Ana sayfa Kaş Ne Yenir İçilir Atom Büfe Kaş

Atom Büfe Kaş

1140
0

Atom Büfe Kaş yazısıyla merhabalar. Antalya Kaş tatilinde malumunuz sürekli balık veya et yenmiyor. Denize giderken veya deniz dönüşlerinde tıpkı bizim gibi aperitif yiyecek seçenekleri arayanlar için Atom Büfe ‘yi tek geçiyorum. Kaş’ta tost nerede yenir sorunuzun en iyi cevaplarından biri şüphesiz Atom Büfedir.

Nuray abla ve Hüseyin abi ailece bu küçük büfeyi işletiyorlar. Nuray abla, her şeyi kendi elleri ile büyük bir özenle hazırlıyor. Kullandıkları ürünlerin tamamı da marka ve kaliteli ürünlerden oluşuyor.

Atom Büfe Kaş
Kendi Küçük Lezzeti Büyük Atom Büfe Kaş 🙂

Atom Büfe Menü

Alternatifler arasında yer alan ve diğer büfelerde de karşılaşabileceğiniz klişe menü seçenekleri sizi yanıltmasın. Nuray abla bildiğiniz tost ve sandviç çeşitlerini size bilmediğiniz bir lezzetle sunuyor. Güler yüz ve samimi bakışlarını çok içten hissediyorsunuz. Bu işi gerçekten severek yapıyorlar. Hüseyin abi ile sohbet etmekte ayrı bir keyif, söylemeden geçmeyelim.

Kaş'ta tost
Buzlu bardakta ayran ve tost keyfi

Size her ürünlerini tavsiye edebilirim, pişman olmadan yiyebilirsiniz. Ama bizi arada bırakma direkt yiyecek ismi ver diyenler olursa Ayvalık tostu, Kumru, El yapımı ev köftesi, Susamlı kepek ekmeğinde beyaz peynirli, domatesli, biberli sandviçi gözüm kapalı olarak sayabilirim.

Kaş'ta aperitif yiyecek
Beyaz Peynirli, Domatesli, Biberli Sandviç

Atom Büfe Fiyatları

Tezgahın arkasında Nuray abla var. Nuray abla olaya çok farklı bir anlam katmış, tabuları yıkmış ve kendi lezzetlerini ortaya çıkartmış. Hızlı bir şekilde siparişinizi alıp hemen hazırlamaya başlıyor. Tostunuzu veya sandviçinizi yedikten sonra da beğendiniz mi diye sormayı kesinlikle ihmal etmez. İsmini verdiğim menülerden ikisini dahi yemiş olsanız ödeyeceğiniz maksimum tutar 30 TL’yi geçmeyecektir.

Kaş'ta sandviç
Kumru ve Rus salatası müthiş

Yolunuz bir gün Kaş’a düşer ve Nuray ablanın lezzetli ellerinden siz de aperitif yiyecekler yemeye karar verir ve uğrarsanız bizi hatırlayın. Sevgiyle ve afiyetle kalın.

Atom Büfe Kaş telefon


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer Kaş Restoranları için linke tıklayın.

Atom Büfe Kaş İletişim

Adres: Andifli Mahallesi, Bahçe Sokak, Emin Erdem Meydanı Kaş / Antalya
Telefon: 0 242 836 27 88

Gurmex'i instagramda takip edin
GURMEX DEĞERLENDİRME
Temizlik
Lezzet
Servis Hizmet
Atmosfer
Fiyat Performans
Önceki makaleMina Cafe Zeytinliköy
Sonraki makaleMercan Restaurant
Gurmex.com kurucusu. Uluslararası bir Catering şirketinde IT uzmanı. Koyu bir Bursaspor taraftarı ve kongre üyesi. Yemelere ve gezmelere doyamıyor. Hayatının özeti 4 kelime de saklı. Gez, Ye, Dua Et, Sev...

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here