Ana sayfa Kaş Ne Yenir İçilir Lezzet Durağı Restaurant: Kaş’ta Sulu Yemek Nerede Yenir?

Lezzet Durağı Restaurant: Kaş’ta Sulu Yemek Nerede Yenir?

924
1

Lezzet Durağı Restaurant: Kaş’ta Sulu Yemek Nerede Yenir?

Lezzet Durağı Kaş Restoran ile yolumuz yöre insanları ile yaptığımız sohbetler ve yönlendirmeleri neticesinde kesişti. Dolayısıyla Antalya Kaş yeme içme turumuzda ilk mekanımız burası oldu.

Kaş merkez Cami’nin ve dolmuş duraklarının karşısında. Çok şeker bir ailenin işlettiği mekan da Türk mutfağı hem sunum hem lezzet açısından gayet başarılı. Çorbaları güzel, en çok tavsiye edebileceğim kelle paça, tavuk suyu ve mercimek çorbası olur. Olsa da şuanda yesek. 🙂

Lezzet Durağı Kaş'ta ne yenir, Kaşta yemek nerede yenirTavuk Suyu Çorbası

Kaş’ta Sulu Yemek Nerede Yenir?

Yine et yemekleri, sebze yemekleri gibi birçok yemeğin tadı güzel. Üstelik günlük taze sebzelerden hazırladıkları salata da ikramları. Un helvası ise en çok tavsiye edebileceğim tatlıları arasında yer alıyor.

Özetle şunu söyleyeyim birden fazla çeşit yemekte aynı damak tadını ve lezzeti yakalamak gerçekten zordur. Lezzet Durağı restoranında Ayhan usta bu yöre de bu işi hakkıyla yapabilen nadir ustalardan.

Son günümüzde bize yaptıkları tatlı çay jestleri ise beni çok etkiledi. Üstelik web sitesinde yazacağımdan hiç bahsetmedim ve kendimi tanıtmadım. Herkese aynı yaklaşım ve güler yüz ile hitap etmeleri, önceliklerinin paradan çok insanlık olması mekanı kusursuz kılıyor.

Lezzet Durağı Kaş,Kaş'ta sulu yemek ev yemekleri nerede yenir

Fiyatlar çok uygun, üstüne iş aşkı ve samimiyet devreye girince ortaya böyle güzel bir mekan çıkartmışlar. Günlük maksimum kişi başı yemek maliyetiniz Lezzet Durağı restoranda 30 TL’yi geçmeyecektir. Afiyet olsun.

Uğrarsanız bizi hatırlayın.

Sevgiyle kalın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve Dünya’dan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexcom ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Diğer Kaş’ta Ne Yenir kategorisi mekanları için linke tıklayın.

Lezzet Durağı Restaurant

Adres: Merkez Mahallesi, Atatürk Bulvarı No: 3 Kaş / Antalya
Telefon: 0242 836 27 07

Etiketler: Kaş’ta ne yenir, Kaş’ta yemek nerede yenir, Kaş yeme içme, Kaş lezzet durakları, Kaş’ta nerede yenir, Kaş’ta nerede ne yenir, Kaş sulu yemek yerleri, Kaş yeme içme mekanları, Kaş lokantalar, Kaş restoranlar, Kaş’ta sulu yemek nerede yenir, Kaş’ta ev yemekleri nerede yenir, Kaş’ta ucuz yemek nerede yenir, Kaş’ta en ucuz yemek yerleri, Kaş ucuz yeme içme yerleri, Kaş ucuz yeme içme mekanları.

Gurmex'i instagramda takip edin

1 YORUM

  1. Ağustos 2015 tarihinde tekrar uğradığımız mekan maalesef bizi hayal kırıklığına uğrattı. Bulyonlu tavuk suyu çorbası ile başlayan hüsran, servis ve hizmet kalitesi ile diğer yemekler de de devam ederken kallavi fiyatlar ile iyice bizi bizden aldı.

    Ne yaptın sen böyle Lezzet Durağı!!! O eski halinden eser yok şimdi…

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here