.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Dostlar Restaurant Adres ve Telefon

Adres: Kızılkeçili Köyü, Kızılkeçili Çayı – Edremit / Balıkesir
Telefon: 0535 504 84 01 – 0266 384 16 00

Gurmex'i instagramda takip edin
GURMEX DEĞERLENDİRME
Temizlik
Lezzet
Servis Hizmet
Atmosfer
Fiyat Performans
Önceki makaleAzzuR Restaurant Mövenpick Hotel
Sonraki makaleKaz Dağları Ne Yenir, Nereye Gidilir?
Gurmex.com kurucusu. Uluslararası bir Catering şirketinde IT uzmanı. Koyu bir Bursaspor taraftarı ve kongre üyesi. Yemelere ve gezmelere doyamıyor. Hayatının özeti 4 kelime de saklı. Gez, Ye, Dua Et, Sev...

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here