Ana sayfa Antalya Ne Yenir İçilir Ramiz Grill House Konyaaltı: Antalya’da iyi Steakhouse

Ramiz Grill House Konyaaltı: Antalya’da iyi Steakhouse

Ramiz Grill House Konyaaltı: Antalya’da iyi Steakhouse

Ramiz Grill House Fotoğraf: DALLAS STEAK

Ramiz Grill House Antalya en iyi et restoranları arasında

Ramiz Grill House henüz taptaze, iki yıllık bir mekan. Öyle ki bu kısa sürede Antalya en iyi et restoranları arasında sayılıyor. Bu kadar kısa sürede en iyi steakhouse listelerinde yer alması ve bu konuma gelmesi takdire değer bir başarı. Yerli ve yabancı pek çok turisti ağırlayan mekanın, işletmecilikte kaliteli hizmet ve üstün lezzet anlayışını benimsediği kesin. Konumu ise Antalya‘nın en güzel yerlerinden biri olan Konyaaltı Sahilinde..

Ramiz Grill House,Antalya'da en iyi steakhouseRamiz Grill House – Antalya Et Restaurant House Special

Ramiz Grill House‘da pek çok şey ev yapımı, her yemek öncesi kendi yaptıkları zeytinyağı, yoğurtlu patlıcan ve yine kendi yapımları turşu ikram olarak geliyor. Ekmekleri ve hatta sosları bile kendileri yapıyorlar. Üstelik hepsi oldukça lezzetli. Etler genel olarak Bolu’dan olmak üzere farklı illerdeki iyi besicilerden seçilerek temin ediliyor. Dondurulmuş ürün asla kullanılmıyor, etler dinlendirildikten sonra günlük ve taze olarak hazırlanıyor.

Antalya’da Et Nerede Yenir?

House Special ve Dallas Steak ise spesiyalleri.. House Special, masanızda dikkat çekici bir gösterimle gözünüzün önünde hazırlanıyor. Sarımsak ve zeytinyağıyla birleşen bonfile tam anlamıyla lokum gibi bir kıvamda ağzınızda dağılıyor. İki kişilik servis edilen bu lezzeti mutlaka denemelisiniz.

Ramiz Grill House konyaaltı Antalya, Antalyada et nerede yenirRamiz Grill House – Antalya en iyi et restoranları House Special

Dallas Steak ise en az 14 gün bekletilip kurutulan etten yapılıyor. Kuru et sevenlerdenseniz mutlaka deneyin. Kırmızı et sevmiyorsanız menüde somon levrek ve tavuk gibi yine fazlaca seçeneğiniz var. Fakat buradaki lezzet ve sunum sevmiyorsanız bile size kırmızı eti sevdirebilir benden söylemesi.

Antalya’da Ne Yenir, Yemek Nerede Yenir?

Vejetaryenseniz de makul bir fiyata devasa bir salatayla karnınızı doyurabilirsiniz. Avokadolu Ege Salatasına bayılacaksınız, içinde tam 13 çeşit Ege otu bulunuyor. Pizza ya da makarna tercih edecekseniz, aklınızda olsun onlar da el açması ve kendi yapımları..

Ramiz Grill House,Antalya'da ne yenir yemek nerede yenirRamiz Grill House – Antalya’da ne yenir, yemek nerede yenir? Avokadolu Ege Salatası

Ramiz Grill House‘da bir et restoranına yakışır cinsten, 130 çeşit devasa bir şarap seçeneğiniz var. Aynı zamanda alkolsüz de pek çok içecek menüde mevcut, hatta kendilerinin hazırladığı kokteylleri de deneyimleye biliyorsunuz. Menüde bulunan belli başlı tatlıları da özenle kendileri hazırlıyorlar. Harika bir sunumla, kaymak ve dondurma eşliğinde gelen sufle benim favorim. İki kişilik servis edilen sufleyi de mutlaka deneyimleyin.

Ramiz Grill House,Antalyada sufle nerede yenir konyaaltıRamiz Grill House – Antalya’da Sufle nerede yenir?

Antalya En iyi Steakhouse Listelerinde Yer Alıyor

Mekan yüksek tavanı, sarı loş ışıkları, ahşap detayları ve her köşede dikkatinizi çeken şarap şişeleriyle çok iyi dizayn edilmiş. Mekanda engelli tuvaleti ve bebek temizleme ünitesi dahil pek çok şey düşünülmüş. Kalabalık gelmeyi tercih edecekler için büyük masalar da mevcut. Buradan mutlu ayrılmamanız için hiçbir sebep yok. Manzara harika, hizmet başarılı, lezzet ise yemeden dönmeyin denilecek türden.. Ramiz Grill House‘dan keyifle ayrılacaksınız.

Ramiz Grill House Konyaaltı AntalyaAntalya en iyi steakhouse listelerinde yer alan Ramiz Grill House

Uğrarsanız bizi hatırlayın.

Sevgiyle ve afiyetle kalın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer Antalya Lezzet Durakları için linke tıklayın.

Ramiz Grill House – Antalya Steakhouse
Adres: Kuşkavağı Mahallesi, Akdeniz Bulvarı, 543. Sokak No: 116 07070 Konyaaltı / Antalya
Telefon: 0242 2298686

Etiketler: Antalya en iyi steakhouselar, Antalyada steak nerede yenir, Antalya yeme içme mekanları, Antalya’da nerede ne yenir, Antalya’da yemek nerede yenir, Antalya Konyaaltı Steakhouse, Antalya steak restaurant.

Gurmex'i instagramda takip edin

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here