Avrupadan Amerika’ya En Güzel Yolculuklar Bu Rotada!

Avrupadan Amerika’ya En Güzel Yolculuklar Bu Rotada!

Avrupadan daha keyifli bir seyahat rotası yoktur sanırım. Yurtdışı gezilerinin kültürel, tarihsel, siyasi ve ekonomik yönden en önemli bölgesidir Avrupa. Hem ucuz tatil seçeneği arayanlar hem de birden fazla yer görmek isteyenler için ideal tercihlerin başında gelir.

avrupadan gezi turlarıPrag – Çek Cumhuriyeti – Avrupadan turlar

Avrupa turları sayesinde, küçük bir şehirde bile onlarca kültürün izine rastlayabilirsiniz.

amsterdam-seyahati-ne-yenir

avrupadan gezi notları hollanda amsterdamAvrupadan tur – Amsterdam – Hollanda

Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış şehirler, ticaret yollarının üzerine kurulan ve hala tarihten izler taşıyan köyler, kilise ve camiler keşfedilmeyi bekliyor.

avrupadan gezi yazıları ispanyaAvrupadan seyahat – Sagra da Familia, Barcelona – İspanya

Avrupa’nın en gözde yerlerinden Paris

Avrupa’yı gezmek isteyen herkesin tercih ettiği rotaların başında Fransa turu geliyor. Özellikle Paris‘in dayanılmaz güzelliği ve karşı konulmaz romantik havası sayesinde aşk dolu bir gezi yapmayı isteyenlerin ilk tercihi Fransa oluyor. Uzun yıllardan beri de milyonlarca insanın en popüler seçeneğidir.

avrupadan <a href=Avrupadan gezi notları – Eyfel Kulesi, Paris – Fransa

Balayı turları ile de çok sık ziyaret edilen Paris dışında, Fransa‘da birçok yer bulunuyor. Bordeaux‘tan Montpellier‘e, Avignon‘dan Lyon‘a kadar her biri çok farklı özellik ve güzellikte birçok şehir Fransa turlarında sizi bekliyor.

Bambaşka bir dünyayı keşfedin

Dünyadaki en yeni teknolojinin ve özgürlüğün simgesi olan Amerika, dev coğrafyası ve sunduğu sayısız seçenekle hepimizin hayallerini süslüyor. İster kuzey, ister güney olsun Amerika turları ile bu bölgeyi gezmek isterseniz, uygun fiyatlı tur alternatiflerine göz atmanızı öneririz.

avrupadan amerikaya gezi turlarıAvrupa’dan Amerika’ya gezi turları

Los Angeles‘tan Las Vegas‘a dünyanın en ünlü şehirlerini görmek, ‘Büyük Elma’ olarak adlandırılan New York‘un caddelerinde dolaşmak için bu yıl harekete geçin ve unutulmaz bir seyahat yaşayın.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik

Name

Website

Phone

Facebook ile Yorum Yazın