Ana sayfa Kahramanmaraş Ne Yenir İçilir Efendioğlu Kebap

Efendioğlu Kebap

1945
0

Efendioğlu Kebap ve Kasap, 1970’li yıllarda hayvan yetiştiriciliği ile sektöre ilk adımını atmış. 2005 yılında Kahramanmaraş’ta dondurmanın daha ön planda olması sebebiyle olsa gerek kebap sektöründeki açığı kapatmak üzere faaliyete başlamışlar.

Efendioğlu Kebap Kahramanmaraş

Efendioğlu Kahramanmaraş menü

Efendioğlu Maraş Menü

Alışılmışın dışında farklı bir konsept ile tek şiş üzerine kurulu bir sunumları var. Herhangi bir menüleri yok. Daha sipariş vermeden salata, közlenmiş biber-domates ve bir sürahi ayran hemen masanıza geliyor.

Efendioğlu Maraş

Salatayı pek beğenmedim. Açık ayran ise sınırsız olarak servis ediliyor. Ayrıca çok hızlı servis yapıyorlar, bu hızı Bursa Köfteci Yusuf’tan sonra birde burada görmüş oldum.

Tek Şiş Kebap
Tek Şiş Kebap

Tek Şiş Kebap

Garsonlar masalara sürekli et şiş, ciğer şiş ve tavuk şiş servis ediyor. Sürekli sıcak ve hızlı servis yapıldığı için dur demesini bilmek size kalıyor! Erzurum cağ kebabı gibi yeter demediğiniz sürece masanıza şişler gelmeye devam ediyor. 🙂 Kuzu şiş dolu bir tepsi yanınızdan geçerken bir anda farklı bir garson Adana kebap isteyen var mı diye sesleniyor.

Kuzu Şiş
Kuzu Şiş

Kahramanmaraş’a ilk defa gelenler için enteresan bir servis deneyimi olacaktır. Şişlerin direkt önünüze konulması ve menüden farklı ne yiyebilirim acaba diye düşünme fırsatınızın olmaması hoşunuza gitmeyebilir, fakat ben eğlenceli buldum. 🙂

Efendioğlu Kebap fiyat listesi

Efendioğlu Kebap Fiyatları

Şişler kendi çiftliklerinde yetiştirdikleri hayvanların en nadide, en yumuşak yerlerinden acısı ve baharatı tam kararında hazırlanıyor. Yumuşacık ve iyi pişmiş kuzu şişleri gerçekten çok lezzetli. Dolayısıyla lezzet ve kalitede güzel bir istikrar ve süreklilik yakalamışlar. Rahat bir şekilde Kahramanmaraş’ta yiyebileceğiniz en iyi tek şiş kebap diyebilirim.

Efendioğlu Kebap fiyatlar

Tek şiş kebap 14 TL, Adana, Kuzu, Tavuk ne yerseniz yeyin hepsi tek fiyat. Tavuk ile ete aynı hesabı ödemek biraz saçma gibi geliyor. Ayrıca Kahramanmaraş standartları için fiyatlar yüksek. İstanbullular için ise normal gelebilir. Bunun dışında Adana kebap, Urfa kebap şişleri ve sucukları çok lezzetli.

Adana kebap
Adana Kebap

Maraş Efendioğlu

Maraş Sucuğu

Maraş’a gidip sucuk yenilir mi? diye kesinlikle düşünmeyin. Sucuk Afyon’da meşhur ama burası da Afyon’dan aşağı kalmaz. % 100 dana etinden imal edilen sucuklar Kahramanmaraş’ta yiyebilecekleriniz arasında en lezzetlisi benden söylemesi.

Maraş sucuğu
Maraş Sucuğu

Havuç Dilimi

Kapanış için yeriniz var ise Havuç dilimini es geçmemenizi kesinlikle öneririm. Bol fıstıklı kızgın kumlardan, serin şerbetli sulara dalıyor hissi veriyor.

Havuç Dilim Baklava

havuç dilimi

Havuç Dilim Baklava
Havuç Dilim Baklava

Personel ilgili ve saygılı. En güzeli ise servis müthiş hızlı. Oturduğunuz ilk dakika masa donatılıyor, üçüncü dakikada ise tek şişleri sıyırmaya başlıyorsunuz. Ferah, salaş ve keyifli olan Efendioğlu Kebap ‘ta aile sıcaklığını fazlasıyla hissedeceksiniz.

Efendioğlu Kebap Kahramanmaraş adres

Her lezzeti en taze ve sıcak şekliyle bulmanız mümkün. Efendioğlu Kebap her gittiğinizde aynı lezzeti yakalayabileceğiniz nadir lokantalardan. Gereksiz gösterişe, işin şovuna kaçmadan lezzeti ve sunumu harika yapıyorlar. Bu arada mekanda çiğ et, şiş, sucuk satışı da yapılıyor.

Efendioğlu kuzu şiş

Efendioğlu sucuk Maraş

Bana göre Efendioğlu Kahramanmaraş’a yolu düşen herkesin bir kere dahi olsa mutlaka uğraması gereken bir lokantadır.

Efendioğlu Kebap iletişim

Uğrarsanız bizi hatırlayın.

Sevgiyle ve afiyetle kalın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz.


Efendioğlu Kebap İletişim

Adres: Menderes Mahallesi, Trabzon Caddesi, Ecem Apt. No: 88/C Merkez / Kahramanmaraş
Telefon: 0344 231 25 52

Gurmex'i instagramda takip edin
GURMEX DEĞERLENDİRME
Temizlik
Lezzet
Servis Hizmet
Atmosfer
Fiyat Performans
Önceki makaleKumrucu Hüseyin Çeşme
Sonraki makaleKüçük Ev Et Lokantası
Gurmex.com kurucusu. Uluslararası bir Catering şirketinde IT uzmanı. Koyu bir Bursaspor taraftarı ve kongre üyesi. Yemelere ve gezmelere doyamıyor. Hayatının özeti 4 kelime de saklı. Gez, Ye, Dua Et, Sev...

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here