Ana sayfa Bursa Ne Yenir İçilir Mis Döner Bursa: Bursa’da Yaprak Döner Nerede Yenir?

Mis Döner Bursa: Bursa’da Yaprak Döner Nerede Yenir?

Gurmex TV'ye Abone Olun

Mis Döner Bursa: Bursa’da Yaprak Döner Nerede Yenir?

Mis Döner efsanesi geriye dönüyor. Değerli takipçilerimiz sizler ile yılın gastronomi haberini paylaşıyoruz sıkı durun! Meşhur Sivas Döneri Mustafa Aksoy girişimi ve Mis Döner ismiyle artık Bursa‘da! 🙂

Mis Döner Bursa,Bursada döner nerede yenirBursa’da Yaprak Döner Nerede Yenir? – Meşhur Sivas Döneri

Mis Kebap Sivas Kapandı!

Malumunuz gastronomi aşığı her insanın bildiği Sivas Mis Kebap kapanmış ve bu dönerin hastası olan bizler çok üzülmüştük. Hatta Sivas Mis Kebap’ın kapandığı haberini de sizlerle ilk biz paylaşmıştık. Bu dönerin tadını alanlar Adana‘dan, Antalya‘dan, İstanbul‘dan ve diğer çevre illerden çıkıp çıkıp Sivas’a bu Sivas dönerini yemeye gidiyorlardı.

Sivas’ın köftesi meşhur fakat köfteden daha meşhur bir şey varsa o da kesinlikle döneriydi. Köfte Sivas’a mal edilebilir lakin dönerdeki başarının tek sahibi Mis Kebap’tı. Sivas Mis Kebap kapandığına göre bu lezzetin müdavimleri artık kendilerini Bursa yollarına vurabilir. Geçtiğimiz senelerde yazdığımız Sivas Mis Kebap yazısını linke tıklayıp okuyabilirsiniz.

Ama müsterih olun aynı kalite ve aynı lezzet ile Bursa’da en iyi yaprak döner bundan sonra Mis Dönerde yenir!

Mis Döner,Bursada yaprak döner nerede yenirBursa’da Döner Nerede Yenir? – Meşhur Mis Sivas Döneri

Bursa’da Döner Nerede Yenir?

Bursalılar bence gerçekten çok şanslı. Farklı işletme olsa bile yine Aksoy kardeşlerden biri olan Mustafa Aksoy’un girişimi ile aynı kalite ve aynı lezzetin Bursa’ya gelmesi harika bir olay.. Hatta bizim gibi lezzet müptelaları için yılın gastronomi haberi bile diyebiliriz. Mevlüt ve Mehmet Aksoy kardeşlerin en küçük ferdi Mustafa Aksoy Mis Sivas Döneri çok sevdiği şehir Bursa’ya taşıdı. Bazı takipçilerimiz zaman zaman neden İstanbul değilde Bursa diye soruyorlar. Bunun sebebini Mustafa Aksoy’a sorduk ve cevabı kesinlikle ticari bir kaygı değil, Bursa’yı ailece çok sevmelerinden dolayı bu işi Bursa’da yapma kararı almışlar.

Mis Döner Bursa,Bursada en iyi dönerciBursa’da En İyi Yaprak Döner – Meşhur Sivas Mis Döneri Kebap

Gurmex farkıyla tüm Mis dönerin sevenlerine duyurulur. Döner dananın yağsız etlerinden yapılıyor ve masaya sıcak sıcak servis ediliyor. 1 porsiyon safi et Sivas döneri 20 TL. Yanında ikram edilen Tırnak pide ise yumuşak, sıcak ve lezzetli..

Mis Döner Bursa, Bursanın en iyi dönercisi

Bundan böyle artık Bursa’da en iyi yaprak döner nerede yenir diye soranlara vereceğimiz cevap belli. Bursa’nın en iyi yaprak döneri Mis Dönerde yenir. Çünkü dönercide temizlik, hizmet ve müşteri memnuniyeti bir zorunluluk değil gelenek..

Mis Döner Bursa, Meşhur sivas mis kebap

Mis Döner Bursa,Bursada en iyi döner mekanlarıBursa’nın en iyi dönercisi

Paket servis var. Kredi kartı geçiyor.

Uğrarsanız bizi hatırlayın..

Sevgiyle ve afiyetle kalın..


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer Bursa Lezzet Durakları için linke tıklayın.

Mis Döner Bursa
Adres: Dikkaldırım Mahallesi, Herkül Sokak No: 1/A Osmangazi / Bursa
Telefon: 0532 732 77 14

Gurmex'i instagramda takip edin

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here