Ana sayfa Bozcaada Bozcaada Otelleri: Bozcaada’da Nerede Kalınır?

Bozcaada Otelleri: Bozcaada’da Nerede Kalınır?

2112
0

İçerik

Bozcaada Otelleri yazımıza geçmeden önce bazı konuları netleştirmek istiyorum. Çanakkale Bozcaada Ege Denizinde yer alan göz bebeği 2 adamızdan biridir. Aynı zamanda hepimizin şehir hayatından bunaldığında kaçtığı bir nokta.

Bozcaada’nın yüz ölçümünün küçük ve adada sezonun sadece 3 ay olması sebebiyle hepimizin bildiği gibi Bozcaada Otelleri genel olarak biraz pahalı. Bunun dışında Adanın sit alanı olması sebebiyle kiralık ev de bulunmuyor. Tüm Bozcaada Otelleri az odalı butik otellerden oluşuyor. Otel fiyatlarının yüksekliğinin diğer açıklaması olarak bu bilgiyi de yazmak gerekir. Nihayetinde kış nüfusu 1000 yaz nüfusu 30000 olan bir yerden bahsediyoruz. Arz talebi karşılamadığı için Bozcaada’da yeme içmeye nazaran konaklama elbette daha pahalı…

Bozcaada Otelleri Hakkında Bilgi

Bozcaada nerede kalınır yazımda ise sizlere Bozcaada otelleri, kalınacak yerler ve konaklamaya yönelik ihtiyacınız olacağını düşündüğümüz nokta atışı tavsiyelerde bulunacağız. Bozcaada’da kalınacak yerler resmi 4000, gayri resmi 3000 olmak üzere toplamda 7000 yataktan oluşuyor. Bizim tavsiyelerimiz resmi, kaliteli ve tatiliniz sonunda bizlere teşekkür edeceğiniz Bozcaada otelleri arasından olacak.

Bozcaada Otelleri
Bozcaada Otelleri hakkında bilgi 

Bozcaada’da konaklama önerilerine geçmeden önce şunu açıklığa kavuşturalım. Bozcaada’da 4 veya 5 yıldızlı oteller (tam, yarım veya ultra her şey dahil konsept) bulunmuyor.

Bozcaada Otelleri genel olarak Özel Tesis statüsünde hizmet veriyor. Zaten ada sit alanı olduğu için Bozcaada’nın dokusuna uygun bağ evleri, taş evler ve maksimum 2,5 katlı binalar ile karşılaşıyorsunuz.

Bu arada biz size Bozcaada’nın en iyi otelleri olduğunu düşündüğümüz yerleri listeledik. Nihayetinde adada merkez otelleri, bağevleri, kamp alanları, pansiyonlar ve butik oteller gibi çok fazla tesis bulunuyor.

Bozcaada Otelleri yazımızda yer alan merkez dışı konaklama yerleri için mutlaka aracınızın olması gerekiyor. Aracı olmayanlar taksi ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını da kullanabilirler. Merkez Bozcaada otelleri için zaten hiç problem yok, merkezin küçük olması sebebiyle yürüyerek rahatlıkla her yere gidebileceksiniz.

Bozcaada, ülkemizin tatil yapılabilecek en güzel adalarından biri. Dolayısıyla Bozcaada otel fiyatları genellikle çift kişilik olarak ve gecelik en düşük 250 TL’den başlıyor. Bu rakam otelin kalitesine göre 1000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Bozcaada Nerede Kalınır
Bozcaada Otelleri

Bozcaada’da nerde kalınır, hangi bölgede kalınır ve Bozcaada otelleri tavsiyeleri nelerdir benzeri sorularınızın tamamına cevap verebilecek nitelikte özet ve kaliteli bir liste hazırladık. Bu listede Bozcaada merkeze yakın oteller, deniz manzaralı oteller, plajlara yakın oteller, bağ evleri ve çocuklu aileler için otel önerileri yer alıyor.

Haydi buyurun Bozcaada otelleri yazımızın devamına…

Bozcaada’da Nerede Kalınır?

Ela Tenedos Otel

Bozcaada’nın en iyi otelleri arasında yer alan Ela Tenedos Otel muhteşem Bozcaada Kalesi artı deniz manzarası ve enfes açık büfe kahvaltısı ile büyülüyor.

