Biz Kimiz?

gurmex-timeline-3-yeni

İnternet dünyasına ve gıda sektörüne kaliteli, özgün bir kaynak oluşturabilmek, öğrenirken öğretmek, faydalı işlere imza atmanın verdiği mutluluğu birlikte yaşamak için bir araya geldik.

Gurme, Gıda, Yeme İçme, Beslenme, Restoran, Mekan ve Seyahat deneyimlerimizi sizinle paylaşmaya, daima teknolojideki yenilikleri takip ederek dijital çağa ayak uydurmaya çalışıyoruz.

MİSYONUMUZ

Yıllardır Gıda sektörünün içinde yer alan bizler, Gurmex ismi altında buluşarak kendimizi yalnızca tek bir işe adadık : Yemek..

Bireylerin hayatlarını devam ettirebilmelerini, hobi olarak hayallerinin peşinde koşmalarını ve bazen de hayatın dönüm noktalarında önemli anların temel noktasını oluşturmalarını sağlayan bu iş, anlam bakımından oldukça zengindir.

Yemek bir kültürdür.

GurmexTürkiye‘deki bütün insanlara, beslenme ve gıda güvenliği açısından sektördeki yeniliklerin en iyilerini sunmayı görev bilmiştir. Bu hedefini, yemek ihtiyaçlarının ve arzularının dünya çapındaki sonsuz çeşitliliğine cevap vererek yerine getirmeye çalışmaktadır.

Yemek evrenseldir.

Araştırmayı seven ekibimiz kuruluşundan bu yana, sınırlarını zorlamaya devam etmiştir. Benzersiz ve özgün kaynak oluşturabilme arzusu, ekibin sürekli yeni alanlar keşfetmesini ve tüm dünyada bilinen yemek ritüellerinden esinlenerek yeni bilgileri size ulaştırmasını sağlamıştır.
Yemek bir bilimdir.
Farklı sektörlerden aynı amaç için bir araya gelmiş ekip çeşitliliğinden, gıda sektörünün zenginliğinden ve tamamlayıcılığından güç alan GurmexTürk mutfağının ve lezzetlerinin evrenselleştirilmesi misyonunu önümüzdeki yıllarda hayata geçirilecek projesi olarak benimsemiştir.
Yemek herkes içindir.

AMACIMIZ

Gelecek yıllar için amacımız, gıda sektörünün ve son kullanıcı ihtiyaçlarının ve arzularının sonsuz çeşitliliğine cevap veren gıda bilgi kaynağını oluşturmaktır.

Yerel yemek geleneklerini gözlemlemek..
Bu projenin özünde, ekibimiz, ülkemizdeki muazzam çeşitliliğe sahip lezzetleri ve mekanları bir araya getirmeye çalışmaktadır. Yine dünyanın her bölgesine yapılacak Lezzetli Seyahatler ile mekan ve lezzet deneyimlerimizi sizinle paylaşarak farklı kültürlere ait yemekler konusunda sizi bilgilendirmek istiyoruz.
Gıda bilgi kaynağına erişimin kolaylaştırılması..
Önemli bir dönüşüm geçirmekte olan gıda sektöründe, Gurmex; gıda güvenliği, beslenme, mekanlar ve lezzet seyahatlerini herkes için ulaşılabilir yapmak amacıyla adımlar atıyor. Her yazarın kendi alışkanlıkları ve yaşam tarzı doğrultusundaki bilgi birikimlerini eğlenceli bir dille sizinle paylaşarak sektör ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyoruz.

DEĞERLERİMİZ VE ETİK İLKELERİMİZ

Değerlerimiz: Tutku, İnovasyon, Girişimcilik Ruhu, Açık Fikirlilik, Mükemmellik Arayışı..

Bu değerler Gurmex’in doğasında saklıdır.
Etik ilkelerimiz: Dürüstlük, Saygı, Cesaret ve Şeffaflık..
İlkelerimiz bizim kültürümüzü şekillendirir ve itibarımızın temelini oluştururlar.
 Keyifli ve faydalı işler çıkarabilmek dileğiyle…

Haydi başlayalım 😉