Ana sayfa Gaziantep Ne Yenir İçilir Meat House Gaziantep: Gaziantep’te Tandır ve Kavurma Nerede Yenir?

Meat House Gaziantep: Gaziantep’te Tandır ve Kavurma Nerede Yenir?

727
0

Meat House Gaziantep: Gaziantep’te Tandır ve Kavurma Nerede Yenir?

Meat House yazımız et severler için geliyor. Gaziantep‘te birçok mekanda kebap ve çeşitlerini yiyebilirsiniz. Ancak kebapların yanında farklı tatlar da arıyorsanız, üç yıldır Antep halkıyla birlikte olan Meat House tam sizlik!

Meat House Gaziantep,Gaziantepte kavurma nerede yenirMeat House Gaziantep – Gaziantep’te Kavurma Nerede Yenir?

Gaziantep’te Steak Mekanı

Biz kebapla kalmayalım, etin her halini yapalım diyerek yola çıkan Meat House’da tüm kebap çeşitlerinin yanında steak, kaburga dolması, kuzu çevirme, dana kavurma, kuzu tandır, incik haşlama, incik güveç ve sulu et yemekleri gibi daha birçok çeşit mevcut. Bu çeşitler içerisinde özellikle dana kavurma ve kuzu tandırda fazlasıyla iddialılar dolayısıyla müşteriler de başka mekanlarda bulamadıkları bu iki lezzet için Meat House’u tercih ediyorlar.

Gaziantep’te Dana Kavurma Nerede Yenir?

Dana kavurma; etlerin tereyağ ile kaplanıp kısık ateşte dört saat pişmesiyle yapılıyor. Dört saat boyunca tereyağı ve ısıya maruz kalan dana etinin lokum gibi olması yiyen kişiye adeta keyif veriyor. Dolayısıyla Gaziantep’te Kavurma Nerede Yenir sorusunun cevabı bizim için burası..

Meat House Gaziantep,Gaziantep kavurma nerede yenir antepteMeat House Gaziantep – Gaziantep’te Kavurma Nerede Yenir?

Gaziantep’te Kuzu Tandır Nerede Yenir?

Kuzu Tandır; zeytinyağı, ayçiçek yağı ve sudan oluşan bir karışımla beraber üç buçuk saat boyunca fırında pişiyor. Saatlerce pişen ve yumuşacık olan kuzu tandır yemeklerin yanında servis edilen tandır lavaş ekmeği ile taçlanıyor. Yine ikram olan bol neşeli salata ile mükemmel bir lezzet şöleni yaratırken kuzu eti resmen ağzınızda dağılıyor. Gaziantep’te Kuzu Tandır Nerede Yenir diye soruyorsanız mutlaka bu mekana bir uğrayın.

Meat House Gaziantep,Gaziantepte tandır nerede yenir

Meat House Gaziantep,Gaziantepte steak kaburga kuzu çevirme nerede yenirMeat House Gaziantep – Gaziantep Steakhouse ve Et evi

Bu iki ana yemeğin yanında özel bir pirinç pilavı ikram ediyorlar. Yurt dışından ithal edilen şekersiz pirinç etin yanında tüketilen pilavın ağır olmasını engelliyor.

Meat House Gaziantep tandır nerede yenirMeat House Gaziantep – Gaziantep’te Kuzu Tandır Nerede Yenir?

Başlangıçta ikram ettikleri çiğ köfteleri, leziz et çeşitleri ve bununla birlikte gelen şekersiz pirinç pilavları Meat House‘u hem doyurucu hemde lezzetli yemek yemek isteyenler için mükemmel bir lezzet durağı haline getiriyor.

Meat House Gaziantep steakhouse antepteMeat House Gaziantep en iyi et lokantaları arasında

Gaziantep en iyi et lokantaları arasında Meat House..

Et konusunda kendilerine fazlasıyla güvenip etin her halini müşterilere sunan Meat House iyi olmalarını üç kuşaktır kasaplık yapmalarına bağlıyor. Etin neresi hangi yemek için uygundur, Hangi et nasıl pişirilir, Koyun eti veya dana eti nerede ve nasıl saklanmalı, Hangi yemek dana etinden hangi yemek kuzu etinden yapılır gibi bir çok sorunun cevabını çok iyi biliyorlar. Ve mutfaklarına giren tüm etleri de bu bilgiler ışığında işliyorlar. Zaten bu doğrultuda et iyi ve pişirileceği yemeğe de uygun olması halinde beğenilmemesi pek de mümkün olmuyor!

Meat House Gaziantep telefon iletişim adresMeat et evi telefon adres iletişim Gaziantep

Yumuşacık kuzu tandır ve tereyağıyla bütünleşip mükemmel bir birlikteliğin ortaya çıktığı dana kavurma hafızamıza çoktan kazındı. Bu iki lezzeti denedik ve fazlasıyla beğendik. Sizler de gidin ve gidince bizi hatırlayın!

Sevgiyle ve afiyetle kalın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer Gaziantep Lezzet Durakları için linke tıklayın.

Meat House (Et Evi) Gaziantep
Adres: Mücahitler Mahallesi, Ali Fuat Cebesoy Bulvarı, 59 Nolu Sokak, Vakıf İş Merkezi No: 8 27090 Şehitkamil / Gaziantep
Telefon: 0542 5671974

Gurmex'i instagramda takip edin

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here