2013 yılında kurulan Ela Tenedos Otel yıllar sonra baba yadigarı topraklara geri dönen tam bir Bozcaada aşığı Hakan beye ait. Dolayısıyla kendi çocukluğunda yaşadığı duygu yoğunluğunu, Bozcaada ruhu ile birleştirip, kahvaltısı, ferah odaları ve enfes manzarası ile kendinizi Bozcaadalı hissedeceğiniz şüphesiz muhteşem bir otel yaratmış. Ela Tenedos Otel‘de Bozcaada’nın poyrazını, sevgisini ve geleneksel Bozcaada kültürünü çağdaş çizgilerle harmanlanmış bir şekilde hissedeceksiniz.

Ela Tenedos oteli Bozcaada Otelleri
Ela Tenedos Otel

Bozcaada otelleri arasında en iyiler klasmanında yer alıyor. Ela Tenedos Otel‘in terasında servis edilen açık büfe kahvaltı buram buram ada kokuyor. Ela Tenedos Otel Bozcaada‘da açık büfe kahvaltı hizmeti veren nadir otellerden. Bozcaada‘nın en güzel manzaralarından birine sahip otelin 10 odası bulunuyor. Tertemiz, bakımlı ve şık bir otel olan Ela Tenedos artık bizim Bozcaada merkezdeki evimiz.

Burada hayatı olduğu gibi kabul edip kendinizi Bozcaada esintisine teslim etmelisiniz. Enfes açık büfe kahvaltısı, ferah odaları ve büyüleyici manzarası ile kendinizi Bozcaadalı hissedeceğiniz şüphesiz muhteşem bir otel.

Ela Tenedos Otel

Ela Tenedos Otel ile ilgili detaylı ve bol resimli bir yazı yazdım okumak için linke tıklayabilirsiniz.

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, İnönü Caddesi No: 69 Bozcaada / Çanakkale Telefon: 0530 666 66 02

Okyanus Otel

Uzun yıllardır aynı isimli tekneleriyle Bozcaada’nın fark edilmeyen güzelliklerini misafirleri ile paylaşan Duygu ve Şafak çifti şimdi aynı heyecan ile misafirlerini şık otellerinde ağırlıyorlar.

2018 yılında açıp oğullarının ismini verdikleri 9 odalı otel geniş, ferah ve tertemiz odaları ile mutlu ediyor. Odalar sadeliği ve aydınlığı ile insanın içine ferahlık veriyor. Odaların tamamı iki kişilik olarak hazırlanmış ama talebe göre ek yatak konulabiliyor.

Okyanus Otel

Okyanus Bozcaada, limana sadece 1 km uzaklıkta, otopark sorunu olmayan ve geniş bahçesinde gün boyunca keyifli vakit geçirebileceğiniz bir otel. Kahvaltı bahçede açık büfe olarak veriliyor. Otelin odalarının çoğu ada standartlarına göre oldukça geniş. Oda özellikleri: Klima, TV, İnternet, Minibar, Saç Kurutma Makinesi, Kilitli Kasa.

Şafak ve Duygu Bozcaada limandaki yatları ile özel turlar ve meraklıları için denizkestanesi, şarap, günbatımı, Göztepe gibi deneyim organizasyonları da düzenliyorlar.

Bozcaada Okyanus Otel

Bozcaada Otelleri arasında en çok beğendiğimiz yerlerden olan Okyanus Otel’i sizlere mutlaka öneriyoruz.

Adres: Alaybey Mahallesi, Kumkuyu Mevkii Bozcaada / Çanakkale Telefon: 0530 123 09 99

Alicante Otel

Ada’da kalmaktan en çok keyif aldığımız otellerden birisidir Alicante Otel. Adanın en merkezi yerinde, meşhur Çınaraltı’na 20 adım mesafede yer alıyor.

Hemen arka tarafımız otantik sokaklarıyla Rum Mahallesi. Ve Cabalı, Hikotakis, Mavi Beyaz ve Nevreste gibi Ada’nın en meşhur restoranlarına çok yakın…

Alicante Otel

Rum mahallesinin Arnavut kaldırımlı sakız kokan dar sokaklarına, eski evlerin renk cümbüşlü duvarlarına ve saçaklarından sarkan çiçeklerine, organik pazara, tereyağlı bademli ve damla sakızlı kurabiyelere sadece birkaç adım mesafede olacaksınız.

