Ana sayfa İzmit Kocaeli Ne Yenir Kokoreç Adam Gölcük

Kokoreç Adam Gölcük

Kokoreç Adam yazısı ile Kocaeli‘de bir hafta sonu macerasına başlıyorum. Koko gecesi olacak diyorlar. Koko aşağı koko yukarı, ekibi toplayana kadar geçen zamanda gidip ne kadar koko varsa yiyecek kıvama geliyorum zaten. 🙂 Kokoreç Adam Gölcük’te Kocaeli’nin en iyi kokorecini yapıyor dediklerinde heyecanım bir kat daha arttı.

Kokoreç Adam Gölcük

Gölcük yolundan ilerliyoruz. Güzel İhsaniye karşılıyor bizi. Hemen merkezde ışıl ışıl bir sokakta 3 Kokoreç Adam tabelasıyla açlık sınırlarına gelmiş olduğum anda karşılaşıyorum. Ben burayı yazarım diyorum sonra kendi kendime.

Kocaeli'de kokoreç

Kokoreç Adam Menü

İşlek bir caddede oldukça kalabalık ve gerçekten çok sıcak samimi bir ortam var burada. Ailece gelen kişi sayısı da oldukça fazla. İzmit merkez’in dışında kalıyor belki ama kesinlikle gidip bu mekanda kokoreç yemeye değer.

Kokoreç Adam menüsünde kokoreç, Arnavut ciğeri, köfte, sucuk gibi farklı sokak lezzetleri de var. Mekanın iç tasarımı da oldukça güzel. Renkli sandalyeler ve ahşap masalarla oluşturulan salonun atmosferi oldukça sıcak.

kokorec adam menü

İzmir Usulü Kokoreç

Kokoreç menüsüne baktığımızda sade kokoreç dikkatimizi çekiyor. Aramızda bunu sormayan da kalmıyor tabi. Domatessiz, ızgarada parça parça dilimlenmiş İzmir usulü kokoreç diye tanımlanıyor. Ben dahil olmak üzere bizden kimse tercih etmiyor. Fakat lezzetli görünüyor. Daha sonradan birçok müşterinin sırf İzmir usulü kokoreç yemek için Kokoreç Adam ‘a geldiğini öğreniyorum.

İzmir usulü kokoreç
İzmir Usulü Kokoreç

Standart kokoreçlerden sipariş ediyoruz. Servis gayet hızlı, çalışanlar oldukça nazik. Mekan girişinde camekanlı bir bölümde çalışanları izleme imkanı var. Usta ellerden masaya servis.

3 Kokoreç İzmit

Yeni açıldığı dönemlerde kokoreççi sadece küçücük bir dükkanmış. Almış yürümüş derler ya, o şekilde büyümüş işler. Şimdi harika bir kokoreç mekanı olmuş. “Seyyardan, barakaya.. barakadan markaya..” diye de bir hikaye var dillerde. Şimdi gerçek bir gece avcısı, müşteriyi mıknatıs gibi çekiyor adeta.

KokoreçGecelerin vazgeçilmez lezzetini bir de bu mekanda denemenizi öneririm. Kokoreç müptelalarının mutlaka uğraması gereken bir mekan. Bazı müşterilerden Marmara’nın en iyi kokorecini bu mekan yapıyor gibi duyumlar aldım. Elbette aşırı abartı buldum. Fakat Kocaeli’nin, İzmit’in en iyi kokoreci Gölcük İhsaniye’de bulunan bu kokoreççide yapılıyor diyebilirim.

Kokoreç Adam adres telefon

Kokoreç sevmeyenler Arnavut ciğeri veya sucuk ekmeğini de deneyebilirler başarılı lezzetler. Ailece de gidebileceğiniz oldukça nezih bir mekan olduğunu tekrar hatırlatmak isterim. Sakarya‘da da bir şubesi bulunan Kokoreç Adam ‘da tuvalet olmadığını da negatif bir detay olarak eklemiş olalım.

Sucuk Ekmek
Sucuk Ekmek

Yolunuz Gölcük’e düşerse Kokoreç Adam ‘a mutlaka uğrayın bu nefis kokoreci deneyin.

Sevgiler.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer Kocaeli Restoranları için linke tıklayın.

3 Kokoreç Adam İletişim

Adres: İhsaniye Merkez Mahallesi, Zorlu Caddesi No: 6/A Gölcük/ Kocaeli
Telefon: 0262 435 56 00 – 0546 435 56 00

Gurmex'i instagramda takip edin
GURMEX DEĞERLENDİRME
Temizlik
Lezzet
Servis Hizmet
Atmosfer
Fiyat Performans
Önceki makaleJoven Evo Kapandı
Sonraki makaleKöfteci Nurettin Kızderbent
İstanbul doğumluyum. İzmit’te yaşayan Karadenizli bir ailenin en küçük üyesiyim. 2013 yılından beri Gıda Mühendisi olarak çalışmaktayım. Seyahat etmeyi, sokak sokak gezip keşfetmeyi seviyorum. Deniz, doğal hayat ve hayvan sevgisi yaşama sevincim. 3 yıl kadar gönüllü olarak çalıştığım TEGV ve çocuklar da en sevdiklerim, özlediklerim...

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here