Kaş Ocakbaşı Müpptela: Kaş’ta Kebap Nerede Yenir?

Kaş Ocakbaşı Müpptela: Kaş’ta Kebap Nerede Yenir?

Kaş Ocakbaşı keyfi yapılmadığı sürece bana kalırsa kesinlikle eksik kalır. Biz Momondo Türkiye ile çıktığımız Antalya Kaş gurme gezisinin ilk durağı olarak kendimize Müpptela Ocakbaşı Meyhane‘yi belirledik. Her ne kadar Akdeniz veya farklı tatil beldelerinde yeme içme faaliyetleri genel olarak balık üzerinden yürüyor olsa da en azından Kaş’ta Müpptela Ocakbaşı bu algıyı kıracağa benziyor. Çünkü kusursuz hizmeti, daha kapısından ilk girdiğiniz andan kalkacağınız son ana kadar güler yüzle ilgilenen kalifiye personeli ve lezzetli menüleriyle beni heyecanlandıran bir ocakbaşı burası..

Kaş ocakbaşı tavsiye,Kaşta Müpptela Meyhane OcakbaşıKaş ocakbaşı mekan önerimiz Müpptela Ocakbaşı

Kaş Ocakbaşı tavsiye Müpptela 

Şayet bundan sonra tatil rotamızı Kaş’a çevirdiğimizde bizim aklımıza rakı balık dışında artık Kaş ocakbaşı mekanları arasında en iyilerden biri olan Müpptela Ocakbaşı‘da düşecek. Bir kere Kaş’ta sırt sırta oturduğunuz restoranların ve kalabalık sokakların aksine çevreden izole küçük huzurlu bir bahçesi var. Ayrıca Müpptela Kaş‘ı müşteriye misafir değilde ev sahibi muamelesi yapan ve etten anlayan güler yüzlü bir aile işletiyor.

Kaş ocakbaşı,Kaşta et mangal ızgara nerede yenir,Müpptela Kaş şaşlıkKaş Ocakbaşı Müpptela – Şaşlık 

Mezeler şahane, hatta bir ocakbaşından bekleyeceğimiz performansın çok üstünde.. Özellikle fesleğenli Ezine peynirli mezesine biz bayıldık. Ara sıcak olarak Kaşarlı Mantar ve Güveçte Yaprak Ciğer yedik güzeldi. Ana yemekte tercih ettiğimiz Lokum Bonfile ve Şaşlık ise nefisti. Kararında pişmiş ve iyi marine edilmiş bonfile ağızda dağılıyordu. Keza şaşlıkta Kaş’ta yediklerimiz arasında en iyilerden biriydi.

Kaş ocakbaşı Müpptela,Kaşta bonfile biftek nerede yenirKaş Ocakbaşı Müpptela – Lokum Bonfile 

Kaş Ocakbaşı Müpptela tekrar tekrar çağıran bir mekan

Müpptela Ocakbaşı‘nda o akşam çok keyifli zaman geçirdik ve gerçekten memnun kaldık. Hatta Kaş’ta kaldığımız süre zarfında buraya tekrar gelmeliyiz deyip daha masadan kalkmadan planımızı bile yapmıştık. 🙂 Bir sonraki ziyaretimizde ise bu kez Adana kebap ve beyti sarma yedik. Kapanışı ise dondurmalı irmik ile yaptık.

Kaş ocakbaşı,Kaşta Adana kebap nerede yenir MüpptelaKaş’ta Ocakbaşı Müpptela – Kaş’ta Adana kebap nerede yenir?

Kaş ocakbaşı, Kaşta beyti nerede yenir Müpptela ocakbaşı meyhaneKaş Ocakbaşı Müpptela – Beyti Sarma

Bir kaç gün arayla bonfile ve şaşlık deneyimimizin üstüne Adana ve beyti sarmanın lezzeti de eklenince ben burayı kesin yazarım dedim kendi kendime. Müpptela Kaş ocakbaşı mekanları arasında bana kalırsa servis, sunum ve lezzet kalitesi en iyi olan mekanlardan biri. Fiyat performansta gayet başarılı. Gittiğiniz takdirde bana hak vereceğinizi düşünüyorum.

Kaş ocakbaşı öneri tavsiye mekanlar,Müpptela Ocakbaşı Kaş'ta nerede ne yenirKaş’ta Ocakbaşı Müpptela – Dondurmalı irmik tatlısı

Biz tekrar tekrar çağıran mekanları çok seviyoruz. Siz bu satırları okurken belki biz yine Müpptela Ocakbaşı‘nda farklı lezzetleri deneyip rakımızı yudumluyor olacağız kim bilir?

Uğrarsanız bizi hatırlayın.

Sevgiyle ve afiyetle kalın.


Bizi takip edin! | Follow us!

Anadolu’dan ve dünyadan lezzet notlarımızı paylaştığımız instagram.com/gurmexpo ve facebook.com/gurmex sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Kaş ocakbaşı Müpptela adres telefon iletişim

Diğer Antalya Lezzet Durakları için linke tıklayın.

Müpptela Ocakbaşı Meyhane Kaş
Adres: Andifli Mahallesi, İlkokul Sokak No: 15/1 Kaş / Antalya
Telefon: 0537 0512077

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik

Name

Website

Phone

Facebook ile Yorum Yazın