Bozcaada’ya her geldiğimizde 7 odası bulunan sevimli otelde mutlaka birkaç gün kalıyoruz. Alicante Bozcaada otelinin deniz ve Bozcaada kalesi manzaralı terasında ada kahvaltısı yapmayı ve kahve içmeyi çok seviyoruz.

Bozcaada Alicante Otel

Ansızın karşımıza çıkan duvarlara yazılmış bir Edip Cansever şiiri veya bir bankta karşılaştığımız Nazım Hikmet’i… Özetle Bozcaada’yı çok seviyoruz. Yüreği, esnaflığı en önemlisi insanlığı güzel Alicante Bozcaada’da eğer daha önce kalmadıysanız mutlaka görün, kalın ve hissedin, sizde seveceksiniz!

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Çınar Çarşı Caddesi No: 34 Bozcaada / Çanakkale Telefon: 0535 841 49 46

Lavinya Otel

Bozcaada sonsuza dek yaşamak istediğimiz nadir yerlerdendir. Her yıl Nisan ayında ziyaret ettiğimiz Ada’da bu yıl Lavinya Otel’de de konakladık. Ada merkezine 2 dakika mesafede, Türk Mahallesinde hizmet veren Lavinya Otel Bozcaada otelleri arasında konaklayabileceğiniz en güzel otellerden birisidir.

Bozcaada lavinya otel

Lavinya Otel Bozcaada, 22 odası ve palmiye ağaçlarının gölgesinde oturabileceğiniz Bozcaada Kalesi manzaralı kocaman bahçesi ile huzur veriyor. Açık büfe kahvaltısı lezzetli ve doyurucu, fiyat performans ise çok iyi. Otele evcil hayvan kabul edilmiyor.

Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına göre değişiyor. Sigara İçilmeyen Odalar, Klima, Tesise Ait Otopark, İnternet Bağlantısı – Kablosuz (Ücretsiz) ve Bahçede açık büfe kahvaltı otelin en önemli özellikleri.

Lavinya Otel

Hem merkezde hemde büyük bir bahçeye sahip nadir Bozcaada otelleri arasında yer alması sebebiyle bu oteli listenizin ilk sıralarına yazmalısınız.

Adres: Alaybey Mahallesi, Boruzan Sokak No: 25/A Bozcaada / Çanakkale Telefon: 0532 413 83 92

Ada Bacchus Butik Otel & Restaurant

Bozcaada en iyi otellerden biri hangisi diye sorsanız vereceğimiz cevaplar arasında şüphesiz Ada Bacchuss’te yer alır. Çünkü en iyinin kriterlerini fiyat, performans, mutfak, hizmet, konum ve konfor olmak üzere birçok değişken belirler.

Bizim gibi gurme gezi yapanlar için bir otelde yapılacak konaklama kriterlerinin en başında ise kesinlikle konfor ve mutfak yer alır. Açıkçası mutfağı güçlü ve sağlam olmayan bir otel bize göre iyi bir otel değildir.

Bozcaada otelleri içinde Ada Bacchus mutfağının gücü ile sivriliyor. Bunun yanında 15 dönüm arazi üzerine kurulu otelin Ege Denizi manzarası var. Her odanın konforlu ayrı birer ev olarak inşa edilmesi ve Ayazma plajına yürüme mesafesinde olması önemli artılarındandır. Büyük keyifli bir yüzme havuzuna sahip olması ve üzüm bağlarının arasında yer alması ise bonus sayılabilir.

Ada Bacchus Otel Bozcaada Otelleri
Ada Bacchus Butik Otel & Restaurant

Bozcaada merkeze 3 km. mesafede yer alan ve en iyi bağ oteli olan 10 odalı Ada Bacchus aynı zamanda çok şık bir butik restoran. Sipariş üzerine oğlak ve deniz mahsulleri dahil aklınıza gelebilecek her şeyi mükemmel lezzette yapabiliyorlar. İster soslu makarna ister balık veya barbeküde pişmiş et yiyin, şüphesiz tadına doyamayacaksınız.

