Ana sayfa Balıkesir Ne Yenir İçilir Bacca Restaurant Güre

Bacca Restaurant Güre

200
0

Güre Bacca Restaurant ‘tan selam olsun. Edremit Körfezi bir yana bana kalırsa Ayvalık Cunda‘dan bile çok daha keyifli bir kordona sahip Güre’deyiz. Küçükkuyu’dan Ayvalık’a kadar denize sıfır balık restoranlarına sahip, doldurularak turizm adı altında katledilmemiş tek yer Güre olabilir. Bacca Restaurant ‘ta bu güzel kordonun en iyi restoranlarından biri.

Edremit Güre Bacca Restaurant

Güre

Güre, Altınoluk ve Akçay arasında yer alan çay bahçeleri, balık restoranları ve keyifli mekanları ile tekrar tekrar çağıran bir atmosfere sahip.

Güre sahil Bacca Restaurant
Güre Sahil

Edremit Güre İskele’de deniz kenarında yer alan restoranlar içinde tercihimiz ise deniz mahsulleri, balıkları, zeytinyağlıları, enfes meze ve ara sıcakları ile bizi mutlu eden Bacca Restaurant oldu.

balık simidi Bacca Restaurant
Balık Simidi

Burada Edremit Güre’nin huzurlu atmosferini ve körfezin derin maviliğini karışınıza alacaksınız. Lezzetli balık menüsü ve günlük olarak hazırlanan el yapımı mezeleri ile keyfinize keyif katacaksınız. Ve inanıyorum ki kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım Bacca Restaurant ‘ı Kuzey Ege’de her mevsim gidebileceğiniz en gözde restoranlardan biri haline getirecektir.

Pabucaki Bacca Restaurant
Pabucaki

Meze ve Ara Sıcaklar

Ege ve Girit mutfağının nefis meze ve ara sıcaklarını günlük olarak yöreden temin edilen taze malzemelerden hazırlıyorlar. Mezelerden pesto soslu Girit ezme, ara sıcaklardan pabucaki, karides mantı, levrekten balık simidi, kaşarlı mantar ve ortaya söylediğimiz taze yöre mahsullerinden yapılmış salata nefisti.

Karides mantı Bacca Restaurant
Karides Mantı
Salata Bacca Restaurant
Çoban Salata

Bizim Güre kordona geldiğimiz ve Bacca Restaurant ‘ı ziyaret ettiğimiz gün hava çok rüzgarlıydı. Bu sebeple biraz daha kuytu bir masaya oturduk. Güre iskelede’de keyifle oturabileceğiniz denize nazır masaları var aklınızda bulunsun!

Bacca Restaurant Güre

Lezzetli yemekleri, fiyat performansı, ilgili personelleri ve başarılı servisiyle Güre sahilinde, eski bir zeytinyağı fabrikasından başarıyla dönüştürülmüş, yüksek bacası sapa sağlam duran güzel bu şık ve temiz restorana mutlaka uğrayın!

Bacca Restaurant Video

Restorana güzel bir video ile veda edelim. Eğer yolunuz Edremit Güre’ye düşer ve Bacca Restaurant ‘a uğrarsanız bizi hatırlayın.

Sevgiyle ve afiyetle kalın.

 


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer Balıkesir Restoranları için linke tıklayın.

Bacca Restaurant Adres ve Telefon

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Barış Caddesi No: 3 Güre İskelesi – Edremit / Balıkesir
Telefon: 0266 384 85 80

Gurmex'i instagramda takip edin
GURMEX DEĞERLENDİRME
Temizlik
Lezzet
Servis Hizmet
Atmosfer
Fiyat Performans
Önceki makaleCiğerci Bahri Bey Edirne
Sonraki makaleCin Ağa’nın Yeri Giresun
Gurmex.com kurucusu. Uluslararası bir Catering şirketinde IT uzmanı. Koyu bir Bursaspor taraftarı ve kongre üyesi. Yemelere ve gezmelere doyamıyor. Hayatının özeti 4 kelime de saklı. Gez, Ye, Dua Et, Sev...

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here