3 Kokoreç Adam: Kocaeli’de En İyi Kokoreç Nerede Yenir?

3 Kokoreç Adam : Gölcük’te Kocaeli’nin En İyi Kokoreçini Yemeye Var mısınız?

Bir hafta sonu macerası ile yazıma başlıyorum. Koko gecesi olacak diyorlar. Koko aşağı koko yukarı, ekibi toplayana kadar geçen zamanda gidip ne kadar koko varsa yiyecek kıvama geliyorum zaten.. 🙂

Gölcük yolundan ilerliyoruz. Güzel İhsaniye karşılıyor bizi.. Hemen merkezde ışıl ışıl bir sokakta 3 Kokoreç Adam tabelasıyla açlık sınırlarına gelmiş olduğum anda karşılaşıyorum. Ben burayı yazarım diyorum sonra kendi kendime..

3-adam-kokorec-adam-nerede-nasil-gidilir-golcuk-kocaeli

İşlek bir caddede oldukça kalabalık ve gerçekten çok sıcak samimi bir ortam var burada.. Ailece gelen kişi sayısı da oldukça fazla.. İzmit merkez’in dışında kalıyor belki ama kesinlikle gidip 3 Kokoreç Adam‘da kokoreç yemeye değer..

Mekanın iç tasarımı da oldukça güzel.. Renkli sandalyeler ve ahşap masalarla oluşturulan salonun atmosferi oldukça sıcak..

3-adam-kokorec-adam-menu-fiyat-ucret-listesi-golcuk-kocaeli

3-adam-kokorec-adam-ne-yenir-kokorec-sucuk-ekmek-ciger-kofte-golcuk-kocaeli-gurme-mekan-yemek-lezzet-rehberi
Kokoreç menüsüne baktığımızda sade kokoreç dikkatimizi çekiyor. Aramızda bunu sormayan da kalmıyor tabi 🙂 Domatessiz, ızgarada parça parça dilimlenmiş İzmir usülü kokoreç diye tanımlanıyor. Ben dahil olmak üzere bizden kimse tercih etmiyor. Fakat lezzetli görünüyor.. Daha sonradan bir çok müşterinin İzmir usülü kokoreç yemek için mekana geldiğini öğreniyorum.

izmir-usulu-kokorec-nerede-yenir-izmit-kocaeli-golcuk

Standart kokoreçlerden sipariş ediyoruz. Servis gayet hızlı, çalışanlar oldukça nazik.. Mekan girişinde camekanlı bir bölümde çalışanları izleme imkanı var. Usta ellerden masaya servis..

izmitte-en-iyi-kokorecciler-meshur-kokorec-kocaeli

3-adam-kokorec-adam-golcuk-izmit-kocaeli-lezzet-duraklari-noktalari-rehberi

Yeni açıldığı dönemlerde 3 Kokoreç Adam sadece küçücük bir dükkanmış.. Almış yürümüş derler ya, o şekilde büyümüş işler.. Şimdi harika bir kokoreç mekanı olmuş. “Seyyardan, barakaya.. barakadan markaya..” diye de bir hikaye var dillerde.. 🙂 Şimdi gerçek bir gece avcısı, müşteriyi mıknatıs gibi çekiyor adeta..

kocaeli-izmit-golcuk-en-iyi-kokorec-nerede-yenir-en-iyi-kokorecciler
Gecelerin vazgeçilmez lezzetini bir de bu mekanda denemenizi öneririm. Kokoreç müptelalarının mutlaka uğraması gereken bir mekan.. Bazı müşterilerden Marmara’nın en iyi kokoreçini bu mekan yapıyor gibi duyumlar aldım.. Elbette aşırı abartı buldum. 🙂  fakat kesinlikle Kocaeli‘nin, İzmit‘in en iyi kokoreci Gölcük İhsaniye‘de bulunan 3 Kokoreç Adam‘da yapılıyor benden söylemesi..

Kokoreç sevmeyenler Arnavut ciğeri veya sucuk ekmeğini de deneyebilirler başarılı lezzetler..

izmit-kocaeli-golcuk-en-iyi-sucuk-ekmek-nerede-yenir-3-adam-kokorec-adam

Ailece de gidebileceğiniz oldukça nezih bir mekan olduğunu tekrar hatırlatmak isterim.

Mutlaka deneyin..

Sevgiler..


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve dünyadan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexpo ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz.


Diğer Kocaeli Lezzet Durakları için linke tıklayın.

3 Kokoreç Adam
Adres: İhsaniye Merkez Mahallesi, Zorlu Caddesi No: 6/A Gölcük/ Kocaeli
Tel: 0262 4355600

loading...

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik

Name

Website

Phone

Facebook ile Yorum Yazın