Ada Bacchus Butik Otel & Restaurant ile ilgili detaylı ve bol resimli bir yazı yazdım okumak için linke tıklayabilirsiniz.

Adres: Alaybey Mahallesi, Sulubahçe Eski Kule Mevkii, Bozcaada / Çanakkale Telefon: 0286 697 85 30 – 0542 314 70 62

Adamarin Otel

Bozcaada’nın mistik ve tarihi ruhunu yansıtan Adamarin Otel; adaya şiir tadında bir soluk getirmiş. Bozcaada liman tarafında, deniz ve iskele manzaralı, huzurun ve tarihin buluştuğu bir noktada hizmet veren otel emniyet emeklisi Ozan ve İlknur çiftine ait. Bozcaada iskelesinde bol güneş alan, deniz manzaralı ve tertemiz 20 odaları var.

Adamarin otel Bozcaada kalacak yerler
Adamarin Otel

Bakmayın Ozan ve İlknur çiftinin hem polis hem emekli olduklarına hepimizden genç, cana yakın ve hoş sohbetler, zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyorsunuz.

Bu otelde şair olmamak veya bir kitap yazmamak mümkün değil. Adamarin Otel organik serpme ada kahvaltısı ile de cezbediyor. Ev yapımı reçelleri, kızartılmış ekmekleri, sıcacık hamur işleri ve mis gibi deniz havası ile hiç bitmesini istemediğiniz bir kahvaltı keyfi yaşıyorsunuz.

Adamarin otel

Adamarin Otel’in tam altında Ozi’nin Yeri Meyhane isimli bir de mekanları var. Maharetli bir şef ve adada eşine az rastlanır türden mezeler var Ozi’nin menüsünde. Aynı zamanda bu salaş ve deniz manzaralı meyhane Bozcaada’da gidilecekler listenizde mutlaka olsun. Ozi’nin Yeri ve Adamarin Otel güler yüzlü personeli, leziz menüleri ve kusursuz hizmetiyle sizleri bekliyor.

Adres: Alaybey Mahallesi, Murat Bey Sokak Bozcaada / Çanakkale Telefon: 0530 930 04 44

Adaçayı Otel

Adaçayı Otel, Bozcaada otelleri arasında ev sıcaklığı, özgürlük ve konforu sunuyor. Otel; içinde Amerikan mutfak yer alan, 1. sınıf malzemeyle donatılmış, geniş ve ferah 6 adet odası ile 1+1 konseptte hizmet veriyor.

Adaçayı Otel ismini Bozcaada florasının bitkisi olan Adaçayı’ndan alıyor. Yemyeşil bir bahçe içerisinde konuklarını aile sıcaklığında ağırlıyorlar. Her sabah taze ürünlerin, ada reçellerinin, günlük hazırlanan hamur işlerinin ve yerel lezzetlerin eşlik ettiği serpme kahvaltının tadına doyamayacaksınız.

Bozcaada adaçayı otel

Adaçayı Otel’in modern, sade ve konforlu mobilyalarla dekore edilmiş odaları oldukça aydınlık. Geniş ve ferah olan ahşap zeminli otel odalarının hepsi süit şeklinde tasarlanmış.

Bu sebeple çocuklu aileler ya da arkadaş grupları için oldukça ideal bir konaklama sunuyor. Odaların tamamında saç kurutma makinesi ve havlu ile donatılmış özel duşa kabinli 24 saat sıcak su bulunan banyolar var. Klima odalarda standart olarak sunuluyor. Uydu yayınına sahip LCD ekran televizyon, Ücretsiz internet, Minibar, Mini buzdolabı, Giysi dolabı tüm odalarda bulunuyor.

Bozcaada gezginlerini muhteşem bir doğa, sessizlik ve huzur dolu bir ortamda ağırlayan tesisin ücretsiz otoparkı var. Otele evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına göre değişebiliyor.

