Ana sayfa Kaş Ne Yenir İçilir Müpptela Ocakbaşı

Müpptela Ocakbaşı

1055
0

Müpptela Ocakbaşı Kaş‘tan selam edelim. Kaş tatili ocakbaşı keyfi yapılmadığı sürece bana kalırsa kesinlikle eksik kalır. Biz Momondo Türkiye ile çıktığımız Antalya Kaş gurme gezisinin ilk durağı olarak kendimize Müpptela Ocakbaşı Meyhane‘yi belirledik.

Her ne kadar Akdeniz veya farklı tatil beldelerinde yeme içme faaliyetleri genel olarak balık üzerinden yürüyor olsa da en azından Kaş’ta Müpptela Et bu algıyı kıracağa benziyor. Çünkü kusursuz hizmeti, daha kapısından ilk girdiğiniz andan kalkacağınız son ana kadar güler yüzle ilgilenen kalifiye personeli ve lezzetli menüleriyle burası beni heyecanlandıran bir ocakbaşı oldu.

Müpptela Ocakbaşı mezeler ve ara sıcaklar
Mezeler ve Ara Sıcaklar

Kaş’ta Ocakbaşı 

Şayet bundan sonra tatil rotamızı Kaş’a çevirdiğimizde bizim aklımıza rakı balık dışında artık Kaş ocakbaşı mekanları arasında en iyilerden biri olan Müpptela Ocakbaşı ‘da düşecek. Bir kere Kaş’ta sırt sırta oturduğunuz restoranların ve kalabalık sokakların aksine çevreden izole küçük huzurlu bir bahçesi var. Ayrıca Müpptela Kaş’ı müşteriye misafir değilde ev sahibi muamelesi yapan ve etten anlayan güler yüzlü bir aile işletiyor.

şaşlık Müpptela Ocakbaşı
Şaşlık

Müpptela Ocakbaşı Menü

Müpptela Ocakbaşı’nda mezeler şahane, hatta bir ocakbaşından bekleyeceğimiz performansın çok üstünde. Özellikle fesleğenli Ezine peynirli mezesine biz bayıldık. Ara sıcak olarak Kaşarlı Mantar ve Güveçte Yaprak Ciğer yedik güzeldi. Ana yemekte tercih ettiğimiz Lokum Bonfile ve Şaşlık ise nefisti. Kararında pişmiş ve iyi marine edilmiş bonfile ağızda dağılıyordu. Keza şaşlıkta Kaş’ta yediklerimiz arasında en iyilerden biriydi.

Lokum Bonfile
Lokum Bonfile

Müpptela Ocakbaşı ‘nda o akşam çok keyifli zaman geçirdik ve gerçekten memnun kaldık. Hatta Kaş’ta kaldığımız süre zarfında buraya tekrar gelmeliyiz deyip daha masadan kalkmadan planımızı bile yapmıştık. 🙂 Bir sonraki ziyaretimizde ise bu kez Adana kebap ve beyti sarma yedik. Kapanışı ise dondurmalı irmik ile yaptık.

Adana kebap
Adana Kebap
Beyti Sarma
Beyti Sarma

Birkaç gün arayla bonfile ve şaşlık deneyimimizin üstüne Adana ve beyti sarmanın lezzeti de eklenince ben burayı kesin yazarım dedim kendi kendime. Müpptela Ocakbaşı Kaş mekanları arasında bana kalırsa servis, sunum ve lezzet kalitesi en iyi olan mekanlardan biri. Fiyat performansta gayet başarılı. Gittiğiniz takdirde bana hak vereceğinizi düşünüyorum.

Dondurmalı irmik tatlısı
Dondurmalı İrmik Tatlısı

Müpptela Et Video

Müpptela’ya güzel bir video ile veda edelim. Biz tekrar tekrar çağıran mekanları çok seviyoruz. Siz bu satırları okurken belki biz yine Müpptela Ocakbaşı ‘nda farklı lezzetleri deneyip rakımızı yudumluyor olacağız kim bilir?

Uğrarsanız bizi hatırlayın.

Sevgiyle ve afiyetle kalın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Kaş ocakbaşı Müpptela adres telefon iletişim

Diğer Kaş Restoranları için linke tıklayın.

Müpptela Ocakbaşı İletişim

Adres: Andifli Mahallesi, İlkokul Sokak No: 15/1 Kaş / Antalya
Telefon: 0537 051 20 77

Gurmex'i instagramda takip edin
GURMEX DEĞERLENDİRME
Temizlik
Lezzet
Servis Hizmet
Atmosfer
Fiyat Performans
Önceki makaleLezzet Durağı Restaurant
Sonraki makaleVoyn Meyhane Kaş
Gurmex.com kurucusu. Uluslararası bir Catering şirketinde IT uzmanı. Koyu bir Bursaspor taraftarı ve kongre üyesi. Yemelere ve gezmelere doyamıyor. Hayatının özeti 4 kelime de saklı. Gez, Ye, Dua Et, Sev...

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here