Ana sayfa Antalya Ne Yenir İçilir Ramiz Grill House

Ramiz Grill House

Ramiz Grill House Konyaaltı’nda hizmet veriyor. Aynı zamanda bize göre burası Antalya‘nın en iyi et restoranları arasında yer alıyor.

Ramiz Grill House dört yıllık bir mekan. Öyle ki Restoran işletmeciliği için dört yıl gibi kısa bir sürede Antalya’nın en iyi et restoranlarından biri olarak sayılıyor. Bu kadar kısa sürede en iyi steakhouse listelerinde yer alması ve bu konuma gelmesi takdire değer bir başarı.

Yerli ve yabancı pek çok turisti ağırlayan mekanın, işletmecilikte kaliteli hizmet ve üstün lezzet anlayışını benimsediği kesin. Konumu ise Antalya’nın en güzel yerlerinden biri olan Konyaaltı Sahilinde.

Ramiz Grill House Special
House Special

Ramiz Grill House ‘da pek çok şey ev yapımı, her yemek öncesi kendi yaptıkları zeytinyağı, yoğurtlu patlıcan ve yine kendi yapımları turşu ikram olarak geliyor. Ekmekleri ve hatta sosları bile kendileri yapıyorlar. Üstelik hepsi oldukça lezzetli. Etler genel olarak Bolu’dan olmak üzere farklı illerdeki iyi besicilerden seçilerek temin ediliyor. Dondurulmuş ürün asla kullanılmıyor, etler dinlendirildikten sonra günlük ve taze olarak hazırlanıyor.

Ramiz Grill House Menü

House Special ve Dallas Steak ise restoranın spesiyalleridir. House Special, masanızda dikkat çekici bir gösterimle gözünüzün önünde hazırlanıyor. Sarımsak ve zeytinyağıyla birleşen bonfile tam anlamıyla lokum gibi bir kıvamda ağzınızda dağılıyor. İki kişilik servis edilen bu lezzeti mutlaka denemelisiniz.

Ramiz Grill House konyaaltı

Dallas Steak ise en az 14 gün bekletilip kurutulan etten yapılıyor. Kuru et sevenlerdenseniz mutlaka deneyin. Kırmızı et sevmiyorsanız menüde somon levrek ve tavuk gibi yine fazlaca seçeneğiniz var. Fakat buradaki lezzet ve sunum sevmiyorsanız bile size kırmızı eti sevdirebilir benden söylemesi.

Vejetaryen Seçenekler

Vejetaryenseniz de makul bir fiyata devasa bir salatayla karnınızı doyurabilirsiniz. Avokadolu Ege Salatasına bayılacaksınız, içinde tam 13 çeşit Ege otu bulunuyor. Pizza ya da makarna tercih edecekseniz, aklınızda olsun onlar da el açması ve kendi yapımları.

Avokadolu Ege Salatası
Avokadolu Ege Salatası

Şarap Kavı

Ramiz Grill House ‘da bir et restoranına yakışır cinsten, 130 çeşit devasa bir şarap seçeneğiniz var. Aynı zamanda alkolsüz de pek çok içecek menüde mevcut, hatta kendilerinin hazırladığı kokteylleri de deneyimleye biliyorsunuz. Menüde bulunan belli başlı tatlıları da özenle kendileri hazırlıyorlar. Harika bir sunumla, kaymak ve dondurma eşliğinde gelen sufle benim favorim. İki kişilik servis edilen sufleyi de mutlaka deneyimleyin.

Sufle
Sufle

Mekan yüksek tavanı, sarı loş ışıkları, ahşap detayları ve her köşede dikkatinizi çeken şarap şişeleriyle çok iyi dizayn edilmiş. Mekanda engelli tuvaleti ve bebek temizleme ünitesi dahil pek çok şey düşünülmüş. Kalabalık gelmeyi tercih edecekler için büyük masalar da mevcut. Buradan mutlu ayrılmamanız için hiçbir sebep yok.

Ramiz Grill House adres telefon

Ramiz Grill House Video

Ramiz Grill’e bir video ile veda edelim. Manzara harika, hizmet başarılı, lezzet ise yemeden dönmeyin denilecek türden. Ramiz Grill’den şüphesiz keyifle ayrılacaksınız.

Antalya’nın en iyi steakhouse restoranlarından biri olan Ramiz Grill House ‘a uğrarsanız bizi hatırlayın.

Sevgiyle ve afiyetle kalın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer Antalya Restoranları için linke tıklayın.

Ramiz Grill House İletişim

Adres: Kuşkavağı Mahallesi, Akdeniz Bulvarı, 543. Sokak No: 116 07070 Konyaaltı / Antalya
Telefon: 0242 229 86 86

Gurmex'i instagramda takip edin
GURMEX DEĞERLENDİRME
Temizlik
Lezzet
Servis Hizmet
Atmosfer
Fiyat Performans
Önceki makaleNejat Balık Antalya
Sonraki makaleKaison Sushi
İzmit'te doğdu. 20 yıl Antalya’da yaşadı. Üniversiteye 2014 yılında Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü ile başladı. 2016 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümüne geçiş yaptı. 2. sınıf olarak eğitimine devam etmekte. Vakit buldukça keşfediyor.

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here