Adres: Alaybey Mahallesi, Kumkuyu Mevkii Bozcaada / Çanakkale Telefon: 0543 868 60 44

Adaçayı Otel

Ege Otel

Ege Otel mistik ve şiir tadında havası ile Ada’da kalmaktan en çok keyif aldığımız otellerden birisi oldu. Ege Otel’in hizmet verdiği bina Bozcaada otelleri içinde en tarihi binadır. Dolayısıyla Ada’nın önemli tarihi eserleri arasında yer alır.

Bu tarihi yapı 1800’lü yıllarda Rum İlkokulu olarak yapılmış bir Taş Mektep.1923’te kapanan okul daha sonra Türk İlkokulu olarak yeniden açılmış ve 1963 yılına kadar öğrenci yetiştirmiş.

Arka denize 50 mt mesafede 36 oda, 80 yatak kapasiteli Ege Otel’in tarihi atmosferinde sizleri sıcak bir ortam bekliyor. Her odada 24 saat sıcak su, Klima, WC-duş temiz sakin bir çevre ve çardak altında açık büfe kahvaltı ve tabi Bozcaada’nın eşsiz güzellikleri karşılıyor.

Ege Otel

Her odaya bir şair veya yazar ismi vermişler. Can Yücel’in 22 numaralı odasında kaldığımız için Ümit Abi’nin bir Can Yücel kitabı imzalayıp hediye etmesi büyük incelikti. Otel sahibi Ümit Abi mükemmel bir gönül insanı mutlaka ama mutlaka tanışmanızı isteriz.

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Mektep Arkası Sokak No: 3 Bozcaada / Çanakkale Telefon: 0286 697 81 89 – 0532 710 91 62

Ege Otel Bozcaada

Elit Butik Otel

Merkezi konumu ve kendi evinizdeymiş hissiyatını fazlasıyla yaşatan hizmetiyle Elit Butik Otel’de iyi bir otel seçeneği olabilir. Elit Butik Otel Türk mahallesi Namazgah meydanında yer alıyor.

Şehir merkezinde, iskeleye sadece 3 dakika uzaklıkta olan Elit Butik Otel, eski Bozcaada Türk Evi özelliğiyle günümüz standartlarına uygun olarak yapılmış. Restore edilerek hizmete açılan Elit Otel’de ahşabın yarattığı sağlıklı ve huzurlu ortamla oldukça keyifli zamanlar geçireceksiniz. Bunun yanında sabahları çam ağaçlarının gölgesinde yapacağınız kahvaltı keyifli anlara dönüşecek. Kaliteli hizmetin sunulduğu otelin her odasında klima ve internet bağlantısı bulunuyor.

Adres: Alaybey Mahallesi Boruzan Sokak Bozcaada / Çanakkale Telefon: 0541 697 97 49

Chelidoni Guesthouse Taş Ev

Merkezi konumu, enfes mimarisi ve dekorasyonu ile bizi büyüleyen Chelidoni’de mutlaka kalmanızı önereceğimiz evlerin başında geliyor. Çünkü Chelidoni otel değil size özel tahsis edilmiş bir taş ev.

İçinde buzdolabı, çamaşır makinesi, ütü, bulaşık makinesi, televizyon, klima, çay makinesi, saç kurutma makinesi, şampuan, havlu gibi aklınıza gelebilecek temel ihtiyaçları kapsayan her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş.

chelidoni guesthouse en iyi Bozcaada Otelleri
Chelidoni Guesthouse

2 katlı Chelidoni‘nin 2. katı asma kat ve yatak odası olarak tasarlanmış. Çok ferah ve geniş bu taş evde 2 banyo-tuvalet, 1 adet şömine ve yatak odasının tavanında gökyüzünde kayan yıldızları seyredebileceğiniz bir cam var. Tüm mobilya ve eşyalar özenle seçilmiş. Eşiniz, sevgiliniz veya özel günleriniz için biçilmiş kaftan. Böyle bir taş ev’de kalıpta insanın etkilenmemesi gerçekten mümkün değil. Kendinizi evinizdeymiş gibi hissetmek ise paha biçilemez bir duygu.

Kış aylarında gelecek olursanız kendinizi şömineli dağ evinizde, yaz aylarında gelecek olursanız Bozcaada’da yazlığınızda kalıyor hissine kapılacağınız muhteşem bir taş ev.

