The House Cafe: Bir Ankara Klasiği..

The House Cafe: Bir Ankara Klasiği..

Gerçekten de artık Ankara‘nın eskilerinden, klasikleşmiş mekanlarından diyebileceğimiz “The House Cafe” yılların tecrübesiyle her geçen gün daha iyiyi, daha güzeli yakalama gayreti içerisinde yoluna emin adımlarla devam ediyor ve kalitesini her geçen gün artırıyor. Filistin caddesinin en gözde yerinde hoş dekorasyonu ile dikkat çeken mekanda yemekler de oldukça lezzetli ve iddialı.. Hamburgerden pizzaya, salata çeşitlerinden balığa ve et çeşitlerine kadar her damağa ve zevke hitap eden lezzetleri bulabilmektesiniz.

The House Cafe AnkaraThe House Cafe Ankara

Tüm çalışanlar çok ilgili ve güler yüzlü, servis hızlı, hijyene de son derece önem veriliyor. Mekanın hem açık hem kapalı bölümleri bulunmakta.. Kışın sıcak yazın ise serin bir ortam sağlanmış müşterilerin konforu için.. Prestijli ve hoş dekorasyonu sizi mutlu ediyor ve kesinlikle özel hissetmenizi sağlıyor.

The House Cafe AnkaraThe House Cafe Ankara

Bunların dışında mekanda dj performansı ile özel partiler de düzenlenmekte.. Bu gecelerde dostlarınızla gelip çok keyifli saatler yaşayabilir ve hatta kendi özel günleriniz de de rahatlıkla mekandan en güzel şekilde faydalanabilirsiniz.

The House Cafe AnkaraThe House Cafe Ankara

Gündüz gelip kahvenizi yudumlayıp keyif yapabilirken gece de birbirinden lezzetli yemeklerin ardından çeşit çeşit kokteyller eşliğinde müzik dinleyip eğlenebileceğiniz bir kulüp havasına giren bu özel mekanı denemenizi tavsiye eder, bu tarz mekânların Ankara‘mıza değer kattığının ve kalıcı olması gerektiğinin bir kez daha altını çizmek isterim.

The House Cafe Ankara, Kutlu TamayKutlu Tamay

Tüm dostlara keyif dolu, sağlıklı, huzurlu günler dilerim.

Kutlu Tamay

  • Advertorial içeriktir.

Etiketler: The House Cafe, The House Cafe Ankara, The House Cafe Filistin Caddesi

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik

Name

Website

Phone

Facebook ile Yorum Yazın