Ana sayfa Kaş Ne Yenir İçilir Atom Büfe Kaş: Kaş’ta Tost Nerede Yenir?

Atom Büfe Kaş: Kaş’ta Tost Nerede Yenir?

1048
0

Atom Büfe Kaş: Kaş’ta Tost Nerede Yenir?

Atom Büfe Kaş yazısıyla merhabalar. Kaş tatilinde malumunuz sürekli balık veya et yenmiyor. Denize giderken veya deniz dönüşlerinde tıpkı bizim gibi aperitif yiyecek seçenekleri arayanlar için Atom Büfe’yi tek geçiyorum.

Nuray abla ve Hüseyin abi ailece bu küçük büfeyi işletiyorlar. Nuray abla, her şeyi kendi elleri ile büyük bir özenle hazırlıyor. Kullandıkları ürünlerin tamamı da marka ve kaliteli ürünlerden oluşuyor.

Atom Büfe KaşKendi Küçük Lezzeti Büyük Atom Büfe Kaş. 🙂

Alternatifler arasında yer alan ve diğer büfelerde de karşılaşabileceğiniz klişe menü seçenekleri sizi yanıltmasın. Nuray abla bildiğiniz tost ve sandviç çeşitlerini size bilmediğiniz bir lezzetle sunuyor. Güler yüz ve samimi bakışlarını çok içten hissediyorsunuz. Bu işi severek yapıyorlar. Hüseyin abi ile sohbet etmekte ayrı bir keyif, söylemeden geçmeyelim.

Kaş'ta tost Atom Büfe KaşBuzlu bardakta ayran ve tost keyfi.

Size her ürünlerini tavsiye edebilirim, pişman olmadan yiyebilirsiniz. Ama bizi arada bırakma direkt isim ver diyenler olursa Ayvalık tostu, Kumru, El yapımı ev köftesi, Susamlı kepek ekmeğinde beyaz peynirli, domatesli, biberli sandviç gözüm kapalı sayabilirim.

Kaş'ta aperitif ne yenir Atom Büfe Kaş

Nuray abla olaya çok farklı bir anlam katmış, tabuları yıkmış ve kendi lezzetini ortaya çıkartmış, yedikten sonra beğendiniz mi diye sormayı da kesinlikle ihmal etmez. İsmini verdiğim menülerden ikisini dahi yemiş olsanız ödeyeceğiniz maksimum tutar 30 TL’yi geçmeyecektir.

Kaş'ta sandviç Atom Büfe Kaş

Kumru ve Rus salatası müthiş

Uğrarsanız bizi hatırlayın. Sevgiyle ve afiyetle kalın.

Atom Büfe Kaş cafe

Diğer Kaş’ta Ne Yenir kategorisi mekanları için linke tıklayın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Atom Büfe Kaş

Adres: Andifli Mahallesi, Bahçe Sokak, Emin Erdem Meydanı Kaş / Antalya
Telefon: 0 242 836 27 88

Gurmex'i instagramda takip edin

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here