Ana sayfa Ankara Ne Yenir İçilir The House Cafe Ankara Kapandı

The House Cafe Ankara Kapandı

1020
0

The House Cafe Ankara 8 yıldır Filistin Caddesi’nde hizmet veriyordu ve 21 Haziran 2017 tarihi itibariyle kapanmıştır.

Gani Aksoy’un Veda Mesajı

The House Cafe ‘nin sahibi Gani Aksoy’un bizzat kaleme aldığı veda yazısı ile kapanışı duyurdu. İstanbul merkezli olan House Cafe; sözleşmesini Ankaralı yatırımcı ile feshetmesi ile birlikte şu an için Ankara’da ki varlığını da sona erdirmiş oldu.

The House Cafe Ankara
The House Cafe Ankara

Gani Aksoy’un yayınladığı mesaj ise şöyle;

“21 Haziran 2017 tarihi itibarı ile, The House Cafe ile olan akdi ilişkimiz sonlandırılmış ve sekiz senedir gururla taşıdığımız isme veda etmiş bulunuyoruz.

Acı ve tatlı anılarımızla geçen bu sekiz senede House Cafe ailesinin bir ferdi olmaktan daima gurur duyduk. Bu günden sonra da kendimizi bu ailenin yakın bir dostu olarak göreceğiz. Bundan da ayrıca mutluluk duyuyoruz.

Gerek ailemiz gerekse Ankara’da bizleri hiç yalnız bırakmayan dostlarımızla vaki bu ayrılığın verdiği hüznü, sizleri tanımış olmanın mutluluğu ile bir nebze olsun daha kolay kabulleniyoruz.
Varlığınız ve destekleriniz için çok teşekkür ediyoruz.

Hep var olunuz…”

Ankara cafe

The House Cafe Ankara 2017 Notlarımız

The House Cafe Ankara için gerçekten de artık Ankara’nın eskilerinden, klasikleşmiş mekanlarından diyebiliriz. House Cafe yılların tecrübesiyle her geçen gün daha iyiyi, daha güzeli yakalama gayreti içerisinde yoluna emin adımlarla devam ediyor ve kalitesini her geçen gün artırıyor. Filistin caddesinin en gözde yerinde hoş dekorasyonu ile dikkat çeken mekanda yemekler de oldukça lezzetli ve iddialı… Hamburgerden pizzaya, salata çeşitlerinden balığa ve et çeşitlerine kadar her damağa ve zevke hitap eden lezzetleri bulabilmektesiniz.

Ankara House Cafe

Tüm çalışanlar çok ilgili ve güler yüzlü, servis hızlı, hijyene de son derece önem veriliyor. House Cafe’nin hem açık hem kapalı bölümleri bulunuyor. Kışın sıcak yazın ise serin bir ortam sağlanmış müşterilerin konforu için. Prestijli ve hoş dekorasyonu sizi mutlu ediyor ve kesinlikle özel hissetmenizi sağlıyor.

House Cafe Ankara

Bunların dışında mekanda dj performansı ile özel partiler de düzenleniyor. Bu gecelerde dostlarınızla gelip çok keyifli saatler yaşayabilir ve hatta kendi özel günleriniz de de rahatlıkla mekandan en güzel şekilde faydalanabilirsiniz.

Gurme Yazar Kutlu Tamay
Gurme Yazar Kutlu Tamay

Gündüz gelip kahvenizi yudumlayıp keyif yapabilirken gece de birbirinden lezzetli yemeklerin ardından çeşit çeşit kokteyller eşliğinde müzik dinleyip eğlenebileceğiniz bir kulüp havasına giren bu özel mekanı denemenizi tavsiye eder, The House Cafe gibi bu tarz mekanların Ankara’mıza değer kattığının ve kalıcı olması gerektiğinin bir kez daha altını çizmek isterim.

Tüm dostlara keyif dolu, sağlıklı, huzurlu günler dilerim.

Kutlu Tamay

TÜSİAV Verimlilik Platformu Başkanı

Diğer Ankara Restoranları için linke tıklayın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Gurmex Navigasyonu şimdi ÜCRETSİZ indirin!
Gurmex'i Instagramda takip edin!
Önceki makaleMutfak Zirvesi 2017: Geçmişten Günümüze Gastronomi
Sonraki makaleKaş Otel: Kaş Otelleri İle Tatilin Keyfini Çıkarın!
blank
1973 Ankara doğumludur. Yükseliş Koleji ve Bilkent Üniversitesi mezunudur. Türkiye'nin önde gelen Enerji Firmalarından Ayen Enerji’de Enerji Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı TÜSİAV Verimlilik Platformu Başkanlığı görevini yürütmektedir. Ankara'nın önde gelen birçok Sivil Toplum Kuruluşunda çeşitli görevlerde bulunmuştur. Ankara Cemiyet ve İş Hayatı içerisinde oldukça aktif olan Kutlu TAMAY, sosyal ve görsel medyayı en aktif şekilde kullanmaya çalışan, gezdiği gördüğü yediği içtiği her yerden, konuştuğu her kişiden kendisine alıntılar yapan, dersler çıkartan ve bu birikimlerini de insanlarla paylaşmaktan keyif alan biridir. Uzun zamandır Ankara’da çeşitli dergi, gazete, web sitesi ve sosyal medya mecralarında mekan ve gurme yazıları yazmaktadır.

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here