Ana sayfa Kaş Ne Yenir İçilir Lezzet Durağı Restaurant

Lezzet Durağı Restaurant

999
1

Lezzet Durağı Restaurant Kaş ile yolumuz yöre insanları ile yaptığımız sohbetler ve yönlendirmeler neticesinde kesişti. Dolayısıyla Antalya Kaş yeme içme turumuzda ilk mekanımız da burası oldu. Kaş’ta ev yemekleri nerede yenir diye düşünüyorsanız bu salaş lokantaya mutlaka uğrayın.

Eskiden Kaş merkez Cami’nin ve dolmuş duraklarının karşısındaydılar. Şuanda Otogar’a yakın noktada hizmet veriyorlar. Çok şeker bir ailenin işlettiği mekan da Türk mutfağı hem sunum hem lezzet açısından gayet başarılı. Kaş sezonluk bir ilçe olduğu için yeme içme maliyetleri neredeyse otel fiyatları ile yarışıyor. Genel olarak Kaş için pahalı bir tatil rotası diyebilirim.

Dolayısıyla her gün balık yemenin pek mümkün olmadığını dikkate aldığımızda ev yemekleri hem sağlıklı beslenme hemde doyuruculuk anlamında daha da önemli hale geliyor.

Lezzet Durağı Restaurant ‘ın çorbaları güzel, en çok tavsiye edebileceğim çorbalar ise kelle paça, tavuk suyu ve mercimek çorbası olur. Olsa da şuanda yesek. 🙂

Tavuk suyu çorba Lezzet Durağı Restaurant
Tavuk Suyu Çorbası

Sulu Yemekler

Yine et yemekleri, sebze yemekleri gibi birçok yemeğin tadı güzel. Üstelik günlük taze sebzelerden hazırladıkları salata da ikramları. Un helvası ise en çok tavsiye edebileceğim tatlıları arasında yer alıyor.

Özetle şunu söyleyeyim birden fazla çeşit yemekte aynı damak tadını ve lezzeti yakalamak gerçekten zordur. Lezzet Durağı restoranında Kemal usta bu yöre de bu işi hakkıyla yapabilen nadir ustalardan biridir.

Son günümüzde bize yaptıkları tatlı çay jestleri ise beni çok etkiledi. Üstelik web sitesinde yazacağımdan hiç bahsetmedim ve kendimi tanıtmadım. Herkese aynı yaklaşım ve güler yüz ile hitap etmeleri, önceliklerinin paradan çok müşteri memnuniyeti olması mekanı bana göre kusursuz kılıyor.

Lezzet Durağı Kaş

Fiyatlar çok uygun, üstüne iş aşkı ve samimiyet devreye girince ortaya böyle güzel bir mekan çıkmış. Günlük maksimum kişi başı yemek maliyetiniz Lezzet Durağı restoranda 30 TL’yi geçmeyecektir. Afiyet olsun.

Uğrarsanız bizi hatırlayın.

Sevgiyle kalın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer Kaş Restoranları için linke tıklayın.

Lezzet Durağı Restaurant İletişim

Adres: Andifli Mahallesi, Uğur Mumcu Caddesi No: 1 Kaş / Antalya
Telefon: 0242 836 27 07 – 0535 853 9549

Gurmex'i instagramda takip edin
GURMEX DEĞERLENDİRME
Temizlik
Lezzet
Servis Hizmet
Atmosfer
Fiyat Performans
Önceki makaleMercan Restaurant
Sonraki makaleMüpptela Ocakbaşı
Gurmex.com kurucusu. Uluslararası bir Catering şirketinde IT uzmanı. Koyu bir Bursaspor taraftarı ve kongre üyesi. Yemelere ve gezmelere doyamıyor. Hayatının özeti 4 kelime de saklı. Gez, Ye, Dua Et, Sev...

1 YORUM

  1. Ağustos 2019 tarihinde tekrar uğradığımız mekan maalesef bizi hayal kırıklığına uğrattı. Bulyonlu tavuk suyu çorbası ile başlayan hüsran, servis ve hizmet kalitesi ile diğer yemekler de de devam ederken kallavi fiyatlar ile iyice bizi bizden aldı.

    Ne yaptın sen böyle Lezzet Durağı!!! O eski halinden eser yok şimdi…

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here