Ana sayfa Ankara Ne Yenir İçilir The House Cafe: Bir Ankara Klasiği..

The House Cafe: Bir Ankara Klasiği..

625
0

The House Cafe: Bir Ankara Klasiği

The House Cafe Ankara Kapandı. (Editör Notu)

The House Cafe Ankara için gerçekten de artık Ankara’nın eskilerinden, klasikleşmiş mekanlarından diyebiliriz. The House Cafe yılların tecrübesiyle her geçen gün daha iyiyi, daha güzeli yakalama gayreti içerisinde yoluna emin adımlarla devam ediyor ve kalitesini her geçen gün artırıyor. Filistin caddesinin en gözde yerinde hoş dekorasyonu ile dikkat çeken mekanda yemekler de oldukça lezzetli ve iddialı… Hamburgerden pizzaya, salata çeşitlerinden balığa ve et çeşitlerine kadar her damağa ve zevke hitap eden lezzetleri bulabilmektesiniz.

The House Cafe AnkaraThe House Kafe Ankara

Tüm çalışanlar çok ilgili ve güler yüzlü, servis hızlı, hijyene de son derece önem veriliyor. Mekanın hem açık hem kapalı bölümleri bulunmakta… Kışın sıcak yazın ise serin bir ortam sağlanmış müşterilerin konforu için… Prestijli ve hoş dekorasyonu sizi mutlu ediyor ve kesinlikle özel hissetmenizi sağlıyor.

The House Cafe Ankara

Bunların dışında mekanda dj performansı ile özel partiler de düzenlenmekte… Bu gecelerde dostlarınızla gelip çok keyifli saatler yaşayabilir ve hatta kendi özel günleriniz de de rahatlıkla mekandan en güzel şekilde faydalanabilirsiniz.

The House Cafe Ankara

Gündüz gelip kahvenizi yudumlayıp keyif yapabilirken gece de birbirinden lezzetli yemeklerin ardından çeşit çeşit kokteyller eşliğinde müzik dinleyip eğlenebileceğiniz bir kulüp havasına giren bu özel mekanı denemenizi tavsiye eder, bu tarz mekanların Ankara’mıza değer kattığının ve kalıcı olması gerektiğinin bir kez daha altını çizmek isterim.

The House Cafe Ankara, Kutlu TamayKutlu Tamay

Tüm dostlara keyif dolu, sağlıklı, huzurlu günler dilerim.

Kutlu Tamay

TÜSİAV Verimlilik Platformu Başkanı


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Etiketler: The House Cafe Ankara Filistin Caddesi

Gurmex'i instagramda takip edin
Önceki makaleMutfak Zirvesi 2017: Geçmişten Günümüze Gastronomi
Sonraki makaleKaş Otel: Kaş Otelleri İle Tatilin Keyfini Çıkarın!
1973 Ankara doğumludur. Yükseliş Koleji ve Bilkent Üniversitesi mezunudur. Türkiye'nin önde gelen Enerji Firmalarından Ayen Enerji’de Enerji Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı TÜSİAV Verimlilik Platformu Başkanlığı görevini yürütmektedir. Ankara'nın önde gelen birçok Sivil Toplum Kuruluşunda çeşitli görevlerde bulunmuştur. Ankara Cemiyet ve İş Hayatı içerisinde oldukça aktif olan Kutlu TAMAY, sosyal ve görsel medyayı en aktif şekilde kullanmaya çalışan, gezdiği gördüğü yediği içtiği her yerden, konuştuğu her kişiden kendisine alıntılar yapan, dersler çıkartan ve bu birikimlerini de insanlarla paylaşmaktan keyif alan biridir. Uzun zamandır Ankara’da çeşitli dergi, gazete, web sitesi ve sosyal medya mecralarında mekan ve gurme yazıları yazmaktadır.

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here