Ana sayfa İstanbul Ne Yenir İçilir Yeni Hünkar Mangalbaşı: Bahçelievler’de Ne Yenir?

Yeni Hünkar Mangalbaşı: Bahçelievler’de Ne Yenir?

789
Gurmex TV'ye Abone Olun

Yeni Hünkar Mangalbaşı: Bahçelievler’de Ne Yenir?

Yeni Hünkar Mangalbaşı bizim için Bahçelievler’de ne yenir sorusunun en güzel cevabıdır. Bilenler iyi bilir, İstanbul Bahçelievler’de 20 yılı aşkın süredir hizmet veren bir Hünkar Mangalbaşı vardı. Ve 20 yılın ardından kötü işletme, faiş fiyatlar ve kalitesiz hizmet sebebiyle kapanmıştı. Fakat bir kaç ay önce mutfak ruhundan ve işletmecilikten anlayan, ciddi manada damak tadı olan 2 genç girişimci tarafından tamamen yenilenerek, müşteri odaklı bir hizmet anlayışı ile yeniden açıldı.

Yeni Hünkar Mangalbaşı, Bahçelievler kilo mangal

İstanbul Bahçelievler’de Ne Yenir?

Arkadaşlar arasında bir akşam Bahçelievler’de et yiyelim diye konuştuğumuzda el değiştirip tamamen yenilendiğini duyduğumuz için Yüce Hünkar’a gidelim istedik. Çünkü burası Bahçelievler kilo mangal için oldukça iyi seçim. Doğrusu restorana daha girer girmez büyülendik desek yalan olmaz. Restoran yenilendi demek gerçekten hafif kalabilir, amiyane tabirle baştan yaratmışlar.

Yeni Hünkar Mangalbaşı Bahçelievler et yiyelim

Bu arada girişimciler için damak tadı olan diyoruz çünkü Yeniköy’ün en elit restoranının Gaziantep‘ten gelen kebapçısını transfer  etmişler. Yine Bakırköy’de hizmet veren çok meşhur bir meyhanenin 30 yıllık mezecisini ve piyasada ismini saymadığımız daha bir çok meşhur ocakbaşının kilit personellerini Yeni Hünkar Mangalbaşı çatısı altında buluşturmuşlar. Bizim gibi lezzet için gezenler aşağı yukarı hangi mekanlardan bahsettiğimizi tahmin etmişlerdir. İlk ziyaretimizden sonra farklı günlerde tekrar tekrar gider olduk. Yaşadığımız mükemmel lezzet ve fiyat performans deneyiminden sonra Bahçelievlerde ocakbaşı ve Bahçelievler mangalbaşı tavsiyesi soran eşe dostu tereddütsüz buraya yönlendiriyoruz.

Yeni Hünkar Mangalbaşı Bahçelievler et mangal

Bahçelievler’de Rakı İçmek İçin En Güzel Bahane

Şehrin merkezinde aile ortamında mangal yapabiliyor, çocuklarınız oyun parkında eğlenirken siz fonda çalan Zeki Müren, Müzeyyen Senar gibi duayen sanatçıların nostaljik şarkıları eşliğinde rakınızı veya şarabınızı yudumlayabiliyorsunuz. Girişte yer alan kasap reyonundan kilo hesabı istediğiniz etleri seçebiliyorsunuz. Size sipariş ettiğiniz etleri masanızda yer alan mangalda pişirip afiyetle yemenin keyfi ve heyecanı kalıyor. Aynı zamanda ister hafta içi olsun ister hafta sonu Bahçelievler rakı veya şarap içmek için burası paha biçilemez bir yer.

Yeni Hünkar Mangalbaşı Bahçelievler ocakbaşı istanbul

Bahçelievler Ocakbaşı ve Et Mangal

Bahçelievler mangal evi olarak hizmet veren restoranın kuşbaşı, biftek, kuzu pirzola ve özel soslu tavuk kanatları nefisti. Spesiyal olarak servis edilen ceviz, nar ekşisi, kıyma ve soğan ile harmanlanmış ve iyi pişmiş lahmacunu çok güzeldi. Bunlar dışında köftesini, sucuğunu ve ciğerini de beğendik. Eğer Bahçelievler mangal yeri için bir arayışınız varsa mutlaka bir akşam uğrayın.

Yeni Hünkar Mangalbaşı, İstanbul Bahçelievler'de ne yenir

Vale, welcome hizmeti, vestiyer, geniş ve ferah oturma salonları, özel davetler için vip salonlar, geniş bir şarap kavı ve Balıkesir‘den temin edilen etleri ile Yeni Hünkar Mangal muhteşem bir mekan olmuş. Aynı zamanda 200 kişilik yemyeşil huzurlu bahçesi ve bahçede yer alan ocakbaşı ile göz dolduruyor.

Yeni Hünkar yepyeni bir işletme ve personel anlayışıyla kusursuz bir hizmet veriyor. Üstelik eski kalitesiz, pahalı Hünkar’dan eser yok. Biz hem mekanın atmosferine hem de verdiği keyfe bayıldık. Bizi tanıyanlar laf olsun diye konuşmadığımızı iyi bilir. Elit mekana tek başınıza, bayan bayan veya grup halinde de gidebilirsiniz.

Yeni Hünkar Mangalbaşı Bahçelievlerde ocakbaşı

Yeni Hünkar Mangalbaşı, Bahçelievler mangal yeri ve mangal evi

Vale ücreti ve ekstra pişirme parası alınmayan restoranda kişi başı sadece 5 TL kuver ödüyorsunuz. Böyle elit bir mekan ve üst segment hizmet için fiyatlar bizce inanılmaz uygun. Bahçelievler ocakbaşı istanbul tavsiyelerimiz içinde Yeni Hünkar Mangalbaşı şüphesiz ilk sırada yer alıyor.

Yeni Hünkar Mangalbaşı Bahçelievler İstanbul

Bahçelievler ocakbaşı veya Bahçelievler et mangal için çok fazla yer aramayın ve bizi dinleyin. Eğer restorana uğrarsanız bizi hatırlayın.

Sevgiyle ve afiyetle kalın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer İstanbul Lezzet Durakları için linke tıklayın.

Yeni Hünkar Mangalbaşı

Adres: İzzettin Çalışlar Caddesi, No: 52 Bahçelievler / İstanbul
Telefon: 0212 557 65 47

Gurmex'i instagramda takip edin

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here