Chelidoni Bozcaada ile ilgili detaylı ve bol resimli bir yazı yazdım okumak için linke tıklayabilirsiniz.

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Kısa Sokak, No: 13 Bozcaada / Çanakkale Telefon: 0536 450 53 61

Kardinal Bağ Evi

İsmini bir sofra üzümü çeşidi olan Kardinal’den alan bağ evi tam bir evcil hayvan ve çocuklu aile dostu. Büyük ve keyifli bahçesiyle 6 odalı bu güzel oteli özellikle çocuklu ailelere öneriyoruz. Aynı zamanda kahvaltıyı açık büfe olarak bahçede, dev zeytin ağaçları altında veriyorlar.

Adres: Kemerbağ Mevkii, No: 27 Bozcaada / Çanakkale Telefon: 0 533 604 82 82

Kardinal bağ evi Bozcaada Otelleri
Kardinal Bağevi

Bozcaoda Otel

Bozcaoda otelden ziyade kendinizi en sevdiğiniz yakınınıza ziyarete gelmiş gibi hissedebileceğiniz bir tesis. Küçücük, tabiri caizse kutu gibi her şeyin minik ve zevkle döşendiği otelde cevizli ekmeği, pişileri, damla sakızlı kurabiyeleri, Ada otlu omleti, reçelleri ve limonatası ile kahvaltısı enfes.

İçeri daha adımınızı atar atmaz sizin saran tertemiz otelde personelin ilgisi ve cana yakınlığı, içi ferahlatan mimarisi ile büyüleneceksiniz. Terasında yer alan Bozcaada Kalesi ve Kilisenin saat kulesi manzarası ise Bozcaada otelleri arasında kendisini önemli bir konuma taşıyor.

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Selamet Sokak No: 14 Bozcaada / Çanakkale Telefon: 0534 527 24 14

Bozcaoda Bozcaada Otelleri
Bozcaoda Otel

Evreka Otel

Her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü başka bir otel tavsiyemiz de Evreka Bozcaada. İnsanın kendini evinde hissettiği tertemiz ve harika bir tesis burası. İlgi, alaka, güler yüz kusursuz, sabah kahvaltısı ise muhteşem.

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Atatürk Caddesi No: 44 Bozcaada / Çanakkale Telefon: 0530 138 18 33

Evreka Bozcaada Oteller
Evreka Otel

Gümüş Otel & Bistro

Gümüş Otel; Bozcaada’nın vapur iskelesine en yakın, deniz manzaralı odalara sahip, aynı zamanda adanın şık restaurant ve bistro’suna sahip olmasıyla göz dolduruyor.

Avrupa’da eğitim almış usta bir öğretici, MSA mezunu bir şef ve enfes bir İtalyan mutfağı olan Gümüş Bistro’da bu otele ait. İşin başında permakültüre çok önem veren ve hazır herhangi bir şey kullanmadan üretimi de kendisi yapan Gamze ve Yeliz kardeşler var.

Merkezi konum, güler yüzlü, kaliteli hizmet ve muhteşem kahvaltısı ile Gümüş Otel Bozcaada otelleri arasında mutlaka kalmanızı önerdiğimiz otellerden biridir. 2 ayrı binada hizmet veren 21 odalı otel aynı zamanda adanın suit, aile ve single odalara sahip tek oteli.

Adres: Alaybey Mahallesi, Yalı Caddesi No: 28 Bozcaada / Çanakkale Telefon: 0 286 697 82 52 – 0 542 412 25 18

Gümüş Otel Bozcaada konaklama pansiyon
Gümüş Otel

Bozcaada otelleri isimli yazımızda sizlere Bozcaada kalacak yerler ve konaklama tavsiyeleri üzerine detaylı bilgiler vermeye çalıştık.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bozcaada ile ilgili diğer yazılarımızı okumak için aşağıdaki bağlantıları takip edebilirsiniz.

Bozcaada’ya Nasıl Gidilir

Bozcaada Gezilecek Yerler

Bozcaada’da Ne Yenir

Bozcaada ve Çanakkale Restoranları için linke tıklayınız.

Gurmex Navigasyonu şimdi ÜCRETSİZ indirin!
Gurmex'i Instagramda takip edin!

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here