Ana sayfa Lüleburgaz Ne Yenir İçilir Agapi Restaurant Lüleburgaz

Agapi Restaurant Lüleburgaz

1574
0

Agapi Restaurant ve Trakya’nın sanayi şehri Lüleburgaz’dan selam olsun. Ne zaman yolum bu güzel kente düşse mutlaka Agapi Balık Restaurant’a uğrarım.

Lüleburgaz

Trakya ve özellikle Lüleburgaz gerçekten çok başka bir yer dostlar. Lüleburgaz çok sık gelip gittiğim ve fırsat buldukça gurme restoranlarını keşfettiğim bir şehir.

Agapi Restaurant
Meze Tepsisi

Şehir diyorum çünkü Lüleburgaz Kırklareli’ne bağlı bir ilçe olmasına rağmen Kırklareli merkezinden çok daha fazla gelişmiş bir yer. Agapi Restaurant yazısıyla sizlere çok sevdiğim Lüleburgaz’da rakı balık nerede yapılır sorusunun cevabını vermeye çalışacağım.

rakı balık Agapi Restaurant

Sosyalitenin tavan yaptığı, hayat standardının yüksekliği ve toplum bilincinin kaya gibi oturduğu Lüleburgaz bizim için Trakya’nın en özel yerleşim yerlerinden biridir.

Lüleburgaz Agapi Restaurant
Bahçe

Üniversite mezunu oranının %98, insan profilinin yüksek ve çağdaş çizgilerin her sokağında hissedildiği bir kentten söz ediyoruz. Aynı kalite emin olun, tüm mekanlarda ve restoranlarda da fark ediliyor.

Agapi Restaurant mezeler
Meze Cenneti

Abartmıyoruz burada gittiğimiz restoranların birçoğu hem mimari hemde lezzet olarak İstanbul ile yarışıyor. Üstelik fiyat performansları da gayet iyi.

Lüleburgaz mezeler Agapi Restaurant
Mezeler

Çoğu zaman şehrin acaba bir denizi olsa nasıl olurdu diye düşünmekten kendimizi alamazken sahil restoranlarına taş çıkartacak kalitede balık restoranları ile karşılaşmamız bizi daha da büyülüyor. Agapi Restaurant bu balık restoranlarının şüphesiz en iyisidir.

Ara sıcaklar Agapi Restaurant
Ara Sıcaklar

Agapi Balık Restoran Menü

Ara sıcaklardan kalamar tava, kaşarlı mantar, paçanga böreği ve kaşarlı, mantarlı, tereyağlı karidesi ve deniz mahsulleri pilavını çok sevdik. Kapanışı ise ayva tatlısı ile yaptık. Masada bir büyük zaten olmazsa olmazlardan.

kaşarlı mantar Agapi Restaurant
Kaşarlı Mantar
ayva tatlısı Agapi Restaurant
Ayva Tatlısı

Fasıl Keyfi

Çeşit çeşit günlük mezeleri, Çanakkale Gelibolu’dan gelen taze balıkları ve çarşamba, cuma ve cumartesi günü yapılan fasıllı eğlencesi ile Agapi Restaurant göz dolduruyor.

fasıl Agapi Restaurant
Fasıl Keyfi

Sadece beylerden oluşan misafirler Agapi Restaurant ‘a maalesef kabul edilmiyor. Aslında çokta iyi yapılıyor. Çünkü insan çoğu zaman eşi dostuyla, yeri geliyor çocuğuyla huzurla sorunsuz bir yerde oturup bir şeyler yemek ve rakısını içmek istiyor. Burada bayan bayana veya aile olarak huzurla ve keyifle eğlenebileceğiniz bir ortam mevcut.

Balık Agapi Restaurant

Agapi Balık Restoran Video

Agapi Restaurant küçük ama atmosferi ve ambiyansı ile çok samimi. Kışın kapalı mekanında 14-15 masalık yerleri var. Yazın ise çok güzel ve keyifli bir bahçeye sahipler. Zaten fotoğraflardan ve aşağıdaki videolardan masal dünyasını andıran bahçesinin sıcaklığını hissedeceğinizi tahmin ediyorum.

İki kişi için ortalama alkollü hesap 250 TL. Malumunuz tekrar tekrar çağıran mekanları çok severiz. Agapi Restaurant ‘ta tekrar tekrar çağıran özel bir restoran.

Agapi Restaurant Lüleburgaz
Agapi Balık Restaurant Lüleburgaz

Uğrarsanız bizi hatırlayın.

Sevgiyle ve afiyetle kalın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer Lüleburgaz Restoranları için linke tıklayın.

Agapi Restaurant Adres ve Telefon

Adres: Yılmaz Mahallesi, Eski Kırklareli Caddesi No: 17/D Lüleburgaz / Kırklareli
Telefon: 0288 417 98 99 (Rezervasyon şart)

ÖNEMLİ UYARI: Agapi Balık Restaurant Lüleburgaz yazısında alkollü içeceklerin reklamı veya tüketicilere yönelik tanıtımı yapılmamaktadır. Alkol sağlığa zararlıdır. Gurmex Ekibi olarak içmemenizi öneririz. Gurmex.com; yalnızca gezdiği yerlerde yeyip içtiklerini ve gördüklerini paylaşan bireysel bir blog sitedir.

Gurmex'i instagramda takip edin
GURMEX DEĞERLENDİRME
Temizlik
Lezzet
Servis Hizmet
Atmosfer
Fiyat Performans
Önceki makaleSade Beş Denizler Mutfağı
Sonraki makaleBalaban Dondurma Lüleburgaz
Gurmex.com kurucusu. Uluslararası bir Catering şirketinde IT uzmanı. Koyu bir Bursaspor taraftarı ve kongre üyesi. Yemelere ve gezmelere doyamıyor. Hayatının özeti 4 kelime de saklı. Gez, Ye, Dua Et, Sev...

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here