Lezzet Durağı Restaurant: Kaş’ta Ev Yemekleri Nerede Yenir?

Lezzet Durağı Restaurant : Kaş’ta Ev Yemekleri Nerede Yenir?

Yöre insanları ile yaptığımız sohbetler neticesinde Antalya Kaş turumuzda ilk mekanımız “Lezzet durağı” oldu. Kaş merkez Cami‘nin ve dolmuş duraklarının karşısında.. Çok şeker bir ailenin işlettiği mekan da Türk mutfağı hem sunum hem lezzet açısından oldukça başarılı.. Çorbaları çok güzel en çok tavsiye edebileceğim kelle paça, tavuk suyu ve mercimek çorbası olsa da şuanda yesek. 🙂

Lezzet Durağı Kaş'ta ne yenir, Kaşta yemek nerede yenir

Kaş Lezzet Durağı – Tavuk Suyu Çorbası 🙂

Yine et yemekleri, sebze yemekleri gibi birçok yemeğin tadı şahane.. Üstelik günlük taze sebzelerden hazırladıkları salata da ikramları.. Un helvası ise en çok tavsiye edebileceğim tatlıları.. Özetle şunu söyleyeyim birden fazla çeşit yemekte aynı damak tadını ve lezzeti yakalamak gerçekten zordur. Ayhan usta bu yöre de bu işi hakkıyla yapabilen nadir ustalardan..

 

Son günümüzde bize yaptıkları tatlı çay jestleri beni çok etkiledi. Herkese aynı yaklaşım ve güler yüz ile hitap etmeleri, önceliklerinin paradan çok insanlık olması mekanı kusursuz kılıyor.

Lezzet Durağı Kaş, Kaş yeme içme nerede ne yenir

Fiyatlar çok uygun, üstüne iş aşkı ve samimiyet devreye girince ortaya böyle güzel bir mekan çıkartmışlar. Günlük maksimum kişi başı yemek maliyetiniz Lezzet Durağı‘nda 20 TL’yi geçmeyecektir. Afiyet olsun.

Uğrarsanız bizi hatırlayın..


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve dünyadan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexpo ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz.


Diğer Antalya Lezzet Durakları için linke tıklayın.

Lezzet Durağı Restaurant
Adres: Merkez Mahallesi, Atatürk Bulvarı No: 3 Kaş / Antalya
Telefon: 0242 836 27 07

Etiketler: Kaş’ta ne yenir, Kaş’ta yemek nerede yenir, Kaş yeme içme, Kaş lezzet durakları, Kaş’ta nerede yenir, Kaş’ta nerede ne yenir, Kaş sulu yemek yerleri, Kaş yeme içme mekanları, Kaş lokantalar, Kaş restoranlar, Kaş’ta sulu yemek nerede yenir, Kaş’ta ev yemekleri nerede yenir, Kaş’ta tatlı nerede yenir, Kaş’ta ucuz yemek nerede yenir, Kaş’ta en ucuz yemek yerleri, Kaş ucuz yeme içme yerleri, Kaş ucuz yeme içme mekanları.

loading...

Yorum [1]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik

Name

Website

Phone

Facebook ile Yorum Yazın