Ana sayfa Osmaniye Ne Yenir İçilir Biber Kebap

Biber Kebap

1281
0

Biber Kebap yazısı ile sizlere gerçek bir Adana Kebabından bahsedeceğim. Özgür ustanın ellerinden çıkan bu şaheser Adana kebabı belki Adana’da bile sayılı yerde yersiniz.

Biber Kebap
Biber Kebap Osmaniye

Evet çok iddialı oldu biliyorum ama Osmaniye merkez İstasyon caddesinde bulunan bu küçük ocak başında Türkiye’nin en iyi Adana kebaplarından biri yapılıyor. Dolayısıyla Osmaniye’de Adana kebabı nerede yeriz diye soran okuyucularıma Biber Kebap ‘ı gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

Adana Kebabı
Adana Kebabı

Kuzu Satır Kıyması

Bu şirin mekanda el mahareti ile hazırlanan kuzu satır kıymasının ateş üzerinde dansını izleyip ardından yağı, baharatı ve lezzeti tam kararında bir Adana Kebabı yedik.

kuzu satır kıyması
Kuzu Satır Kıyması

Yedik yemesine de ben bundan sonra başka bir yerde Adana Kebap nasıl yiyeceğim daha şimdiden onu düşünmeye başladım.

Tescilli Adana kebabı
Tescilli Adana kebabı

Etin tadını ağzınızın her noktasında hissediyorsunuz ve kebap damaklarınızda baklava gibi dağılırken nefaset yolculuğunuzun zirvesine ulaşıyorsunuz.

Osmaniye en iyi kebapçılar

Gerçekten inanılmaz güzeldi. Sadece Adana kebap değil, taze mevsim sebzelerinden hazırlanan tablacı salatası, çeşit çeşit mezeler ve yörenin en has içeceği şalgam ile lezzetten lezzete koşuyorsunuz. Çok yerde Adana Kebap yedim fakat böylesi bir elin parmaklarını gerçekten geçmez.

Osmaniye'de kebap

Tescilli Adana Kebabı

Özgür Başlamışlı, Biber Kebap ile Osmaniye’de olayı kopartmış. Aynı zamanda lokantada yapılan Adana kebabının kalitesi ve lezzeti Adana Ticaret Odası tarafından da tescil edilmiş.

Tescilli Adana Kebabı Belgesi

Adana’dan Osmaniye’ye bu kebabı yemek için gelinir mi? Adana’yı bırakın İstanbul’dan bile gelinir benden söylemesi. Gerçek bir Adana kebabı yemek isterseniz Osmaniye’deki tek adres burası.

Osmaniye'de en iyi kebapçı

Küçük, güzel butik bir restoranda, güler yüzlü ve samimi bir hizmet alıyorsunuz. Fiyatlar gayet uygun. Ailece veya özel bir misafirinizi Biber Kebap ‘ta gönül rahatlığı ile ağırlayabilirsiniz. Yalnız dediğim gibi dükkan küçük olduğundan gruplar ve özel organizasyonlar için çok uygun değil.

Biber Kebap Osmaniye adres telefon

Biber kebap öğlen saatleri oldukça yoğun oluyor, servis zaman zaman yavaşlayabiliyor fakat kalite ve lezzete asla taviz yok! Kapanışı semaverde demlenmiş güzel bir bardak çay ile yapıyoruz.

Biber Kebap Osmaniye menü

Ellerinize ve emeklerinize sağlık Özgür usta, harika bir iş yapıyorsunuz. Bence size ve ekibinize Osmaniyeliler bir teşekkür borçlu.

Kaliteli ve tescilli Adana kebap yemek isteyenler Biber Kebap ‘ı mutlaka notlarına alsın.

Uğrarsanız bizi hatırlayın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer Osmaniye Restoranları için linke tıklayın.

Biber Kebap İletişim

Adres: Raufbey Mahallesi, 9547. Sokak No: 15 Merkez / Osmaniye
Telefon: 0328 813 79 79

Gurmex'i instagramda takip edin
GURMEX DEĞERLENDİRME
Temizlik
Lezzet
Servis Hizmet
Atmosfer
Fiyat Performans
Önceki makaleSerhat Et ve Balık Lokantası
Sonraki makaleLiman Lokantası
Gurmex.com kurucusu. Uluslararası bir Catering şirketinde IT uzmanı. Koyu bir Bursaspor taraftarı ve kongre üyesi. Yemelere ve gezmelere doyamıyor. Hayatının özeti 4 kelime de saklı. Gez, Ye, Dua Et, Sev...

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here