Ana sayfa Lüleburgaz Ne Yenir İçilir Bacaaltı Lüleburgaz

Bacaaltı Lüleburgaz

524
0

Bacaaltı Lüleburgaz ‘dan selamlar dostlar. Hiç daha önce Adana Suşi yediniz mi? Malum şu sıralar hem sinema filmlerinde hem de gazetelerde “Adana Sushi” herkesin dilinde… Biz Bacaaltı (Baca6) Lüleburgaz ‘da yedik gerçekten harikulade bir lezzet…

Hatta araçla Bulgaristan‘a, Yunanistan‘a veya Edirne‘ye gidecek olsak Baca6 Restaurant’a uğrayıp yiyor ve keyfimize keyif katıyoruz.

Bacaaltı Lüleburgaz

Adana Suşi

Adana Suşi; Özel olarak olarak hazırlanan Adana kebabının pişirilip lavaşa sarılması akabinde tekrar şişe takılıp pişirilmesi esasına dayanıyor. Servis öncesi yoğurt ve baharat ilavesi ile kıtır kıtır yenilen bu lezzet gerçekten damak çatlatıyor.

Tescilli Lezzet

Neden mi Adana Suşi yemek için Lüleburgaz’a gidiyoruz? Çünkü sadece bir tek Bacaaltı Lüleburgaz ‘da var, başka hiçbir yerde yok. Rahmi Okçuoğlu icat ettiği bu enfes lezzetin tarifini, ismini, şeklini ve aklınıza gelebilecek her halini patent ile koruma altına almış.

Adana sushi Bacaaltı Lüleburgaz
Adana Suşi

Sırf bu sebeple Adana dahil başka bir yerde orijinalini yeme ihtimalinizin olmadığı (İskender kebapta olduğu gibi çakmaları hariç) Adana Suşi chopstickler eşliğinde servis ediliyor. Biz pek chopstick kullanmayı sevmediğimiz için çatal ile yedik. 🙂

mezeler Bacaaltı Lüleburgaz

Baca6 Menü

Bu kebabı mutlaka tatmanızı öneriyoruz, çünkü diğer kebapların lezzet olarak çok ötesinde… Yine Adana kebap, tereyağında lokum, şaşlık, pirzola ve acılı tavuk kebap çok iyi. Mezeleri ve sıcak pastırmalı humusu çok başarılı.

Adana kebap Bacaaltı Lüleburgaz
Adana Kebap

Yeni Nesil Ocakbaşı

Belki hatırlayanlar vardır, Baca6 Kuruçeşme İstanbul‘un en popüler yeni nesil ocakbaşı restoranlarından biriydi. Rahmi Bey hiçbir maddi kaygı gütmeden, tamamen şehrin kaos ve kalabalığından uzaklaşmak için şık restoranını Lüleburgaz’a taşıdı. Dolayısıyla lezzet serüvenine artık Trakya’da devam ediyor.

Bacaaltı Lüleburgaz Ocakbaşı
Et Şiş

Kuruçeşme’de yıllardır hizmet veren ünlülerin uğrak mekanı Bacaaltı Lüleburgaz Restaurant ile bu küçük güzel kentte karşılaşınca hem şaşırdık hem çok mutlu olduk. Çünkü restoran bu transfer ile bence şehrin çağdaş ve yükselen çizgisine değer de katıyor.

Şaşlık Bacaaltı Lüleburgaz
Şaşlık

Lüleburgaz’ın en güzel yerinde muhteşem bir bahçeyle hizmet veren restoranın işletmecisi İstanbul’un hengamesinden kaçıp Lüleburgaz’a yerleşmiş. Yeşilin her tonuna ve toprağın kokusuna hayran kalarak Trakyalıları böyle kaliteli bir mekan ile tanıştırdığı için işletmeci Rahmi Okçuoğlu’na öncelikle Lüleburgazlılar ve tüm Trakya adına teşekkür ediyoruz.

Şaşlık Bacaaltı Lüleburgaz
Şaşlık

Ocakbaşı ve meyhane karışımı Bacaaltı Lüleburgaz, ağırlıkta beyaz ve kahverengi renklerin hakim olduğu sıcak ambiyansı ile büyülüyor. Servis, hizmet, lezzet ve keyif veren atmosferi ile dört dörtlük bir mekan olmuş. Trakya’nın böyle kaliteli ve şık bir restorana ihtiyacı vardı.

Bacaaltı Lüleburgaz Baca6
Baca6 Restaurant

Mekan sahibi Rahmi bey her masa ile tek tek ilgileniyor. Aldığınız hizmet, lezzet ve keyfi dikkate aldığınızda fiyat performansın gayet iyi olduğunu göreceksiniz.

Baca6 Burgaz Video

Bizim gibi sizinde canınız havası ve ambiyansı ile yemyeşil bir bahçede ocakbaşı keyfi yapmak ve leziz kebaplar yemek isterse yolunuzu mutlaka Bacaaltı Lüleburgaz Restaurant’a düşürün!

Uğrarsanız bizi de hatırlayın. Sevgiyle ve afiyetle kalın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer Lüleburgaz Restoranları için linke tıklayın.

Bacaaltı Lüleburgaz Adres ve Telefon

Adres: Dere Mahallesi, Edirne Asfaltı, Kümeevleri No: 17/2 Ayvalı Köyü – Lüleburgaz / Kırklareli
Telefon: 0288 417 26 27

Gurmex'i instagramda takip edin
GURMEX DEĞERLENDİRME
Temizlik
Lezzet
Servis Hizmet
Atmosfer
Fiyat Performans
Önceki makaleVaranasi Ölmeye Gidilen Şehir
Sonraki makaleTers Köşe Restaurant İncek
Gurmex.com kurucusu. Uluslararası bir Catering şirketinde IT uzmanı. Koyu bir Bursaspor taraftarı ve kongre üyesi. Yemelere ve gezmelere doyamıyor. Hayatının özeti 4 kelime de saklı. Gez, Ye, Dua Et, Sev...

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here