Ana sayfa Gaziantep Ne Yenir İçilir Lobby Coffee Gaziantep: Gaziantep’te Kahve Nerede İçilir?

Lobby Coffee Gaziantep: Gaziantep’te Kahve Nerede İçilir?

583
0

Lobby Coffee Gaziantep: Gaziantep’te Kahve Nerede İçilir?

Lobby Coffee yazımız Gaziantep’te kahve nerede içilir sorusunun cevabı ve aynı zamanda Gaziantep’te kahvenin tanımını değiştiren bir mekana ait.

Gaziantep‘te eşi benzeri olmayan bir mekanda, üçüncü nesil kahvecilik yapan Lobby Coffee‘deyiz. Antep‘te gelenekselliğinden vazgeçmeyen birçok kişi olsa da, Lobby Coffee bu algıyı kırmaya pek bir niyetli.. Kahve çekirdeğinin her rengini görebileceğiniz bu mekan en mükemmel kahveleri hazırlayabilmek için makineleri tamamen uzaklaştırmış. Baristalarıyla çeşit çeşit kahveyi sizler için hızlı bir şekilde hazırlayıp en lezzetli kahveye ulaşmanızı sağlıyorlar.

Lobby Coffee Gaziantep, Gaziantepte en iyi kahvecilerGaziantep’te üçüncü nesil kahveciler

Gaziantep’te Pasta ve Tatlı Nerede Yenir?

Üç yıldır Gaziantep‘te en iyi kahveyi yapan Lobby Coffee ailesi başta sadece üçüncü nesil kahvecilik yapıyormuş. Sonrasında mekana özellikle kahvenin yanına yakışacak leziz tatlıları eklemişler, bir de keyiflerine düşkün olanlar için tüm bu tatlı kahve keyfini nargileyle birleştirmek isteyen müşterilerine cevap vermişler. Eh hal böyle olunca da Lobby Coffee‘de insanın kahvesini yudumlarken zevkten dört köşe olmaması için hiç bir sebep bırakmamışlar.

Lobby Coffee Gaziantep,Gaziantep'te tatlı dondurma nerede yenirGaziantep’te tatlı nerede yenir?

Lobby Coffee Gaziantep,Gaziantepte profiterol pasta nerede yenirGaziantep’te pasta nerede yenir?

Gaziantep’te Kahve Nerede İçilir?

Kahve hakkında tam anlamıyla mekanın kahve babasıyla keyifli bir sohbet etme şansımız oldu. Kahve aslında içine girdiğinizde rahatlıkla kaybolabileceğiniz bir dünya. Sürekli yeni bir şeyler öğreniyor ve sürekli yeni bir şeyler keşfediyorsunuz. Dolayısıyla iyi kahve yapmak kahveyi çok araştırmaya bağlı bir yerde..

Lobby Coffee Gaziantep kahve mekanlarıGaziantep’te kahve nerede içilir?

Bunun dışında iyi kahve yapmak istiyorsanız taze kavrulmuş çekirdekleri kullanmanız gerekiyor. Lobby Coffee‘de çekirdeği en çiğ haliyle alıp kendileri kavuruyor ve uygun saklama koşullarında tazeliğini koruyacak şekilde saklıyorlar. Sonra taze taze kahveleri demliyor ve gerek oldukça kavuruyorlar. Mesela aldıkları bir çeşit kahve çekirdeğinden 4 farklı kahve yapabiliyorlar. Bunların hepsi ayrı bir bilgi birikimi ve emek.. Kahveye bu şekilde ayrı ayrı bilerek yaklaşmak lazım. Daha sonra her kahveyi denemek, deneye deneye de damak tadına uygun kahveyi bulabilmek gerekiyor.

Lobby Coffee Gaziantep üçüncü nesil dalga kahvecilerGaziantep’te kahve mekanları

Lobby Coffee‘ye gelen misafirler diğer kahvecilerden farklı ama hep aynı tatla karşılaşıyorlar. Hepsi tamamen kendi damak tatlarına göre denenmiş ve belli kıvama gelmiş kahveler.. Bu sebepten ötürüde Lobby Coffee‘yi sevenler geliyor mekana.. Çünkü her geldiklerinde aynı memnuniyetle ayrılıyorlar. Önemli olan da bu zaten, müşteri ister Türk kahvesi ister bir Espresso istesin, kısa bir süre sonra burada Lobby‘e özel olan ve kendisinin alıştığı tada kavuşması ve buradan ayrılırken kahvesinden memnun ayrılması muhtemel..

Lobby Coffee Gaziantep,Gaziantepte kahve nerede içilirGaziantep kahve nerede içilir?

Antep’te Kahve Nerede İçilir?

Ben de tam bir kahve avcısıyım ve birçok yerde kahve deneyimi yaşayıp bu alanda bir çok insanla sohbet etme fırsatım oldu. Ancak ben kahveyi bu kadar yaşayan, tırnaklarıyla kazıyarak kahvesini en iyi hale getirmeye çabalayan bir mekan daha görmedim. Ayrıca kahve de kesinlikle mükemmeldi. Espresso’nun dertliğinin yanında yumuşaklık isteyenler, sadece kokusuyla bile mest olmayı sevenler, kahvenin kavrulmasını an be an izlemek isteyenler, Latte’sinin her bir bileşenini birbirine mükemmel bir şekilde karışmış olarak tam vaktinde içmek isteyenler için Gaziantep‘te tek olan Lobby Coffee kesinlikle mükemmel bir fırsat!

Lobby Coffee Gaziantep en iyi kahveci, Antep en iyi kahvecilerGaziantep en iyi kahveci

Artık siz de Antep‘te her çeşit iyi kahveyi nerede içeceğinizi, biliyorsunuz.

Uğrarsanız bizi hatırlayın.

Sevgiyle ve afiyetle kalın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer Gaziantep Lezzet Durakları için linke tıklayın.

Lobby Coffee Gaziantep – Üçüncü Nesil Kahvecilik
Adres: Emek Mahallesi, Gazi Ali Düşün Caddesi, Celal Doğan Parkı No: 15 27060 Şehitkamil / Gaziantep
Telefon: 0342 9996709

Etiketler: Lobby Coffee telefon, Lobby Coffee Gaziantep adres, Lobby Cafe Gaziantep iletişim.

Gurmex'i instagramda takip edin

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here