Voyn Bistro: Kaş’ta Kahvaltı Nerede Yapılır?

Voyn Bistro: Kaş’ta Kahvaltı Nerede Yapılır?

Yine bir başka aile işletmesi Voyn Bistro‘dayız. MuğlaAntalya yöresinde Voyn genel olarak “Hey!” seslenmesine benzer kullanılan bir kelimedir. Kullanım olarak, argo kelime olan “Lan” ile de benzerlik gösterir 🙂

voyn-bistro-kas-2

voyn-bistro-kas-4

Manzarası şahane, yemekler güzel, fiyatlar ortalama.. Anne eli değmiş gibi pişman olmayacağınız bir deneyim yaşayacaksınız. Voyn‘da gündüz ayrı gece ayrı güzel..

voyn-bistro-kas-9Voyn Kaş Marina ve Meis Adası Manzarası

Fiyatlar konsept sebebiyle değişebiliyor ortalama kişi başı 20-50 TL’lik bir yemek maliyetiniz olabilir. Tabi içecekler devreye girdiğinde değişecektir. Hele ki benim gibi tadında bırakmayı beceremiyorsanız 🙂

voyn-bistro-kas-5

Göz alıcı begonvilleri, devasa kaktüsleri, şirin ve şık dekorasyonu insanın içine huzur dolduruyor. Mekanın olmazsa olmaz özelliği ise hiç şüphesiz benzersiz bir manzaraya sahip olması..

Voyn Kaş‘ta hem maddi hem manevi olarak doyacaksınız. Biz yemek için gitmedik ama kahvaltısından, tatlılarından ve mojitosundan çok memnun kaldık.

voyn-bistro-kas-7Voyn Kahvaltısı ile güne başlamak 🙂

voyn-bistro-kas-3

voyn-bistro-kas-6Voyn’un pastalarının sunumu ve lezzeti harika

Kaş Marina ve Meis Adası manzaralı Voyn Bistro yöreye bence yeni bir soluk getirmiş. Bu mekanda geçirdiğim tüm zamanların ömrümün üzerine ilave edildiğini hissediyorum. Bana kalırsa Voyn uzun soluklu bir mekan olacak ve Kaş‘a renk katacak gibi duruyor.

Uğrarsanız bizi hatırlayın 🙂

Voyn Bistro
Adres: Andifli, Hükümet Caddesi, No: 7 Kaş /Antalya
Tel: 0242 8363154

loading...

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik

Name

Website

Phone

Facebook ile Yorum Yazın